Ve sonunda ben de boşanıyorum...

Benim anlamadığım 2 yıl önce ilk onları gördüğünüzde değilde neden 2 yıl sonra o konudan dolayi boşanmak istiyorsunuz ki dediğinize göre şimdilerde ortada öyle birseyde yok . Ne oldu başka bir sebep mi var

Bundan sonraki kurbana yani kadına kötü ilişkiler yaşadım ve kötü bir boşanma geçirdim. Kadınlar şöyle Böyle diye atıp tutacak kesin. Yazık yeni kadında inanacak. Önceki İlişkileri ve karısı kötü biriymiş diyecek.
Bilmiyorlar ki. Kimse kadınlara öğretmiyor bu dünyada
Geçmiş olsun. Siz kurtuldunuz. Yepyeni güzel bir hayatınız olur umarım. Bütün bu çektiklerinizi unutursunuz. Ne babanız ne kocanız. Tüm yaralarınız kapanır.

Ben tekrar sevmek evlenmek istemiyorum artık çünkü çok büyük bir kazık yedim. İnanın küçümsemek istemiyorum ama evli, çocuklu ve kendinden büyük teyze diyeceğım Kadınlarla vs yazışmış, iğrenç şeyler okudum. Ve kimse onu bırakmasın diye de Benimle mecbur evlendiğini yazmış. Ben o kadar üzüldüm ki. Bana seni seviyorum diyen adamın aslında gerçek duygularını böyle öğrenmiş oldum çok acı

Çok haklısınız yaşadığınız yıkımı tahmin bile edemiyorum. Bu sizin hayatınız, bir daha kimseye güvenmemeyi ve hayatınıza kimseyi almamayı da seçebilirsiniz. İstediğinizi ihtiyaç duyduğunuzu hayatınızda uyguladığınız sürece mutlu olacaksınız zaten.
Baba ile ilgili meseleyi bilmiyorum, baba konusunda şanssız olanlardanım ve özel hayatımda yaşadığım her problemi hep babamla ilişkimle bağdaştırmak ya da benzerlikler bulmya çalışmak gibi hatalar yaptım uzunca süre. Babamızı seçemiyoruz. Düzeltemiyoruz. Hayatımızdaki en büyük erkek figürünün bizi herkesten çok yaralayan insan olması bizi zaten hayata 1-0 yenik başlatıyor. Ama sevgili ya da eşi seçebiliyoruz. Bazen yanlış seçtiğimiz de oluyor :) Malesef... Ama kendimi umutsuz anlarda hep böyle ayağı kaldırırım.
Her şey hep kötü gidemez. Bunun bir sonu var bir yerde bu gidişat değişecek o anı bekliyorum derim. Hiç düzeleceğine dair umudumun olmadığı problem tek tek zamanla yoluna girer. Ne yaşarsanız yaşayın sonunun olduğunu, biteceğini bilerek yaşayın. Bırakın ofkeniz de üzüntünüz de aksın içinizden. Sizi terkedecek o duygular zamanla bunu bilin.

Ben kendimi suçlamak istemiyorum ama eşim bana beni suçlu hissettirecek çok şey söyledi. Mesela kavga ettiğimiz gün gidip bir kadınla tanışmaya kalkmış bana kızdığı için. Kendisi bunları söyleye söyleye beni sen ittine getirdi lafı ve zamanla bende bu psikoloji oluştu. Okurum kitabı hemen çok teşekkür ederim
Siz okumuş işi gücü olan bir insansınız ,herhangi birinin (eş kişisi de dahil )size sen böylesin demesiyle şekillenemeyecek kadar oturmuş bir kişiliğiniz olduğuna inanıyorum ..

Bunları size söyleyen çift anadal yapmış uzman psikolog olsa ciddiye alın derdim ama eşiniz sapıkça davranışlarda bulunan düzenbaz biri .
Böyle birinin söyledikleriyle de kendi içinizde acabalara düşmeyin lütfen .
Zor bir sınavdan geçiyorsunuz.
Allah yardımcınız olsun .

Ben tekrar sevmek evlenmek istemiyorum artık çünkü çok büyük bir kazık yedim. İnanın küçümsemek istemiyorum ama evli, çocuklu ve kendinden büyük teyze diyeceğım Kadınlarla vs yazışmış, iğrenç şeyler okudum. Ve kimse onu bırakmasın diye de Benimle mecbur evlendiğini yazmış. Ben o kadar üzüldüm ki. Bana seni seviyorum diyen adamın aslında gerçek duygularını böyle öğrenmiş oldum çok acı

