Ya FETTAH hatmi

İsmim Nur.
Allahım öncelikle gireceğim Kpss sınavı için kalan zamanımı bereketli kıl. Gücümü, kuvvetimi, azmimi azaltma artır Allahım. Sınavdan yeterli bir puan alıp hayırlı bir yerde göreve başlamayı, öğrencilerime kavuşmayı nasip et Allahım

Allahım gönlümdeki kişiyi hakkımda da hayırlı eyle. Güzel bir şekilde devam etmeyi nasip et. Birbirimize sevgi, saygı,sadakat, huzur ve güvenle bağlı olmayı nasip et. Sevgimizi saygımızı artır, sen yolumuza güzellikler kat Allahım Ona işinde gücünde kolaylık ve güç ver Kalplerimizi doğrudan ayırma

Allahım aileme, anneme, babama, kardeşlerime sağlık ver. Hepimizi iyi et

Kalplerdekileri bilen sensin kalplerimizde olup da dilimize gelmeyen tüm dualarımızı kabul et. Amin diyen herkesin de dualarını kabul et Allahım Burada duası kabul olmasını bekleyen tüm dua arkadaşlarım için, kendim için çook amin

@newplanet duam canım

Canım ben unutuyorum bildirim yapmayı okuduğumu biliyorsunuz diye gerek duymadım ama gerekirse dikkat ederim, herkes için eksiksiz okudum, Allah kabul etsin dualarını ❤
Canım 11 kişi eksik görünüyordu da önceki okumada duası okunan arkadaşlar kendimiz okuyup tamamlayalım mı diye soruyorlar herkes belirtsin 'girmesek de okuyoruz' diye. Duası okunan üzülmesin

İsmim Nur.
Allahım öncelikle gireceğim Kpss sınavı için kalan zamanımı bereketli kıl. Gücümü, kuvvetimi, azmimi azaltma artır Allahım. Sınavdan yeterli bir puan alıp hayırlı bir yerde göreve başlamayı, öğrencilerime kavuşmayı nasip et Allahım

Allahım gönlümdeki kişiyi hakkımda da hayırlı eyle. Güzel bir şekilde devam etmeyi nasip et. Birbirimize sevgi, saygı,sadakat, huzur ve güvenle bağlı olmayı nasip et. Sevgimizi saygımızı artır, sen yolumuza güzellikler kat Allahım Ona işinde gücünde kolaylık ve güç ver Kalplerimizi doğrudan ayırma

Allahım aileme, anneme, babama, kardeşlerime sağlık ver. Hepimizi iyi et

Kalplerdekileri bilen sensin kalplerimizde olup da dilimize gelmeyen tüm dualarımızı kabul et. Amin diyen herkesin de dualarını kabul et Allahım Burada duası kabul olmasını bekleyen tüm dua arkadaşlarım için, kendim için çook amin

1. kunfeyekun__
2. Luluuu94
3. N Nana
4. Sur-es
5. N nerimanim
6. Pembe Lotus
7. Kara_gozlum
8. @newplanet
9. N Narinkimse
10. MoonfacedMom
11. MoonfacedMom anne
12. adessa01
13. 5 528mucizemmm
14. telasememuresi
15. telasememuresi anne
16. K Kubkubra
17. Oriana
18. C cansu_tr
❤19. HayatSevinceGuzel
20. eczhnm
21. Gulcan2904
22. N Nana b. Abla
23. A amazzon7
24. memurhanim
25. Jawlensky
26. yellowkaya
27. Kalimeeero
28. @farahzaynab
29. S sibellcim
30. @farahzaynab ark
31. @farahzaynab ark

Nur 7.731
Bizler 7.713
yarın saat 19.00 da herkes okumayı bitirmiş olsun.

Newcim şu son etiketler çıkmamış

Okudum allah kabul etsin

cansu için okumustım yazmayı unutmusum yazdım sanıyordım kusura bakmayın dualarını allah kabul etsin

Okudum canım allah kabul etsin bütün dualarını ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…