veeee bitti....

sevgili burçak ona en azından vazgeçilmez olmadığını hissettirdin.bulutların üzerinden düşmesi ona iyi bir hayat dersi olur umarım..annemden biliyorum babama yıllarca taviz verdi..inan elinin altında amade olsaydın paçavra muamelesi yapardı...

arkadaslar cok sağolun bugün kendimi bir garip hissettim.üzülmekle üzülmemek arasındaydım yani.ama eve geldiğimde telefonumu actım ve gelen cevap:sen kendi kararını kendin vermişsin zaten ben ne yapabilirim bundan sonra ki.sen bilirsin.MUTLULUKLAR yazmış.cok fena oldum ağladım:çok üzgünüm:.bu kadar kolaymış onun içinde vazgecmek demek ki.bişi yazmıcakım ama dayanamadım.ben de SAĞOL yazdım cevap olarak. bi daha aramadı bile.dayak yemiş gibiyim:çok üzgünüm:

zararın neresinden dönersen kardır senin için hayırlısı olmuş nisanlıyken bunları düsünen bir erkek ya daha sonra ne yapar düsünsene sabah kalktıyında yanında bir mağanda yatıyor hayırlısı canım daha niceleri cıkar karsına seni anlayabilicek

hihoyyyt:gözün aydın canım.. ALLAH ın sevdiği kuluymuşsun valla.sana o cevabı atmış olması onun hiç birşeye değmediğini gösterir.hiç hayatına girmemiş gibi dvam et hayatına...:dance:

bilmiyorum yaa aklımı hiçbirşeye veremiyorum.biliyorum gececek bunlar sonra dönüp bakcam ne salakmışım üzülmüşüm dicem ama elimde değil işte.gecen 3 seneye,emek verdiğim 3 seneye acıyorum.sadece kendime acıyorum.

sonradan üzülüp pişman olmaktansa böyle olması daha iyi arkadaşım,aklına geldikçe belki üzülürsün ama zaman herşeye ilaç,hakkında hayırlısı neyse o olsuna.s.

Aman canım. Üzülme de zaten. Şaka gibiymiş. Kaldı mı böyleleri hayatta ya. Bu nasıl bi zihniyettir. Acaba seni mi denedi ki bakalım nasıl tepki verecek diye :)

Valla en mantıklısını yapmışsın. Arkana bile bakma bence. Döverim ne demek. O kendini ne sanıyo. Çok sinirlendim. Pazarlıkçı gibi bişeymiş o. Sevindim senin adına canımcım. Tebrikler...

vee bitti...yaza nişanlanmayı düşünüyordum bir de.tanıdğımı sandığım insan yavas yavas iç yüzünü belli etti.her h.sonu dedeme gideriz ailece ve bunu biliyor.arayıp ben gidiyorum demedim diye 1 hafta konusmadı.kavgalar cıkardı.tel.imden bütün erkekleri sildi.kıyafetime karıştı.makyaj yapmamı istemedi.hepsine tamam dedim.ilk basta neden sorup duruyor anlamadım ama sürekli şu yemeği yapmayı biliyor musun?bunu biliyor musun?işte bilmiyorsan evlenene kadar öğren fln filan dedi.garip geldi.ben eğitim fak.mezunyum atamam olmadı boşver olmasın calışma gerek yok.evinin kadını olursun cocuklarına bakarsın dedi.en son damla da bi kavgamız da bana bak seni döverim dedi.hiç birşey demedim.az önce msj attım ve bu iş bitti,ben senin gibi biriyle evliliği yürütemem dedim.tel.imi kapattım.ve hiç bir üzüntü hissetmiyorum.aksine sanki rahatladım üstümden yük kalktı.garip bir duygu.neden böyle oldum bilmiyorum.oysa daha 1 hafta öncesine kadar onsuz ne yapacağımı,onu ne kadar cok sevdiğimi düşünüyordum

sana söyleyebileceğim çok net bir şey var....

