Ya FETTAH hatmi

HayatSevinceGuzel arkadaşımıza okudum Allah kabul eylesin
HayatSevinceGuzel canim niyetine okudum allah kabul etsin inşaallah
HayatSevinceGuzel için okudum Allah kabul etsin inşallah
HayatSevinceGuzel için okudum Rabbimiz kabul etsin inşaallah ❤
Nur için okudum.
HayatSevinceGuzel için okudum allah kabul etsin
Nur için okudum. Duaları kabul olsun inşallah
HayatSevinceGuzel canım okudum Rabbim kabul etsin inşallah @newplanet

Amiiin hepimizin kabul olsun inşallah  teşekkür ederim

İsmim Feyza
Allahım bana kendimi sevip olduğum gibi kabullenebilmeyi, iç huzura kavuşup kendimle kavgamı bitirebilmeyi nasip eyle, Şafi isminle anksiyeteme şifa ver...

Allahım bu dünyada senin razı olacağın iman dolu, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir ömür yaşayabilmeyi, son nefeste imanlı ölebilmeyi eşime anneme babama ablama bana ve tüm sevdiklerime nasip et..

Rabbim tez zamanda bana ruhen ve bedenen sağlıklı vatana millete hayırlı olacak evlatlar nasip et, eşimle onları terbiyeli Ahlaklı evlatlar olarak yetiştirmeyi bize nasip et..

Tüm dua kızkardeşlerimin kalplerinden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle, Amin...

@newplanet canım duam

Okudum canım Allah kabul etsin

İsmim Feyza
Allahım bana kendimi sevip olduğum gibi kabullenebilmeyi, iç huzura kavuşup kendimle kavgamı bitirebilmeyi nasip eyle, Şafi isminle anksiyeteme şifa ver...

Allahım bu dünyada senin razı olacağın iman dolu, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir ömür yaşayabilmeyi, son nefeste imanlı ölebilmeyi eşime anneme babama ablama bana ve tüm sevdiklerime nasip et..

Rabbim tez zamanda bana ruhen ve bedenen sağlıklı vatana millete hayırlı olacak evlatlar nasip et, eşimle onları terbiyeli Ahlaklı evlatlar olarak yetiştirmeyi bize nasip et..

Tüm dua kızkardeşlerimin kalplerinden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle, Amin
1. kunfeyekun__
2. Luluuu94
3. N Nana
4. Sur-es
5. N nerimanim
6. Pembe Lotus
7. Kara_gozlum
8. newplanet newplanet
9. N Narinkimse
10. MoonfacedMom
11. MoonfacedMom anne
12. adessa01
13. 5 528mucizemmm
14. telasememuresi
15. telasememuresi anne
16. K Kubkubra
17. Oriana
18. C cansu_tr
19. HayatSevinceGuzel
20. eczhnm
21. Gulcan2904
22. N Nana b. Abla
23. A amazzon7
24. memurhanim
25. Jawlensky
26. yellowkaya
27. Kalimeeero
28. @farahzaynab
29. S sibellcim
30. @farahzaynab ark
31. @farahzaynab ark

Feyza 7.731
Bizler 7.713

yarın saat 19.00 da herkes okumayı bitirmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…