Y... dediği arkadaşları görürmüş dillerinden kurtulamazmış o nedenle yanıma gelmeyen sevgili

Millet sdvdiği kadın için km lerce yol gidiyor. Bariz ya sevmiyor sizi ya da iş yerinde biri var. Engellemekle iyi yaptınız ergence değl ama açarsanız o engeli tükürdüğünü yalamak olur bu ergence

Ya sizden utaniyor (kapali oldugunuzdan mi bilemem ama genel olarak utaniyor olabilir) ya da isyerinde baska birisiyle daha flortlesiyor.

Bu arada cikisa 1 saat varmis, bekle dese bekleyecek miydiniz 1 saat
Bence uzak durmanızda fayda var

Vay be ne kdar anlyisli ne kadar coolsunuz. Bu olayi normal bulup hatta kadini sucluyorsaniz sizi cok uzerler bu hayatta.
Adam da sanki cerrah, beyin ameliyatini yarida kesmedi diye bozulduk

Cogu kadin yenGEnC ile yakin fikirlerde yalniz. Ben olsam ben de mesai saatinde kimseyi rahatsiz etmezdim mesela
Ben de etmem ama sevgilim dedigim adam gelmissem de iki dakka ugrayip gerekirse uyarmasini tercih ederim. Hepimizin dogru ya da yanlis- iliskilerde basina bir cok sey geliyor ama seviyorsak bazen hic yapmam dedigimiz seyleri bile yapiyoruz. Benim takildigim nokta, dertlerini yazanlara oyle yorumlar var ki sanirsiniz her aldatilan ok bitti bu diyip gidiyor, 24 saat gecince unutuyor, esinin telefonunu tobe ellemiyor, asla kimse kiskanc degil herkes her zaman asiri mukemmel.. ilk yanlista ayriliyor ve her zaman asiri anlayisli falan filan..

Sizinle görünmek istememiş. Sebebi her ne olursa olsun bence doğru karar vermişsiniz, sizi ciddiye alsa arkadaşlarından gizlemezdi gel bi çay içelim derdi işyerinde çok mu zor bir şey. Belki eski eş ile barışma durumı vardır veya iş arkadaşları eski eşi tanıyodur ona haber gitmesinden korkuyordur bana öyle geldi

Ben hic kiskanc degilim, telefonunu bir kez olsun kurcalamadim esimin ve yeter dedigim noktada ayrildim vs vs yani bu saydiklarinizi oyle bir yazmissiniz ki sanki cok utopik seyler. Mesela sevgilim benim isyerime boyle emrivaki sekilde gelse inmem ben, hele bi de sapik gibi karsidaki parkta oturup beni arayacak cogu insan boyle dusunebilir diyorum, garip degil yani

Cogu kadin yenGEnC ile yakin fikirlerde yalniz. Ben olsam ben de mesai saatinde kimseyi rahatsiz etmezdim mesela
kendi işi olan sevgiliyse "yakınlardayım müsait misin?" diye aranıp gidilebilir, tabii akşama zaten bir program yapılmışsa bir de gün içinde uğrayıp görmeye gerek yok.
memur kişiye işyerine uğramam, dahası karşıda parka oturup "aaa tesadüfe bak" demek biraz tuhaf sanki, stalk yapıyor gibi olmuş...

ama öyle veya böyle işyerime gelmiş ben de görmüşüm, o kişi sevgilimse nasıl görmezden geleyim? bu da bence tuhaf. ve de saygısızca...hani yanına gider bir odam varsa işyerinde "hayatım istersen gel bi kahve söyleyeyim" derim en azından yani. işyerimdeki ortam çok uygunsuzsa "benim işyerim müsait değil böyle uğramazsan sevinirim", gibi.

adamın 46 yaşında olmasını özel hayatı konusunda ketum davranmak istemesini anlayabilirim, tabii ki 25 yaşında bir delikanlı gibi parkta lak lak yapmak istemyebilir, bizim ülkemizde parklarda buluşmak o yaşlar için uygun bulunmuyor, ama bunun yolu da böyle yapmak değil bence...tabii ortada gerçekten adı konmuş bir ilişki varsa.

bence burada sorun ortada öyle adı konmuş ortaya çıkılacak bir ilişki yokmuş zaten.

27 Ağustos 2022 ilişkilerimde bitmek bilmeyen komplekslerim. konunuzdan :
Benden 10 yaş buyuk polis memuru.

Bu adam polis memuru değil mi ? Şayet polis memuru olan adamdan bahsediyorsanız , mesai saati içinde parkta sizinle konuşması onlarca soru ve soruna yol açardı.

Aynen. Bir de adam bosanali 3 ay olmus, insanlara iliskisinden bahsetmek istemiyor olmasi cok normal

Ben size birsey demiyorum, benim demek istedigim burda akil verirken herkesin asiri cook ve mukemmel davraniyor(!) olmasi. Genel soyledim. Hepimizin hatalari var, mukemmel degiliz ama burda bir grup var ki herseyde cok iyiler

Ben size birsey demiyorum, benim demek istedigim burda akil verirken herkesin asiri cook ve mukemmel davraniyor(!) olmasi. Genel soyledim. Hepimizin hatalari var, mukemmel degiliz ama burda bir grup var ki herseyde cok iyiler
Ben burda o kadar mukemmeline hic rastlamadim, bu saydiklariniz da mukemmellik degil zaten olmasi gerekenler.

Kendi ayaklarinin uzerinde duran, kendine yeten ve ozguveni yuksek hemen hemen herkes boyle davranir.

Ben burda o kadar mukemmeline hic rastlamadim, bu saydiklariniz da mukemmellik degil zaten olmasi gerekenler.

Kendi ayaklarinin uzerinde duran, kendine yeten ve ozguveni yuksek hemen hemen herkes boyle davranir.
Anlatamiyorum derdimi belli ki. Ugrasmiyim daha fazla.. egriyi dogruyu sizin kadar ben de biliyorum da neyse. İyi aksamlar

Ya henüz bosanmadi, yada kimse "ahh bu kari icin bosandi" demesin diye is zamaninda görüsmek istememis. Öyle veya böyle iyi bir son göremedim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…