Vıtamın kullanımı

duygu altun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2024
6
2
21
Arkadaşlar ben 14 haftalıgım ama yutma güçlüğum varda vıtamınlerj tutamıyorum hep yutuncada baya bı zorlanıyorum korkuyorum kullanmazsak bır sorun olurmu pekı

Çoğu vitaminin farklı formu var, bi sorun doktorunuza isterseniz. Demirin, D'nin vs var yani. Bebiş sizin depolarınızı tükettiği için tüketmezseniz sorun olabilir evet, keşke doğalını alabilsek ama pek mümkün gelmiyor bana günümüzde

Çoğu vitaminin farklı formu var, bi sorun doktorunuza isterseniz. Demirin, D'nin vs var yani. Bebiş sizin depolarınızı tükettiği için tüketmezseniz sorun olabilir evet, keşke doğalını alabilsek ama pek mümkün gelmiyor bana günümüzde
Evet ama ben bu hepsı ıcınde vıtamınler varya decavıt gıbı bunlar baya büyük içemiyorum bilmiyorum sorun olurmu benım ablamla kız kardesım hıc kullanmadı sagsaglım doğurdu ama bende kararsızım

Evet ama ben bu hepsı ıcınde vıtamınler varya decavıt gıbı bunlar baya büyük içemiyorum bilmiyorum sorun olurmu benım ablamla kız kardesım hıc kullanmadı sagsaglım doğurdu ama bende kararsızım
En iyisi doktorunuz bilir ona sorun belki sıvı ilaç yazar ya da daha küçük tabletler

Yani uyuşturucu kullanıp sağlıklı bebek doğuran da var. Sağlıklı olmazsa onun vebali taşınmaz ama :)) bi sorun doktorunuza daha küçük tabletler vardır illaki

X