Tatlı Tarifi Vişneli Kakaolu Bisküvi / Resimli

süper görünüyo
haftasonu denıcemmm
ah birde bunları yesek yesekte kilo almasak ne iyi olurduu :)):icecream:

vaaay gerçekten çok güzel görünüyo...bende bisküvili pasta yapıyorum petibör bisküviyle yapıyorum önce bisküvi üzerine çikolatalı puding üzerine yine aynı sonra yine bisküvi en üstünede çikolata sosu yapıp döküyorum dolapta soğuyunca hindistan cevizi serpip servis yapıyorum yiğenler bayılıyo... valla tavsiye ederim hem pratik hem leziz...bu arada bende kırmadan bisküvileri diziyorum...

denedim ve resmini ekledim. ben bunu bir de karışık meyve suyu ile yapıp içine burçak bisküvi koyacağım.

tarif için teşekkürler

tarif için teşekkürler a.s. bitişi daha güzel görünüyo olsada yesem cokacimcoook

bişey soracam alta döktüğün puding yerine evde yapılmış krema olmuyomu acaba kremayla nasıl bir tat olur acaba
pudingi pastalarda pek sevmiyorum da bu açıdan sormak istedim ona göre yapacamda

denedim ve resmini ekledim. ben bunu bir de karışık meyve suyu ile yapıp içine burçak bisküvi koyacağım.

tarif için teşekkürler
rica ederim. burçak bisküvili yapınca sonucu bizede haber verirmisin canım. güzel oluyorsa bizde deneriz
tarif için teşekkürler a.s. bitişi daha güzel görünüyo olsada yesem cokacimcoook

bişey soracam alta döktüğün puding yerine evde yapılmış krema olmuyomu acaba kremayla nasıl bir tat olur acaba
pudingi pastalarda pek sevmiyorum da bu açıdan sormak istedim ona göre yapacamda

olur canım neden olmasın. denemek lazım.

ya bide bisey daha sorucam ben öyle kakaolu bisküviyi pek sevmiyorumda normal pötibör kullansam nasil olur acaba???

X