Y... dediği arkadaşları görürmüş dillerinden kurtulamazmış o nedenle yanıma gelmeyen sevgili

Aslinda bu kadar peşinde koşmayıp biraz kendinizi ağırdan satsanız daha iyi olmaz mı? Bence henüz sizinle bir ciddiyet düşünmüyor bu yüzden başkaları görsün istemiyor. Boşanmış adam dili 1 kere yanmış tekrar bu işlere hızlıca girmek istemiyordur

Size diğer zamanlar da ki davranışları nasıl?
Eğer davranışları yakın ve sıcaksa bu olayla kıyaslamazdım ben olsam..
Ama siz bu şekil davrandığınıza göre muhakkak eksik bir şeyler hissediyorsunuzdur..

Konuyu okuyunca herkesin aklına evlimi diye gelicek en başından söyleyim evli değil.Bu konuda ağzım yandığı için daha önce bir yakınımfan rica edip öğrendim medeni durumunu.Bir merkezde çalışıyor memur.Calistigi merkezin yakininda bir kurumda isim vardi.Sonra onun çalistigi yerin karsisindaki parkta oturdum.O taraflara geldigimi biliyordu.İşim olmasa gorusurduk dedi.Birde grip olmuş iyi hissetseydim dedi.Neyse sigara icmrye cikinca gordum aradim.Dedim ki oturuyorum parkta bakti gordu oda beni.Yanima gelmedi.Hadi.park olmazda az aşagisi var yukarisi var sagi var solu vat gelir yani insan.Birde cikisina kalmis 1 saat bekle falan da demedi.Bende dedimki ayak ustu de olsa konuşamazmiydik ya bu yav.. dilinden kurtulamam dedi.Yeni bosanmis 46 yasinda ben 36 yasindayim.2_3 aylik bir iliski ve teli kapattik girdi iceri sonra yazmaya basladi tabi hrp yaptigi gibi normalde ilgilidir saatlerce yazar falan.Ama yaptigi cok zoruma gitti ayip ya insan 2 fk olsa da gelir evet kapida guvenlik fln var ama gorseler de ne olacak bir tanidigim dersin.Ya sebep ne olabilir anlamis degilim.İs yerinden başkasiyla gorusuyor falan desem iş yerindeyken elinde telefon dusmez hep yazar bana.Cok buyuk saygisizlikti bana gore ve benim boyle yüreksiz adamlarla isim olmaz.Saçma bahanelere siginip saygisizlik yapan hic bir sey demedim tek kelime bile etmeden butun sosyal medya hesaplarimdan silip engelledim nosu da dahil.Engellememe laf edenler olacak çocuk gibi vs.eğer engellemesem yazacak ben cvb vermeden laf sokmadan duramiycam hatta ağır seylerde yazicam hic o diyaloglara gerek kalmasin diye kapattim çok üzgünüm ağlayarak eve gidiyorum şimdi çok zoruma gitti cok cokta sinirliyim noktalama işaretlerine falan dikkat ermedim af ola karisik yazdiysam okuyan cvb veren herkese çok tesekkur ederim şimdiden.Ha bu arada ben kapalı bir bayanim benden utandigi bile aklima geldi ya
Yeni boşandığı için çekiniyor olabilir utanmaktan ya da çekilmekten değil bence 2-3 ayda insan karşısına çıkarmak istememiş de olabilir bence empati kurun kompleks yapmayın kapalı olmakla alakası yok tabii ki hoşuna bile gider bir erkeğin

Konu başlığındaki y harfini gördükçe gözüm kanıyor. :olamaz:
Daha önce de söylemiştim. Bu adam evli.
Resmiyette boşanmış olsa dahi karısıyla ilişkisi tam anlamıyla kopmamış bir şekilde devam ediyor.
Adam seninle reelde görüşmek istemiyor.
Sen hala yok parkta yanıma gelir diye bekledim yok onun için gitmemiştim aman benden utanıyor mu sayıklıyorsun kendi kendine.
Yapma.
Kendine bunu yapma arkadaş görüşme hiç bir şekilde bu adamla bir daha.