"kurtulduğuna şükret"....

adam nasıl biri olduğuna dair çok bariz sinyaller vermiş sana...her sözü,her davranışı bunun kanıtı...hele ki "bana bak seni döverim " demesi çok çarpıcı!!!

güzelim sakın sakın bu adama geri dönme...ne şanslısın ki gerçek yüzünü şimdi göstermiş...ya evlenene kadar sana prenses gibi davranıp evlendikten sonra bunları yapsaydı....nasıl bir cehenneme düşerdin düşün....

seni döverim lafını duydum benim şalterlerim attı:kızgın:

o kendine köle arıyor,istediği şekle sokabilecek bir hamur arıyor...Çok üzgünüm çoookbu tür erkekler çok var...sakın geri dönme...hayırlı olsun....a.s

sana söyleyebileceğim çok net bir şey var....

"kurtulduğuna şükret"....

adam nasıl biri olduğuna dair çok bariz sinyaller vermiş sana...her sözü,her davranışı bunun kanıtı...hele ki "bana bak seni döverim " demesi çok çarpıcı!!!

güzelim sakın sakın bu adama geri dönme...ne şanslısın ki gerçek yüzünü şimdi göstermiş...ya evlenene kadar sana prenses gibi davranıp evlendikten sonra bunları yapsaydı....nasıl bir cehenneme düşerdin düşün....

seni döverim lafını duydum benim şalterlerim attı:kızgın:

o kendine köle arıyor,istediği şekle sokabilecek bir hamur arıyor...Çok üzgünüm çoookbu tür erkekler çok var...sakın geri dönme...hayırlı olsun....a.s

haklısın canım. ben de onun herseyine tamam dedim çünkü ben bu adamı seviyorum ve asığım.ama bu seni döverim lafı demekki artık son dayanma sınırımmış.hersey ask ve sevgiyle olmuyor bunu anladım.unutmam lazım biran önce.yoksa hayatım cok kötü olcak.

:sm_cool:haklısın canım cok calışmam lazım ama aklıma girmiyor.aramadı hiç yaa bunu yapmamı mı bekliyordu ki anlamadım...

canım senı dowerım dıyen adamdan yol yakınken kac ılerde tehdıt falan eder daha beter seyler yapar:kahve: benımkı eger benle barısmazsan bılegımı kescem wepcamdan bak da gor dıe tehdıt ederdı bende mecburen barısırdım tam bı manyaktı:kahve: kurtul hemen

canım senı dowerım dıyen adamdan yol yakınken kac ılerde tehdıt falan eder daha beter seyler yapar:kahve: benımkı eger benle barısmazsan bılegımı kescem wepcamdan bak da gor dıe tehdıt ederdı bende mecburen barısırdım tam bı manyaktı:kahve: kurtul hemen

ayyy Allah korusun yaa ama sanmıyorum öyle bişi olsa aksamdan beri kaç defa arar yada mesaj atardı.bunda tık yok.ben mi ondan kurtuldum o mu benden anlamadım.

alışmışım her aksam konusurduk bu gece bir garip geldi konusmamak.

haklısın canım. ben de onun herseyine tamam dedim çünkü ben bu adamı seviyorum ve asığım.ama bu seni döverim lafı demekki artık son dayanma sınırımmış.hersey ask ve sevgiyle olmuyor bunu anladım.unutmam lazım biran önce.yoksa hayatım cok kötü olcak.

kesinlikle canım...aşkla olmuyor bu işler sadece...tamam elbette sevmen gerek evlilik için ya da bir ilişki için....ama mantığını asla kaybetme.....bu insanı ne kadar sevsen aşıkta olsan onun bu tür davranışları bir süre sonra sendeki sevgiyi de bitirir...ve elinde çırılçıplak gerçekler kalır.....ve bu gerçekler seni çok yaralar emin ol....sonra kendine kızarsın nasıl böyle bir hata yaptım diye,bile bile ateşe attım kendimi diye kendine olan saygını bile yitirirsin....

o nedenle üzerinde hiç düşünme artık bunun...en doğru kararı verdin emin ol....zordur bilirim sevgi olunca bitirmek,ama yüreğine söz dinletmeyide bil...a.s.

X