Y... dediği arkadaşları görürmüş dillerinden kurtulamazmış o nedenle yanıma gelmeyen sevgili

Liseliler gibi parkta oturdum yanıma gelmedi falan yersiz beklentiler bunlar. Kapalılıkla ne alakası var ayrıca niye utansın ,o tarz düşünce yapısında olsa zaten hiç istemez sizi.

ne toksik bişeysin ya.
onu bekledim, bunu bekledim... daha çok beklersin.
beni bunun için engelleyen insanın en ücra köye kadar yolu vardır, adamın biraz aklı varsa tekrar sana dönmez.
Beklentiler saçma olabilir ama adam bence masum değil.

Adam sizinle görüşmeme bahanelerini sıralamışken parkta oturup adami beklemişsiniz ne gerek vardi? Görüşmek istese işten cikmasina bir saat varmiş belki işten sonra görüşelim diyebilirdi. İş yerinin karşisindaki parkta sizinle oturup ne yapacak saçma sapan bir goruntu.

Onun disinda bu adam size çok merakli değil. Yok işim olmasa gorusurduk, yok iyi hissetmiyorum şeyleri bahane. Sizi görmek istemiyormuş o an. Başka öncelikleri var.

Dünya görüşünüz dini anlamda farklı ise utanması olası. Özellikle aklınıza bu geldiyse hissetmiş de olabilirsiniz. Bunu bazı arkadaşlar arkadaş ortamında bile yapıyor görüyorum. Kuzenim abisi kapalı bir kızla flört ediyor diye yoksa ciddi mi demiştik "yok artık abim bir kezbanla evlenmez açık modern birini bulur evlenmek için " demişti ppjjkk var yani böyle insanlar 😏 iyi yapmışsın omurgasız biriymiş

Bence de adam doğru yapmış. Yani 46 yaşında. Parkta buluşmak nedir. Çıkışta bı yere gidin görüşün konuşun. Anlamadım ki neden parkta. Bence de çok iğreti. Yani birinin görmesi laf etmesinden ziyade bende sevgilimle (,yani evliyim de mesela evli değil de sevgilim olsa ,) parkta görüşmek istemezdim. Ya da aşağı mahallede yukarı mahallede. Yani mahallede dolaşmak vs. Onun yerine dediğim gibi bir yerde oturup görüşün.

Konu sahibesi işini, gücünü bıraksın çıksın beni görsün dememiş ki, zaten sigara molasında kapının önünde olan birinden bahsediyor en azından sigarası bitene kadar iki dakikada gidemez miydi yanına ?

Ben üzüldüm içinde bulunduğunuz duruma. Ayrılmakla en iyisini yapmışsınız. Bu da size tecrübe olsun.

Hiç 36 yaşında bir kadının olgunluğuyla davranmıyorsunuz bu fevri hareketleri, bi anda gurura kapılıp her yerden engellemeler küsüp ağlamalar falan yakıştıramadım. İki olgun insan konuşabilirdi karşılıklı. Zaten ne işiniz var iş yerinin önünde. Herkes farklıdır ani ziyaretleri sevmeyebilir ortamı müsait olmayabilir. Belli bir yaşa gelince insanlar daha dikkat eder özel hayatı genç sevgililer gibi ulu orta yaşamak, göz önünde tutmak istemeyebilirler. İş yerinin dibine gelen sevgili saçma görünmüştür alışkın değildir ve görülsün istemez belki. Olay tamamen sizin kafanıza eseni davranmanız. Sizi görüp gelmediği için de yargısız infaz yapıp olay çıkarıp engel basıp ağlıyorsunuz 🤷🏻‍♀️

Konuyu okuyunca herkesin aklına evlimi diye gelicek en başından söyleyim evli değil.Bu konuda ağzım yandığı için daha önce bir yakınımfan rica edip öğrendim medeni durumunu.Bir merkezde çalışıyor memur.Calistigi merkezin yakininda bir kurumda isim vardi.Sonra onun çalistigi yerin karsisindaki parkta oturdum.O taraflara geldigimi biliyordu.İşim olmasa gorusurduk dedi.Birde grip olmuş iyi hissetseydim dedi.Neyse sigara icmrye cikinca gordum aradim.Dedim ki oturuyorum parkta bakti gordu oda beni.Yanima gelmedi.Hadi.park olmazda az aşagisi var yukarisi var sagi var solu vat gelir yani insan.Birde cikisina kalmis 1 saat bekle falan da demedi.Bende dedimki ayak ustu de olsa konuşamazmiydik ya bu yav.. dilinden kurtulamam dedi.Yeni bosanmis 46 yasinda ben 36 yasindayim.2_3 aylik bir iliski ve teli kapattik girdi iceri sonra yazmaya basladi tabi hrp yaptigi gibi normalde ilgilidir saatlerce yazar falan.Ama yaptigi cok zoruma gitti ayip ya insan 2 fk olsa da gelir evet kapida guvenlik fln var ama gorseler de ne olacak bir tanidigim dersin.Ya sebep ne olabilir anlamis degilim.İs yerinden başkasiyla gorusuyor falan desem iş yerindeyken elinde telefon dusmez hep yazar bana.Cok buyuk saygisizlikti bana gore ve benim boyle yüreksiz adamlarla isim olmaz.Saçma bahanelere siginip saygisizlik yapan hic bir sey demedim tek kelime bile etmeden butun sosyal medya hesaplarimdan silip engelledim nosu da dahil.Engellememe laf edenler olacak çocuk gibi vs.eğer engellemesem yazacak ben cvb vermeden laf sokmadan duramiycam hatta ağır seylerde yazicam hic o diyaloglara gerek kalmasin diye kapattim çok üzgünüm ağlayarak eve gidiyorum şimdi çok zoruma gitti cok cokta sinirliyim noktalama işaretlerine falan dikkat ermedim af ola karisik yazdiysam okuyan cvb veren herkese çok tesekkur ederim şimdiden.Ha bu arada ben kapalı bir bayanim benden utandigi bile aklima geldi ya
Adam şuan görüşemiyorum ama eğer istersen işten sonra görüşebiliriz, parkta bekleme şurada buluşabiliriz diyebilirdi.
Buluşmak için bir Cafe falan söyleyebilirdi.
Ya tam koyverdim gitti tipinde biri
Ya arkadaşların dediği gibi başka ilişkiye açık kapı bırakıyor kimseyle görülmek istemiyor.
Yalnız ben direkt engellemez merakımdan olsa bile savunmasını dinlerdim.
Sonra engellersem engellerdim

X