Çok haklısınız yaşadığınız yıkımı tahmin bile edemiyorum. Bu sizin hayatınız, bir daha kimseye güvenmemeyi ve hayatınıza kimseyi almamayı da seçebilirsiniz. İstediğinizi ihtiyaç duyduğunuzu hayatınızda uyguladığınız sürece mutlu olacaksınız zaten.
Baba ile ilgili meseleyi bilmiyorum, baba konusunda şanssız olanlardanım ve özel hayatımda yaşadığım her problemi hep babamla ilişkimle bağdaştırmak ya da benzerlikler bulmya çalışmak gibi hatalar yaptım uzunca süre. Babamızı seçemiyoruz. Düzeltemiyoruz. Hayatımızdaki en büyük erkek figürünün bizi herkesten çok yaralayan insan olması bizi zaten hayata 1-0 yenik başlatıyor. Ama sevgili ya da eşi seçebiliyoruz. Bazen yanlış seçtiğimiz de oluyor :) Malesef... Ama kendimi umutsuz anlarda hep böyle ayağı kaldırırım.
Her şey hep kötü gidemez. Bunun bir sonu var bir yerde bu gidişat değişecek o anı bekliyorum derim. Hiç düzeleceğine dair umudumun olmadığı problem tek tek zamanla yoluna girer. Ne yaşarsanız yaşayın sonunun olduğunu, biteceğini bilerek yaşayın. Bırakın ofkeniz de üzüntünüz de aksın içinizden. Sizi terkedecek o duygular zamanla bunu bilin.

Ben kendimi suçlamak istemiyorum ama eşim bana beni suçlu hissettirecek çok şey söyledi. Mesela kavga ettiğimiz gün gidip bir kadınla tanışmaya kalkmış bana kızdığı için. Kendisi bunları söyleye söyleye beni sen ittine getirdi lafı ve zamanla bende bu psikoloji oluştu. Okurum kitabı hemen çok teşekkür ederim
Siz okumuş işi gücü olan bir insansınız ,herhangi birinin (eş kişisi de dahil )size sen böylesin demesiyle şekillenemeyecek kadar oturmuş bir kişiliğiniz olduğuna inanıyorum ..

Kaldıki bunları size söyleyen çift anadal yapmış uzman doktor olsa ciddiye alın derdim ama eşiniz sapıkça davranışlarda bulunan düzenbaz biri .Böyle birinin söyledikleriyle de kendi içinizde acabalara düşmeyin lütfen .
Evet kitabı okuyun ,aklınızı başka şeylerle meşgul edin ..

Kaldıki bunları size söyleyen çift anadal yapmış uzman doktor olsa ciddiye alın derdim ama eşiniz sapıkça davranışlarda bulunan düzenbaz biri .Böyle birinin söyledikleriyle de kendi içinizde acabalara düşmeyin lütfen .
Evet kitabı okuyun ,aklınızı başka şeylerle meşgul edin ..

Benim anlamadığım 2 yıl önce ilk onları gördüğünüzde değilde neden 2 yıl sonra o konudan dolayi boşanmak istiyorsunuz ki dediğinize göre şimdilerde ortada öyle birseyde yok . Ne oldu başka bir sebep mi var
Babam öğrendiğinde elalem hakkımızda konuşur, ya istifa et bizimle otur, ya da biz seninle yaşarız dedi. Babamdan nefret ediyorum ben. Şimdi boşandı annem ve babam rahatım artık. Bide dışarda tekrar başka kadınlara baktığını gördüm. Anladım düzelmemiş düzelmeyecek. Bugün bakar yarın yine mesaj atar

Oldu o zaman her karı koca kavga ettiklerinde, birbirlerine kızdığında başka birileriyle tanışsın görüşsün.
Sapık manyak adi herif bir tarafıyla yer değiştirmiş şeytani aklıyla kendince sizi manipüle etmiş.

Benim bu hayatta yaşadım tüm sıkıntılar babam yüzünden. Ahirette alacağım hakkımı. İnsanın babasının iyi olmaması çok zor

Selam herkese. Bir gün böyle bir konu açacağım aklıma gelmezdi aslında. 2 yıl öncesine kadar deyim. Çok bekledim bunu yazmak için zamanı geldi artık. Eşimle atandığım ilçede tanıştık, çok sevdim o kadar çok sevdim ki onunla olan her anımı bir kutuda sakladım. Onun elini ilk tuttuğum günü dakikasını yazdım. Ondan ilk hoşlandığım zamandan itibaren günlük tuttum. Hergün çok güzel şeyler yazmışım onunla ilgili. Ve en büyük aptallığım da onun Da beni çok sevdiğine inanmak olmuş. Geçmişte kötü ilişkilerim oldu kadınlara güvenmiyorum diye benimle bir süre evlilik niyeti ile görüşmedi ve birbirimize güvenince evlenmeye karar verdiğimizde, geçmişte çok üzülmüş ben de onu üzmeyim diye her gün mutlu olması için çabaladım. 2,5 yıllık sevgililik ve nişanlılık döneminden sonra evlendik.

