Ya FETTAH hatmi

eczhnm canım Allah'ın sevgisini kazanmayı istiyoruz ya yani Allah bizi sevsin; peki sen Allah'ın sevdiği kulunu sever misin, sevmez misin?Allah dedi ki 'bu kulum beni çok anıyor, Ben ondan razıyım', sen o kula karşı ne hissederdin? Bütün ön yargılarını bırakıp bi tasavvur et yani hayal et, aklında canlandır ve sonra bana söyle, bekliyorum

Okudum canım allah kabul etsin bütün dualarını ❤

Ben yaptım gözlerim doldu huzur hissettim
Bugün çarpıntım var neden bilmiyorum panik atak nedeni evi taşıma isimiz ertelendi ev boya badana yapılacak evin duzeninin bozulmasi eşya değişimi olması geriyor şuan eminim onun gerginligi

Okudum allah kabul etsin insallah

Kuzum tertemiz ferah bir eve gireceksin, tertemiz bir başlangıç yapacaksınduygularımızı biz seçeriz; sen de şuan tatlı bir heyecanı seç her şeyden mutlu olmayı seç. Kimbilir ne olacaktı da ne oldu; bunda gizli olan mucize ne; ayy çok heyecanlı
İşte gözlerin doldu ya; o kul sensinAllah sevmediğine günlerce aylarca isimlerini zikrettirir mi? Sen Allah'ın sevdiği kulu(kendini) nasıl sevmezsin?kibir değil şükür, bütün dünyevi kriterler kulların uydurduğu şeyler. Onlara göre kendinizi sınamayınbırak her şey olacağına varır

Ayyy şimdi daha mutlu oldum sağolasın
Evi degistirmeyi 8ay önce esimle beraber aldığımız bi karardi ama hep şöyle dua ettim
Benim için bu evden çıkmak hayırlı olacaksa çıkalım
Eğer hayırsız olacaksa rabbim önüme engeller koy bileyim dedim bu virüs çıktı ev kendimizin satamadığımiz için yeni ev alamıyoruz bundada bir hayır var diyorum
Iyiki varsınız dua kardeşlerim ve @newplanet
Canım sen vesile oldun bu kardeslige allah razı olsun

Okuduk Allah kabul etsin inşallah

hanımlar ramazanın son 10 günü ya büyük bir dua başlatacağım yine herkese sıralı okunacak 31-32 kişi oluruz muhtemelen kişi başı 10.000 civarı okuma düşer ama mucize ötesi olur abdestli okunacak. Fetih suresi ilk ayeti 313.489 defa❤

Çok duygulandım, benim de gözlerim doldu, umarım Allah beni sever seviyordur bütün derdim o şuanda ❤ Allahın sevdiğini kabul ettiğini ben de ederim ne güzel söylemişsin

Bende katilabilir miyim?

eczhnm okuduk canim, rabbim kabul etsin İnşAllah
Okudum canım Allah kabul etsin
Okudum canım allah kabul etsin bütün dualarını ❤
Okudum allah kabul etsin insallah
Okuduk Allah kabul etsin inşallah
Allah razı olsun inşallah hepimizin gönlünde olan duaları kabul etsin

Feyza için okudum Rabbim kabul eylesin

Hanımlar ben 3 gündür baş ağrısı çekiyorum hiç bişi fayda etmiyor bugünkü çok kötü bugünkü arkadaş için okuyamayacagim kafamı kaldıramıyorum hkkinizi helal edin nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…