Y... dediği arkadaşları görürmüş dillerinden kurtulamazmış o nedenle yanıma gelmeyen sevgili

Siz beni anlamişsiniz çok teşekkür ederim sigarasi bitene kadar dolandı da oralarda gelmedi yanima

Savunmasını az çok kestirebildiğim için sinirimi bozmak istemedim.Yav..şk ların dilinden kurtulamam ne demek yahu ne kadar basit hem ne bilecekler benim onun sevgilisi olduğumu insan bir tanidiğini da görür konuşur
Açık açık iş yerindekilerin ağzına malzeme olmak istemediğini söylemiş size, demek ki gevşek ağızlı densiz densiz konuşan insanlar. Sizde kendinizi göstermek istercesine ısrarla iş yerinin önüne gitmişsiniz o da yanınıza gelmeyince zorunuza gitmiş.

Durağa geçtikten sonra sordum ayak üstü de olsa konuşamazmiydik dedim yav..şk arkadaşlarin dilinden kurtulamam şimdi deyince daha bir sey diyesim gelmedi.Sanki he0si camda bizi izliyordu
Gerekçesini de söylemiş ki.Size göre haklı bir sebep olmayabilir.Ama işyerinde bununla alakalı problem yaşamak istemediği için de sizin kendisini anlayacağını düşünerek davranmış olabilir,sonuç olarak da davranışı sizi kırmış.
Yalnız tepkinizi engelleyerek değil kendisiyle konuşarak vermeliydiniz bana göre.Belki telafi etmek isteyecekti veya gerçekten sebebi neyse sizinle paylaşacaktı.
Siniriniz geçtiğinde kırıldığınızı söylediğinizde acaba ne açıklama yapacaktı diye kafanıza takılmayacak mı?

Y... dediği ne demek? Başlıktan anlamadım.

Bir harf daha alalım son harf “K”
Vallahi iş harf alalimlara geldiyse aklıma ilk etapta azgın tekelerin şahı Mehmet Ali Erbil gelir.
Yavsak diye düşünmüştüm ama bu harf alalimlardan sonra çift R'li bir şey geldi aklıma..
Suç bende değil,hep Mehmet Ali'nin suçu
Milletin canlı yayında şortunu indirirsen ne olacaktı yani..

yeni boşandığı için hemen bir kadınla görünmek istememiş olabilir. belki insanlar eşini sizinle aldattığını boşanma sebebinin siz olduğunuzu vs düşünür diye çekinmiş olabilir

Hala mı aynı adam? Yani sizinle görüşmek istemediğini anlayabilmeniz için bunun da mı olması gerekiyordu?

Diğer konularınızda ki kişiyle aynı kişimi bide kızı varmış ona vakit ayırması gerekiyormuş yazmışsınızda

Ben de işyerimde görüşmek istemem böyle durumda.
Belki arkadaşlarıma vs açıklamak istemiyorum daha.
Belki çok dedikodu dönen bir yer olduğu için istemem.
Ki kişi sayısı fazla ise döner yani.
Ama siz tek yönden bakıyorsunuz madem en azından bu örnek durumda engellediğiniz iyi olmuş.

Hayatından çıkarmakla çok iyi yapmışsın. Bencede ya flörtu var ya da eşiyle barisacak. Yani ikinizde bekarsaniz isterse çevresindeki herkes y..k olsun kimse birsey diyemez geç onu isterlerse desinler bunu dahi gogusleyemeyecek adam/kadın niye hayatımızda olsun ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…