Nişanlı iken melek olan adam gitti, iki ay içinde ben erken yatamıyorum mutfakta haber okuyacak diye günlerce geç yatan ya da ayrı yatan adam geldi. Değişimi Hissediyordum çünkü saçma nedenlerle kavga çıkarıp benden uzaklaşıyordu. Evleneli 3 ay olduğunda neden evlendim yaaa dedim ve bir gün evde ikinci bir telefon yakaladım. İçinde açık kadın resimleri ama ne açıklık. Kadınların her yeri ortada ve eşimin de. Birbirlerine en mahrem yerlerin bile resimlerini atmışlar. Sapıkça yazışmalar, iğrenç muhabbetler.... sahte Facebook hesapları ve orada da bir sürü yazışma. Meğer onu tanıdığım gümlerden de zAten varolan bir şeymiş bu sanal sex bağımlılığı. Ve asla bırakmamış. Düğünden bir ay sonra tekrar başlamış. Benimle alakalı şeyler de vardı mesela benimle çocuk için evlendiğini vs yazmış. Bir sürü kadına çok güzelsin, taş gibisin, seni özledim, seviyorum yazmış. Ben safece 60 a yakın farklı kadın gördüm. Biraz yazışmış kadınlar bağlanınca basmış engeli vs.

Ben krizler geçirdim. Acillerde iğneler yedim. Tüm anıları yırttım attım. Alyansımı sattım. Çöktüm kısacası. Eşim Günlerce ağladı yalvardı. Melek gibi oldu. Daha üç aylık evliydim ve babam yüzünden onun tehditleri yüzünden boşanmadık. Dava açmak için dilekçe vs verilmişti ama boşanmadık. İki yıl geçti ben onu yakalayalı. Eşim ev işi yapar, parasını benim hesabımda biriktirir, istediğim her şeyi alırım benim maaşıma karışmaz. Giyimime karışmaz, bir şeyi istemiyorsam ısrar etmez. Melek gibi kayınvalidem vardır asla bir kere eziyet etmedi laf sokmadı. Ama ben mutlu değildim. Unutamadım. Başka Kadınlara yazdıklarını, herkese dağıttığı mavi boncukları unutamadım. İlk zamanlar dışarda başını bile kaldırmıyordu ama şimdi dışarda gördüğü Kadınları kesmeye başladığını farkettim ve dedim eski koca geri döndü. Arkadaşım avukat ve verdim dilekçeyi. Dava açıldı. Yine ağlamalar, yalvarmalar... duruşma günümü bekliyorum ve her şey o kadar hızlı oldu ki. Şu an içim bomboş. Ben hayatımda bir kez aşık oldum ve o adam ilk sevgilimde. Elimi tutan ilk erkek ama bütün dünyam başıma yıkıldı. Çok büyük bir yıkımmış. Bugün çocukluk albümlerime baktım da, eskiden ne kadar mutluymuşum. Tek derdim hayatı zindan eden babammış. Şimdi bana hayatı zindan eden iki erkek oldu. Üstelik babamın beni ne kadar yaraladığını da biliyordu. Sizce tekrar toparlayacak mıyım? Bugün depresyonun en dibini gördüm ve tekrar tekrar batıyorum
Hakkında hayırlısı olsun inşallah , bende boşanma arefesinde biri olarak sizi çok iyi anlıyorum , ama lütfen güçlü olun ve kendinizi dinlemeyin , biraz sabır ve zaman , insan nelere alışmıyorki bu hayatta , emin olun buda geçecek sadece kendinizi birakmayın lütfennnn

Oldu o zaman her karı koca kavga ettiklerinde, birbirlerine kızdığında başka birileriyle tanışsın görüşsün.
Sapık manyak adi herif bir tarafıyla yer değiştirmiş şeytani aklıyla kendince sizi manipüle etmiş.
Çünkü yediği haltlara bir kılıf bulmak zorunda. Ben hastayım diyemiyor. Terapiye gitti ama anlatamamış. Ben böyle böyle haltlar yedim diyememiş. Ben anlattım psikoloğa ve adam şok oldu. Dediği tek şey boşluktaydım, eşim bana iyi davranmıyordu olmuş ama aslında böyle insanlarda psikolojik rahatsızlık var

Toparlanacaksınız ! tekrar ayağa kalkacaksınız ! hemde bu sefer hiç yıkılmamak üzere ..
Hiç birşey bitmedi aksine herşey yeni başlıyor inan bana. Geçecek, geçiyor da.. çaresi olmayan tek şey ölüm unutma.
Bir gün şükredeceksin bitti diye.. boşandıktan sonra ohh be diyeceksin.
kadınsın sen ! herşeyden önce kendine saygın var. Gururun var. Hiçbir şey yıkmasın seni üzmesin ayağına taş değmesin.
aynı şeyleri yaşadım sen sanal yaşamışsın ben reel .. resmen aldatıldım. aylarca 11 aylık evliliğimin 8 ayı aldatılmışım meğersem önüme kocamın metresi tarafından çarşaf gibi kondu tüm mesajlar resimler.. ama ne oldu ?
Ben kazandım ! o kaybetti. Bu hayatta kimse yaşattığını yaşamadan ölmüyor merak etme. sakın affetme. tamir etmeye çalışacak, düzeleceğim diyecek. inanma ! hiç birşey düzelmeyecek.

aradan aylar geçecek belki yıllar karşına tekrardan biri çıkacak ve o zaman iyi ki aldatılmışım ! iyi ki boşanmışım diyeceksin.

Rabbim size göstermiş hayat boyle bır adamla ömür tüketecek kadar uzun degıl mutluluklar dılıyorum yenı hayatında..

X