Göz Makyajı Waterproof maskara mı normal mi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
suya dayanıklı ama pul pul dökülür mü, ağırlık yapar mı, yoksa hiç suya dayanıklıya bulaşma normal mi al dersiniz.
ben şimdiye kadar hiç waterproof kullanmadım, yeni rimel alacağım size danışayım dedim, norma mi yoksa waterproof mu almalı

Kesinlikle waterproof canım. Zaten çoğu rimellerde var :) Ben maybelline kullanıyorum, hem çok iyi hem de fiyatı uygun :)

bence normal al.
ben çıkarana kadar 3-5 kipriğim elimde kalıyor.
içim cız ediyor sürmüyorum rimeli sonra.
şimdilerde kolay çıkan ve dolgunluk veren rimel arayışındayım.

bence de kesinlikle normal al,wp. olan yapış yupuş oluyo zor çıkıyo kopuyo hep kirpiklerim,banyoya girince bile simsiyah gözlerle çıkıyorum.

eğer seninde benim gibi gözaltına siyah gri akma, dökülme yapıyosa waterproof al derim

ben günlük makyajda normal kullanıyorum ama terleme yaşayabileceğim özel günler ve yazın waterproof kullanıyorum.bence sende günlük makyaj içinse normal al. waterproof rimelin temizlenmesi zahmetli ertesi gün kalktığında gözünün altında akmış buluyorsun temizlediğin halde.

valla konuyu ilk açtığımda yorum yazan olmamıştı bende normal aldım diğerinin çıkarması zor olur diye, teşekkür ederim yorumlarınıza:13:

benim gözüm fazla sulanır o yüzden waterproof kullanmayı tercih ediyorum bide yazın özellikle waterproof çok daha iyi oluyor

waterproof ta hangi marka kullanıyosnz pekiy?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…