veeee bitti....

burcak09

b&a
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
1.334
0
vee bitti...yaza nişanlanmayı düşünüyordum bir de.tanıdğımı sandığım insan yavas yavas iç yüzünü belli etti.her h.sonu dedeme gideriz ailece ve bunu biliyor.arayıp ben gidiyorum demedim diye 1 hafta konusmadı.kavgalar cıkardı.tel.imden bütün erkekleri sildi.kıyafetime karıştı.makyaj yapmamı istemedi.hepsine tamam dedim.ilk basta neden sorup duruyor anlamadım ama sürekli şu yemeği yapmayı biliyor musun?bunu biliyor musun?işte bilmiyorsan evlenene kadar öğren fln filan dedi.garip geldi.ben eğitim fak.mezunyum atamam olmadı boşver olmasın calışma gerek yok.evinin kadını olursun cocuklarına bakarsın dedi.en son damla da bi kavgamız da bana bak seni döverim dedi.hiç birşey demedim.az önce msj attım ve bu iş bitti,ben senin gibi biriyle evliliği yürütemem dedim.tel.imi kapattım.ve hiç bir üzüntü hissetmiyorum.aksine sanki rahatladım üstümden yük kalktı.garip bir duygu.neden böyle oldum bilmiyorum.oysa daha 1 hafta öncesine kadar onsuz ne yapacağımı,onu ne kadar cok sevdiğimi düşünüyordum..

kurtulmuşsun!... me mutlu sana... evliliğin biteceğine ,ilişkin bitsin..
çok daha az yaralar seni... ve tecrübe katar..

Bence çoktan haketmiş bunu.Seni eve hapsedip herşeyi yasaklamayı düşünen bir tip profili çizdi.

Böylelerinin kendine güven sorunu olduğundan karşısındakine hiçbirşey için izin vermez.

Ne yani istediği yemeği yapmayı bilmiyorsan? Otursunda kendi öğrensin.

Walla Allah karşına hakettiğin gibi birini gönlüne göre birini çıkarsın inşallah.

Edit butonu kaldırılmış.İStersen yazını kopyala yeniden yapıştır.Ya da alıntı yap yazı karakterlerini sil.

Şu Şekilde olabilir ..

vee bitti...yaza nişanlanmayı düşünüyordum bir de.tanıdğımı sandığım insan yavas yavas iç yüzünü belli etti.her h.sonu dedeme gideriz ailece ve bunu biliyor.arayıp ben gidiyorum demedim diye 1 hafta konusmadı.kavgalar cıkardı.tel.imden bütün erkekleri sildi.kıyafetime karıştı.makyaj yapmamı istemedi.hepsine tamam dedim.ilk basta neden sorup duruyor anlamadım ama sürekli şu yemeği yapmayı biliyor musun?bunu biliyor musun?işte bilmiyorsan evlenene kadar öğren fln filan dedi.garip geldi.ben eğitim fak.mezunyum atamam olmadı boşver olmasın calışma gerek yok.evinin kadını olursun cocuklarına bakarsın dedi.en son damla da bi kavgamız da bana bak seni döverim dedi.hiç birşey demedim.az önce msj attım ve bu iş bitti,ben senin gibi biriyle evliliği yürütemem dedim.tel.imi kapattım.ve hiç bir üzüntü hissetmiyorum.aksine sanki rahatladım üstümden yük kalktı.garip bir duygu.neden böyle oldum bilmiyorum.oysa daha 1 hafta öncesine kadar onsuz ne yapacağımı,onu ne kadar cok sevdiğimi düşünüyordum..

vee bitti...yaza nişanlanmayı düşünüyordum bir de.tanıdğımı sandığım insan yavas yavas iç yüzünü belli etti.her h.sonu dedeme gideriz ailece ve bunu biliyor.arayıp ben gidiyorum demedim diye 1 hafta konusmadı.kavgalar cıkardı.tel.imden bütün erkekleri sildi.kıyafetime karıştı.makyaj yapmamı istemedi.hepsine tamam dedim.ilk basta neden sorup duruyor anlamadım ama sürekli şu yemeği yapmayı biliyor musun?bunu biliyor musun?işte bilmiyorsan evlenene kadar öğren fln filan dedi.garip geldi.ben eğitim fak.mezunyum atamam olmadı boşver olmasın calışma gerek yok.evinin kadını olursun cocuklarına bakarsın dedi.en son damla da bi kavgamız da bana bak seni döverim dedi.hiç birşey demedim.az önce msj attım ve bu iş bitti,ben senin gibi biriyle evliliği yürütemem dedim.tel.imi kapattım.ve hiç bir üzüntü hissetmiyorum.aksine sanki rahatladım üstümden yük kalktı.garip bir duygu.neden böyle oldum bilmiyorum.oysa daha 1 hafta öncesine kadar onsuz ne yapacağımı,onu ne kadar cok sevdiğimi düşünüyordum

ne garip biriymiş...fisfisfis

bahanesi yokmuş,bahane bulmuş..

büyük konusmayım ama bir daha asla barışmam.beni döverdi de bu evlenseydim herhalde yaa...

tebrik ederim mantıklı karar vermişsiniz böyle akıllı kızlarla karsılastıkca cok mutlu oluyorum
ne kızlar var sevgilisinden dayak yiyo sesi cıkmıyo
tekrar tebrikler umarım bundan sonra cok cok cok mutlu olursunuz

veeee bitti....
senin için hayırlı olmuş arkadaşım bir ömür geçmezdi böylesiyle iyi ki erkenden bu yüzünü göstermiş

ıyı yapmışsın kurtulmuşsun
o da kendını acık etmış şimdıden gercek yuzunu gormusun ıyı olmuş
evıne kadınmı alıo hızmetcımı hyt arkadsımı bellısız bna da ddenk gelmiştı böle bırı salladım gıttı serefsızı

Zararin neresinden dönülürse kâr´dir... Evlenmeden önce onun nasil bir insan oldugunu görmüssün, ya evlendikten sonra bunlar olsaydi... Sansliymissin.. Yeni hayatinda mutluluklar dilerim..

Evlenmden önce yanlış olduğunu görmen iyi olmuş bence kafalarınız uymuyormuş belliki hayırlısı olsun

Çünkü onun sana yaşattıgı stres sıkıntı ve baskılardan kurtuldun ondan.

Bunuda kafana takma neden böyleyim falan diye. Kurtulmanında kafana takılması olmaz kikaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…