Y... dediği arkadaşları görürmüş dillerinden kurtulamazmış o nedenle yanıma gelmeyen sevgili

Bankacı mi acaba, çünkü özel bankalarda kurallar çok sıkı oluyor. O yüzden yanınıza gelmemiş olabilir. Ya da arkadaşların da dediği gibi iş yerinden başkasıyla.takiliyor sizinle görülmek istememiş olabilir

Bankacı mi acaba, çünkü özel bankalarda kurallar çok sıkı oluyor. O yüzden yanınıza gelmemiş olabilir. Ya da arkadaşların da dediği gibi iş yerinden başkasıyla.takiliyor sizinle görülmek istememiş olabilir

Üyenin eski konusunda bahsettiği adamsa; kendisi polis memuru.

Vay be ne kdar anlyisli ne kadar coolsunuz. Bu olayi normal bulup hatta kadini sucluyorsaniz sizi cok uzerler bu hayatta.
Adam da sanki cerrah, beyin ameliyatini yarida kesmedi diye bozulduk
Eşimin işyerinde şu an bahçe kapısından eşin olduğunu ya da haberi varsa misafir olduğunu kanıtlayıp girebiliyorsun.
Hele işyeri kapısından hiç giremiyorsun.
İşyeri sonuçta diye bakıyorlar sanırım beş dakika geldim göreyim yeri değil.
Cerrah falan da değil.
Adam açıklamak istemiyor da olabilir.
Daha önce yazdım ben de 5 ay öncesinde boşanmış olsam görünmek istemeyebilirim ne milletin ağzıyla uğraşacağım.
Oynak gözleri ya da bana sormadan uydurdukları senaryo ile uğraşacağım sadece bu konudan yola çıkarsak konu sahibinde de çok suç var işyerinde işini yapan adamı aman beş dakika molada uğra bari diye darlamış habersiz bir de.
Beş dakika molam olsa çay kahve içerim nedir yani

X