Aslinda bu kadar peşinde koşmayıp biraz kendinizi ağırdan satsanız daha iyi olmaz mı? Bence henüz sizinle bir ciddiyet düşünmüyor bu yüzden başkaları görsün istemiyor. Boşanmış adam dili 1 kere yanmış tekrar bu işlere hızlıca girmek istemiyordur
Gerçekten onun için gitmedim işim vardı.Sadece çalıştığı yere uzaktan bakmak istedim görmek istedim içeri dahi girmedim ama tesadüf çıkınca sigara icerken gorunce aradım

Molasını sizinle konuşarak,yanınıza gelerek boşa harcamak istememiş olabilir, işyerinde farklı flörtleştiği hoşlandığı biri olduğu için yapmış olabilir, üstlerinden çekinmiş olabilir, eski eşiyle barışma ihtimali vardır eşinin kulağına gitmesinden çekinmiş olabilir, yeni ayrıldığı için zampara diye anılmak,adının bu şekilde anılmasını istemediği için de olabilir.
Sebep Çok.. Olası ihtimali siz daha iyi kestirebilirsiniz.Ama dinlemeden de engellemeniz, hayatınızdan çıkarmanız hoş olmamış.Ben olsam açıklamasını dinlerdim tatmin olmadığım o zaman hayatımdan çıkarır veya engellerdim.

Konu sahibesi işini, gücünü bıraksın çıksın beni görsün dememiş ki, zaten sigara molasında kapının önünde olan birinden bahsediyor en azından sigarası bitene kadar iki dakikada gidemez miydi yanına ?

Ben üzüldüm içinde bulunduğunuz duruma. Ayrılmakla en iyisini yapmışsınız. Bu da size tecrübe olsu

Bence iş yerinde dedikodu malzemesi olmak istememiş olabilir, daha ortada ciddi bir şey yokken çevresinde bunu paylaşmak istememiş olabilir…Ama içinize sinmeyen şeyler varsa bitirmeniz iyi olmuş.

Molasını sizinle konuşarak,yanınıza gelerek boşa harcamak istememiş olabilir, işyerinde farklı flörtleştiği hoşlandığı biri olduğu için yapmış olabilir, üstlerinden çekinmiş olabilir, eski eşiyle barışma ihtimali vardır eşinin kulağına gitmesinden çekinmiş olabilir, yeni ayrıldığı için zampara diye anılmak,adının bu şekilde anılmasını istemediği için de olabilir.
Sebep Çok.. Olası ihtimali siz daha iyi kestirebilirsiniz.Ama dinlemeden de engellemeniz, hayatınızdan çıkarmanız hoş olmamış.Ben olsam açıklamasını dinlerdim tatmin olmadığım o zaman hayatımdan çıkarır veya engellerdim.
Durağa geçtikten sonra sordum ayak üstü de olsa konuşamazmiydik dedim yav..şk arkadaşlarin dilinden kurtulamam şimdi deyince daha bir sey diyesim gelmedi.Sanki he0si camda bizi izliyordu

Adam şuan görüşemiyorum ama eğer istersen işten sonra görüşebiliriz, parkta bekleme şurada buluşabiliriz diyebilirdi.
Buluşmak için bir Cafe falan söyleyebilirdi.
Ya tam koyverdim gitti tipinde biri
Ya arkadaşların dediği gibi başka ilişkiye açık kapı bırakıyor kimseyle görülmek istemiyor.
Yalnız ben direkt engellemez merakımdan olsa bile savunmasını dinlerdim.
Sonra engellersem engellerdim
Savunmasını az çok kestirebildiğim için sinirimi bozmak istemedim.Yav..şk ların dilinden kurtulamam ne demek yahu ne kadar basit hem ne bilecekler benim onun sevgilisi olduğumu insan bir tanidiğini da görür konuşur

X