Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Peki bu kremi kullanırken eucerinleri biraktiniz mi.nasil kullanalim.sizin tecrubelerinize cok guveniyorum.denemek istiyorum.aslinda eucerinden fayda gordum.ama tamemen gecmedi.belki de son darbeyi bu krem vurur belli mi olur
Çok zarifsiniz teşekkür ederim
Ben bunu Dr. Un Verdiklerinin üstüne kullanmıştım o dönem..
Eucerin lere başlayınca o dönem çoğu zaman evde olduğum için bunu kah kullandım kah kullanmadım.. Ancak dışarı çıkacaksam illa bunu sürdüm..
En son bunu sürüyorum eucerin serum sonrasında eucerin gündüz ve de dışarı çıkmadan 5 dk önce falan da bu.. Ciltte bıraktığı his bir harika

Pharmaceris mi kaçırdım

Cok tesekkur ederim.en kisa zamanda deneyip buraya yazacagim insaallah bana da iyi gelir

Güneş kremlerının üzerinde yazıyormu pekı bı filtre olayı..nasıl anlayacaz alırken

İnstagramda ürünlerin içeriklerini anlatan kişisel sayfalar var. Fiziksel filtrenin içinde çinko oksit ve titanyum dioksit diye yazar. Fiziksel filtre içeriği bunlardan ibaret. İnternette de arayabilirsiniz.

Çok önemli bir bilgi bilmiyordum. Teşekkürlerr

Kremleri siz nereden getirdiniz acaba? Kullanmaya başlayınca arada bilgi verirseniz sevinirim ve lekelerinizin türü ve kaç yıllık?
Benim arkadaşım getirdi. Eylülde başlaacağım. Güneşten korkuyorum. Küçük bir güne lekem dermapenle yayıldı ve büyüdü. Aptal bir güzellik merkezi mahvetti. Üzerine tüm lazer dd denedim. Herşeyi denedim geçmedi. En son yarrow pom diye damla kullanıorum. Yine geçmedi. 6 7 yılı geçmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…