voyage torba bodrum

hayat7681

3 prensim benimle
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
4.342
9
43
kızlar daha öncede konu açtım fakat yanlış yere açmışım
tercih edilen 10 otel bu topiğe açmıştım
doğru yerdeyimzemuszemus
cumartesi bodruma yolculuk var.voyage torbaya gideceğiz
ve ben bodruma ilk defa gideceğim bana otel hakkında ve bodrumun gezilecek tarihi yerleri hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

Ben lise hazırlıkta okul gezisi ile gitmiştim arkadasımın kuzeni aldı bizi gezdirdi. Herkes bodrum kalesine gitmişti biz içine girmemiştik ama güzel bi yerdi. Bi kafede oturmustuk denizle içiçe kumsala masalar atmıslar ayagımıza dalgalar değiyordu güneşin batışı muhteşemdi. Mavi yolculuk yapmıstık oda çok güzeldi sahilde günlük turlar vardı. Keşke daha cok ayrıntı hatırlasamda anlatsama ama aklımda kalanlar bunlar olmuş =)

Bodrum Kalesi ve Sualtı Arkeolojisi Müzesi
Bodrum'un sembollerinden bir haline gelmiş olan kale, tüm heybetiyle beldenin merkezinde konumlanıyor. Arkeoloji Müzesi'nde, Uluburun, Serçe Limanı Batıkları ve Karya Prensesi Ada bölümlerini ziyaret edebilirsiniz.
Zeki Müren Müzesi
Bodrum'la özdeşleşmiş isimlerin başında gelen Zeki Müren'in son yıllarını geçirdiği ve müzeye dönüştürülmüş evinde sanatçıya ait birçok eşya sergileniyor.
Mavi Yolculuk
Tatilinizi mavi sularda geçirmek niyetindeyseniz Bodrum size farklı birçok tur alternatifi sunuyor. Sahildeki teknelerden birini seçerek çıkacağınız mavi turda el değmemiş koylar, dingin deniz ve güneş size eşlik ediyor.
Antik Tiyatro
Arkeolojik olarak oldukça önemli olan tiyatro Bodrum'da yer alan en önemli kalıntılardan biri olarak biliniyor.
Mausoleion Kalıntıları
Bodrum'da ikinci önemli müze şüphesiz dünyanın 7 harikasından biri olan anıtsal mezar Mausoleion'un kalıntıları. Yat limanındaki Tepecik Camisi'nden yukarı doğru çıkan sokak sizi Mausoleion Müzesi'ne götürüyor.

-Alıntı- :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…