Bölgesel İncelme VEDETTE KORSE mi - DR FİTTO KORSE mi

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

melissa7

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
418
19
Merhabalar
nette araştırma yaparken iki adet korse keşfettim

VEDETTE KORSE - DR FİTTO KORSE

iki beden inceltiyormuş anında belim nedense hep kalın bende korseyle inceltmeye karar verdim
bu korseden kullananlar varsa yardımcı olabilirmisiniz

merhaba
Bende ne zamandır araştırıyorum ikisi arasında ama vedette daha iyi sanki beni korse uzmanı arayıp bilgi verdi mantıklı konuştu diğeri ne kadar doğru siz öğrenebildiniz mi?benide bilgilendirirseniz sevinirim.
iyi akşamlar

sanırım kimse kullanmamış
bayramdan sonra düğünüm var ve belimi inceltmem gereke acilen

aldınız mı acaba

Bugün bende Dr fitto sipariş ettim o daha iyi gibi gözüktü memnun kalınmazsa 1 ay iade garantiliymis hadi hayırlısı insallah bi faydası olur şu sarkık karnima

Bugün bende Dr fitto sipariş ettim o daha iyi gibi gözüktü memnun kalınmazsa 1 ay iade garantiliymis hadi hayırlısı insallah bi faydası olur şu sarkık karnima

bende almak istiyorum da kaç bedensiniz ve kaç beden aldınız acaba

bende ıntagramda waist training korseyi inceledim çok kararsız kaldım

Ben 40 bedenim M yani 38 beden aldim göğüs kısmı çok bol geldi bu yüzden bi beden küçük alacağım ama gerçekten korseyi takmadan önce ile sonra arasında müthiş fark var sadece karın için değil göğsü de diklestiriyor cok tavsiye ederim

Evet geldi hemde cok hızlı gönderi ile 1 gün önce sipariş ettim ertesi gün elime geçti

Merhaba hala aynı memnuniyettemisiniz alalımmı? Yardımcı olursanız sevinirim sevgiler

Yeter artık sorup durmayın alt tarafı bi korse bu kadar da kararsızlık sacma epi tipi bi korse alacaksınız dünya borsasını değiştirmeyeceksiniz. Alın Hoşunuza gitmezse iade edin

mutlaka almalısın benimde belim kalın yanlarımda var hatta korse şuan üzerimde ilk defa daha dün giydim inanamadım süper duruşu var :) eğer karın yada bel bölgende fazlalıkların varsa mutlaka denemelisin buarada benim kullandığım korse dr.fitto :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…