Ve sonunda ben de boşanıyorum...

Üzgünüm ama b.k bile eşinden daha vasıflıymış. Sen bir de ikinci şans tanımışsın.
Boşanmak için geç bile kalmışsın.

Karaktersiz erkek arıyorsan etrafta ondan çok var. Şimdi üzülmeyi bırak daha güzel şeyler seni bekliyor.

Çok zor değil mi büyük umutlarla evlenip aldatılmak? Peki eski eş ne halt ediyor şimdi? Beter olsunlar

Çok zor değil mi büyük umutlarla evlenip aldatılmak? Peki eski eş ne halt ediyor şimdi? Beter olsunlar
Tabi ki zor oldu.. ben duyduğum an hiçbir şey demeden çıkıp gittim evden.
direk boşanma davası açtım 2.şansı vermedim, veremedim.. veremezdim. yediremedim kendime evlenmeden önce 6-7 yıl konuşmuştum neredeyse yapamam dedim affedemem. etmedim de.
işimden ayrıldım, tüm sosyal medya hesaplarımı kapadım, kimse ile görüşmedim, telefon kullanmadım. Psikolojim bozuldu destek aldım. ama tüm bunlar onu çok sevdiğimden ayrıldığımdan değildi. Gururum kırıldı diye. Çok güvendiğim için çok sevdiğim için kendimi suçladım hep.
Kayınvalidem bana amaaannnn 1kereden birşey olmaz dedi :) şaka gibi dimi ? 1 kere sevişmenin kime zararı var ' der gibi :)
Boşadım. Donuna kadar aldım. Zor olmadı insanlığı tuttu mahkemede aldattım dedi..
sonra ne oldu biliyor msun :) boşandıktan çok uzun zaman sonra kız kardeşinin boşandığını öğrendim ortak arkadaşlarımızdan sebebini sordum, aldatılmış :)
çok ah ettim etme bulma dünyası boşuna dememişler :)
eski eş ne yapıyor bilmiyorum merak etmiyorum açıkcası en son bekardı umarım tek başına geberir gider :)

Ben evlendim 2 yıl oldu :) o kadar mutluyum ki.. iyi ki ama iyi ki aldatılmışım da şuan ki eşim hayatıma girmiş

Yaşadığın şeye çok üzüldüm ama gerçekten onun kardeşinin yaşadığı şeye seviniyor musun? Ahının aldatılman da hiç suçu olmayan insandan mı çıktığını düşünüyorsun?

Konu sahibi sana helal olsun başka kadınlar gibi içine sindirmemişsin, seni bu konuda yürekten tebrik ederim. Öyle bi geçecek ki, bir daha sevmek istemiyorum diyorsun ya emin ol yeniden seveceksin. Çokkk çokkk mutlu ol. Babandan da kurtulduğuna çokkkk sevindim, sırf baban diye hiç bi erkek hayatını mahvedemez.

Tabi ki hayır. Ona sevinecek kadar düşmedik henüz.
Hatta ilk duyduğum da içimden şunu geçirdim.
'görümcemi severdim, keşke böyle bir şey yaşamasaydı'

Sonra eski kayınvalidemin bana söylediği 1 kereden bir şey olmaz lafı geldi..
Çünkü görümcem ayrılmak istememiş ama annesi babası bu duruma zorlamış aldatıldın ne affetmesi diye.
Bana 1 kereden birşey olmaz derken kendi ailesinden birinin başına gelen durumda ne affetmesi diye bahsedilebiliyor. neden ? o kadın ben değil miydim :) ya da beni de doğuran bir ana değil miydi ?
ben çok şeyler yaşadım davulun sesi uzaktan hoş gelebilir :) aldatıldığım ve affetmediğim için bu evlilik senin yüzünden bitti bile dendi bana :) o yüzden ben artık kendim harici hiç bir şeye üzülmemeyi 2016 yılında bıraktım :)

Keşke böyle birşey yaşamasaydı yaşayan biri olarak psikolojiyi çok iyi anlayabiliyorum. Ama bir gerçek var ki.. er ya da geç yapılan herşey bir gün birilerinden çıkıyor. iyi ya da kötü.

Allah bozmasın hiç. Çok sevindim mutlu olmana. Şans Gülmüş yüzüne ne güzel. Aldatan herkes de beter olsun

Annem bağını koparınca biz de kopardık çok şükür. Çok eziyet etti bize. Bugün ben ben değilsem babam yüzünden. Şimdi doya doya yaşasın yalnızlığı

Ben iki eşim tarafından da hem sanal, hem gerçek olarak aldatıldım. Üstelik ikinci eşim 63 yaşında. Evli olmayı seviyordum ben. İlk başlarda kendimi çok kötü hissetmiştim. Şimdi daha iyiyim. Çünkü huzurluyum. Artık değil evlilik hayatıma erkek adının girmesini bile istemiyorum. Dilerim sizin acınız da çabuk hafifler...

Ne guzel merhem gibi yazmissiniz, bana da iyi geldi

Tekrar affetmediğiniz için , güçlü duruşunuz için sizi tebrik ediyorum
Kadınların bir çoğu aynı hatayı yapıyor
Affediyor.. sonra birdaha .. birdaha..
Siz doğru olabı yapmışsınız . Hayatınız bu çapsıza ayırmak için çok ama çok değerli . Umarım çok mutlu olursunuz bundan sonra

Telefonu ilk yakaladığımda eşimin resimleri olması rağmen inanmak istemedim. O kadar güveniyordum. Şimdi bu noktadayım işte. Karakteri bozuk olan yine yine yine yapıyor ne yazık ki. Ona da dedşm madem bu kadar şerefsiz bi karakterin Var neden evlendin Benimle dedim. Beni çok seviyormuş, bu yaptıklarını aldatma saymıyormuş vs vs vs

ONUN TEDAVİYE İHTİYACI VAR... ilerde kurtulduğuna şükür edersin.. Zaman yaranı saracaktır emin ol..

bir evin içinde ne yaşanır onu kimse bilemez. Kimseye de açıklama yapmak zorunda değilsin. Gerekirse tıbbi açından destek al. Sosyalleş. Daha iyi günler gelecektir. Ben en kötü zamanlarımda duaya sarılırım ve elbette Rabbim hep bir çıkış yolu gösterir.

İnsanlar beni suçlu görüyorlar. Böyle iyi bir insandan nasıl boşanılır diye. Aldatıldım deyince de şok oluyorlar. Öyle güzel kamufle olmuş kendileri
Genellikle dışarda gördüğümüz maskeleri gerçek sanıyoruz da ondan. Bazı insanlar dışarıya aşırı derecede iyi oynarlar. Ama eve gelince sinir, stres, iki yüzlülük her şey ama her şey ortaya çıkar. Kalbiniz çok yaralanmış ki bu çok normal. Rabbim gönlünüze ferahlık versin. Allah size çok cok iyi bir eş nasip etsin bunda sonraki hayatınız için

Eşim dışarda ahlak masalları anlatırdı. Çok iyi bir beyefendiyi oynardı. Gerisini siz düşünün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…