Ya FETTAH hatmi

eczhnm eczhnm canım Allah'ın sevgisini kazanmayı istiyoruz ya yani Allah bizi sevsin; peki sen Allah'ın sevdiği kulunu sever misin, sevmez misin?Allah dedi ki 'bu kulum beni çok anıyor, Ben ondan razıyım', sen o kula karşı ne hissederdin? Bütün ön yargılarını bırakıp bi tasavvur et yani hayal et, aklında canlandır ve sonra bana söyle, bekliyorum😊

İsmim Feyza
Allahım bana kendimi sevip olduğum gibi kabullenebilmeyi, iç huzura kavuşup kendimle kavgamı bitirebilmeyi nasip eyle, Şafi isminle anksiyeteme şifa ver...

Allahım bu dünyada senin razı olacağın iman dolu, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir ömür yaşayabilmeyi, son nefeste imanlı ölebilmeyi eşime anneme babama ablama bana ve tüm sevdiklerime nasip et..

Rabbim tez zamanda bana ruhen ve bedenen sağlıklı vatana millete hayırlı olacak evlatlar nasip et, eşimle onları terbiyeli Ahlaklı evlatlar olarak yetiştirmeyi bize nasip et..

Tüm dua kızkardeşlerimin kalplerinden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle, Amin
1. kunfeyekun__ kunfeyekun__
2. @Luluuu94
3. @Nana
4. Sur-es Sur-es
5. N nerimanim
6. Pembe Lotus Pembe Lotus
7. @Kara_gozlum
8. newplanet newplanet
9. N Narinkimse
10. MoonfacedMom MoonfacedMom
11. MoonfacedMom MoonfacedMom anne
12. adessa01 adessa01
13. @Tospaagtd
14. @telasememuresi
15. @telasememuresi anne
16. K Kubkubra
17. @pariko
18. C cansu_tr
🍀19. HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel
20. eczhnm eczhnm
21. Gulcan2904 Gulcan2904
22. @Nana b. Abla
23. @amazzon7
24. @memurhanim
25. @_Gulnihal_
26. @yellowkaya
27. @Kalimeeero
28. @farahzaynab
29. S sibellcim
30. @farahzaynab ark
31. @farahzaynab ark

Feyza 7.731
Bizler 7.713

yarın saat 19.00 da herkes okumayı bitirmiş olsun.
Okudum canım allah kabul etsin bütün dualarını ❤

eczhnm eczhnm canım Allah'ın sevgisini kazanmayı istiyoruz ya yani Allah bizi sevsin; peki sen Allah'ın sevdiği kulunu sever misin, sevmez misin?Allah dedi ki 'bu kulum beni çok anıyor, Ben ondan razıyım', sen o kula karşı ne hissederdin? Bütün ön yargılarını bırakıp bi tasavvur et yani hayal et, aklında canlandır ve sonra bana söyle, bekliyorum😊
Ben yaptım gözlerim doldu 😔huzur hissettim
Bugün çarpıntım var neden bilmiyorum panik atak 🥺nedeni evi taşıma isimiz ertelendi ev boya badana yapılacak evin duzeninin bozulmasi eşya değişimi olması geriyor şuan eminim onun gerginligi 🤷🏼‍♀️

İsmim Feyza
Allahım bana kendimi sevip olduğum gibi kabullenebilmeyi, iç huzura kavuşup kendimle kavgamı bitirebilmeyi nasip eyle, Şafi isminle anksiyeteme şifa ver...

Allahım bu dünyada senin razı olacağın iman dolu, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir ömür yaşayabilmeyi, son nefeste imanlı ölebilmeyi eşime anneme babama ablama bana ve tüm sevdiklerime nasip et..

Rabbim tez zamanda bana ruhen ve bedenen sağlıklı vatana millete hayırlı olacak evlatlar nasip et, eşimle onları terbiyeli Ahlaklı evlatlar olarak yetiştirmeyi bize nasip et..

Tüm dua kızkardeşlerimin kalplerinden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle, Amin
2. @Luluuu94
3. @Nana
4. Sur-es Sur-es
5. N nerimanim
7. @Kara_gozlum
8. newplanet newplanet
9. N Narinkimse
12. adessa01 adessa01
13. @Tospaagtd
14. @telasememuresi
15. @telasememuresi anne
16. K Kubkubra
17. @pariko
18. C cansu_tr
20. eczhnm eczhnm
22. @Nana b. Abla
23. @amazzon7
24. @memurhanim
25. @_Gulnihal_
26. @yellowkaya
27. @Kalimeeero
28. @farahzaynab
29. S sibellcim
30. @farahzaynab ark
31. @farahzaynab ark

