Wir lernen deutsch / Almanca

Günaydın
Almanyada neredeyse her evde hatta apartman dairelerinde bile kedi köpek var nerden bakıyorsunuz ki siz
Sen hangi şehire (yada şehire yakın bi köy daha mantıklı) taşınmak istiyorsanız yaz bana bi bakayım burdan

Süper olur çok sağol. Aslında eşim Freiburgta çalışacak ama proje kapsamında yani hergün gitmesine gerek yok bu yüzden oraya yakın daha büyük şehre taşınma fikrimiz var ama neresi olabilir bilmiyorum belki Köln olur dedi sabah. Freiburga çok uzak olmayan büyük bir şehir olsa iyidir

Freiburg ile Köln arası en az 400km ama
Ki Freiburg da küçük bi yer değil ki
Hem büyük sehirler çok pahalı

Güneyde ev kirasi ve fiyati daha fazla diye biliyorum ben de.

Freiburg ile Köln arası en az 400km ama
Ki Freiburg da küçük bi yer değil ki
Hem büyük sehirler çok pahalı
ya sorma Köln ve Berline gitmişliği var eşimin ondandır merakı Freiburg için baktım internetten ama hep ingilizce sitelerden bakıyorum.Almanca sitelerden nerden bakabilirim ya da bakarsam anlar mıyım

ya sorma Köln ve Berline gitmişliği var eşimin ondandır merakı Freiburg için baktım internetten ama hep ingilizce sitelerden bakıyorum.Almanca sitelerden nerden bakabilirim ya da bakarsam anlar mıyım
Ben simdi isteyim akşam bi bakinayım sana yazcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…