Feyza 7.731
Bizler 7.713

Okudum allah kabul etsin insallah

Ben yaptım gözlerim doldu 😔huzur hissettim
Bugün çarpıntım var neden bilmiyorum panik atak 🥺nedeni evi taşıma isimiz ertelendi ev boya badana yapılacak evin duzeninin bozulmasi eşya değişimi olması geriyor şuan eminim onun gerginligi 🤷🏼‍♀️
Kuzum tertemiz ferah bir eve gireceksin, tertemiz bir başlangıç yapacaksın🤗🤗duygularımızı biz seçeriz; sen de şuan tatlı bir heyecanı seç :KK19: her şeyden mutlu olmayı seç. Kimbilir ne olacaktı da ne oldu; bunda gizli olan mucize ne; ayy çok heyecanlı :rolleyes:
İşte gözlerin doldu ya; o kul sensin😇Allah sevmediğine günlerce aylarca isimlerini zikrettirir mi? Sen Allah'ın sevdiği kulu(kendini) nasıl sevmezsin?😘kibir değil şükür, bütün dünyevi kriterler kulların uydurduğu şeyler. Onlara göre kendinizi sınamayın:KK5:bırak her şey olacağına varır😘

Kuzum tertemiz ferah bir eve gireceksin, tertemiz bir başlangıç yapacaksın🤗🤗duygularımızı biz seçeriz; sen de şuan tatlı bir heyecanı seç :KK19: her şeyden mutlu olmayı seç. Kimbilir ne olacaktı da ne oldu; bunda gizli olan mucize ne; ayy çok heyecanlı :rolleyes:
İşte gözlerin doldu ya; o kul sensin😇Allah sevmediğine günlerce aylarca isimlerini zikrettirir mi? Sen Allah'ın sevdiği kulu(kendini) nasıl sevmezsin?😘kibir değil şükür, bütün dünyevi kriterler kulların uydurduğu şeyler. Onlara göre kendinizi sınamayın:KK5:bırak her şey olacağına varır😘
Ayyy şimdi daha mutlu oldum sağolasın :KK60:
Evi degistirmeyi 8ay önce esimle beraber aldığımız bi karardi ama hep şöyle dua ettim
Benim için bu evden çıkmak hayırlı olacaksa çıkalım
Eğer hayırsız olacaksa rabbim önüme engeller koy bileyim dedim bu virüs çıktı ev kendimizin satamadığımiz için yeni ev alamıyoruz bundada bir hayır var diyorum 🙏
Iyiki varsınız dua kardeşlerim ve @newplanet
Canım sen vesile oldun bu kardeslige allah razı olsun

İsmim Feyza

2. @Luluuu94
3. @Nana
4. Sur-es Sur-es
5. N nerimanim
7. @Kara_gozlum
8. newplanet newplanet
9. N Narinkimse
12. adessa01 adessa01
13. @Tospaagtd
14. @telasememuresi
15. @telasememuresi anne
16. K Kubkubra
17. @pariko
18. C cansu_tr
20. eczhnm eczhnm
22. @Nana b. Abla
23. @amazzon7
24. @memurhanim
25. @_Gulnihal_
26. @yellowkaya
27. @Kalimeeero
28. @farahzaynab
29. S sibellcim
30. @farahzaynab ark
31. @farahzaynab ark

Feyza 7.731
Bizler 7.713

Okuduk Allah kabul etsin inşallah

📣📣📣📣hanımlar ramazanın son 10 günü ya büyük bir dua başlatacağım yine herkese sıralı okunacak 31-32 kişi oluruz muhtemelen kişi başı 10.000 civarı okuma düşer ama mucize ötesi olur :rolleyes: abdestli okunacak. Fetih suresi ilk ayeti 313.489 defa❤

Çok duygulandım, benim de gözlerim doldu, umarım Allah beni sever seviyordur bütün derdim o şuanda ❤ Allahın sevdiğini kabul ettiğini ben de ederim ne güzel söylemişsin

📣📣📣📣hanımlar ramazanın son 10 günü ya büyük bir dua başlatacağım yine herkese sıralı okunacak 31-32 kişi oluruz muhtemelen kişi başı 10.000 civarı okuma düşer ama mucize ötesi olur :rolleyes: abdestli okunacak. Fetih suresi ilk ayeti 313.489 defa❤
Bende katilabilir miyim?

eczhnm eczhnm okuduk canim, rabbim kabul etsin İnşAllah 🌷
Okudum canım Allah kabul etsin
Okudum canım allah kabul etsin bütün dualarını ❤
Okudum allah kabul etsin insallah
Okuduk Allah kabul etsin inşallah
Allah razı olsun ❤️❤️ 😊 inşallah hepimizin gönlünde olan duaları kabul etsin

İsmim Feyza

2. @Luluuu94
3. @Nana
4. Sur-es Sur-es
5. N nerimanim
7. @Kara_gozlum
8. newplanet newplanet
9. N Narinkimse
12. adessa01 adessa01
13. @Tospaagtd
14. @telasememuresi
15. @telasememuresi anne
16. K Kubkubra
17. @pariko
18. C cansu_tr
20. eczhnm eczhnm
22. @Nana b. Abla
23. @amazzon7
24. @memurhanim
25. @_Gulnihal_
26. @yellowkaya
27. @Kalimeeero
28. @farahzaynab
29. S sibellcim
30. @farahzaynab ark
31. @farahzaynab ark

Feyza 7.731
Bizler 7.713

Feyza için okudum Rabbim kabul eylesin

Hanımlar ben 3 gündür baş ağrısı çekiyorum hiç bişi fayda etmiyor bugünkü çok kötü bugünkü arkadaş için okuyamayacagim kafamı kaldıramıyorum hkkinizi helal edin nolur

X