vazgeçtimmmm.....

Çok geçmiş olsun sanada..Hayata sımsıkı baglanman ne güzel...İnancını asla yitirme,Rabbim yanında olsun hep...Güzel kokulu bebişden seninde olsun...İnanıyorumki sen çok özel bir Anne olursun....a.s.

canım benim yanımda olman beni iyi hissettiriyo...gerçekten çok kötüyüm inan....senağlama

geçmiş olsun... rabbim sağlık sıhatini daim etsin....:a015:

hap tedavisiyle birlikte 3 yılı geçti...aralıklı tabi...

Anladım canım
bu kadar karamsar olma ama lütfen
Rabbim zamanı geldiğinde muhakkak vercektir eminim
benim dr.tamamen psikoljil olduğunu söylemişti
çok afedersin ilişki sırasında sadece o anı düşünün zevk alın
bebeğe konsantre olmamanız lazım demişti
psikolojik olarak ne kadar rahat olursanız vucut o kadar rahat olurmuş
birazda bizlerde galiba her ilişkide hemen hamilemiyim diyoruz
bunu böyle düşünmeyelim rahat olalalım karamsar olmayalım bence
kendini lütfen üzme canım olurmu yanlız değilsin unutma bizlerde varız
senin gibi o günün gelemsini bekliyoruz Şeniz

sağ ol arkadaşım yaklaşımın ve nezaketin için...:a015:

Nâdân ile sohbet güçtür biline,
Çünkü nâdân ne gelirse söyler diline.

Dedim: Çok yalnızım.

Dedin: ... فَإِنِّي قَرِيبٌ

Ben ki sana çok yakınım. Bakara-186.

Dedim: Evet biliyorum sen bana yakınsın ama ben senden uzağım, keşke ben de sana yakın olabilseydim.
Dedin: وَاذْكُر رَّبَّكَ فِي نَفْسِكَ تَضَرُّعاً وَخِيفَةً وَ دُونَ الْجَهْرِ مِنَ الْقَوْلِ بِالْغُدُوّ وَالآصَالِ

Rabbini sabah akşam, yüksek olmayan bir sesle, kendi kendine, ürpertiyle, yalvara yalvara ve için için zikret. Araf-205

Dedim: Bu da senin yardımını ister

Dedin: أَلَا تُ�-ِبُّونَ أَن يَغْفِرَ اللَّهُ لَكُمْ

ALLAH’ın sizi bağışlamasını istemez misiniz? Nur-22

Dedim: Tabii ki, beni affetmeni çok isterim.

Dedin: وَاسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ ثُمَّ تُوبُواْ إِلَيْهِ

(Öyleyse)Rabbinizden bağışlanma dileyin, sonra O'na tövbe edin. Gerçekten benim rabbim, esirgeyendir, sevendir. Hud-90

Dedim: Çok günahkârım, bu kadar günahla ben ne yaparım?

Dedin:أَلَمْ يَعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ هُوَ يَقْبَلُ التَّوْبَةَ عَنْ عِبَادِهِ

ALLAH'ın, kullarının tövbesini kabul edeceğini.. ve ALLAH'ın tövbeyi çok kabul eden ve pek esirgeyen olduğunu hâlâ bilmezler mi? Tevbe-104.

Dedim: Defalarca tövbe edip tövbemi bozdum, artık yüzüm kalmadı.

Dedin: اللَّهِ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ (2) غَافِرِ الذَّنبِ وَقَابِلِ التَّوْبِِ

ALLAH aziz ve bilendir, o günahları bağışlayan ve kullarının tövbesini kabul edendir. Ğafir-2/3.

Dedim: Bunca günahım var,hangisinin tövbesini yapayım?!

Dedin: إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا

ALLAH bütün günahları bağışlayandır. Zümer-53.

Dedim: Yani yine gelsem yine beni bağışlar mısın?

Dedin: وَ مَن يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ اللّهُ

ALLAH ’tan başka günahları bağışlayacak olan yoktur. Ali İmran-135.

Dedim: Ne kadar güzelsin ALLAH’ım! Bilmiyorum bu sözlerin karşısında niçin böylesine içim içime sığmıyor ve erimeye başlıyorum, seni çok seviyorum.

Dedin: إِنَّ اللّهَ يُ�-ِبُّ التَّوَّابِينَ وَ يُ�-ِبُّ الْمُتَطَهِّرِينَ

Şüphesiz ki ALLAH tövbe edenleri ve temizlenenleri sever.

Birden “İlahım ve Rabbim benim senden başka kimim var” dedim.

Sen de أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ

“ ALLAH kuluna yetmez mi?” (Zümer-36) dedin.

Dedim: Sen ki beni bu kadar çok seviyorsun ve bana karşı bu kadar iyisin ben ne yapabilirim?

Dedin: يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اذْكُرُوا اللَّهَ ذِكْرًا كَثِيرًا (41) وَسَبِّ�-ُوهُ بُكْرَةً وَأَصِيلًا (42) هُوَ الَّذِي يُصَلِّي عَلَيْكُمْ وَمَلَائِكَتُهُ لِيُخْرِجَكُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ وَكَانَ بِالْمُؤْمِنِينَ رَ�-ِيمًا

Ey inananlar! ALLAH'ı çokça zikredin. Ve O'nu sabah-akşam tesbih edin. Sizi karanlıklardan aydınlığa çıkarmak için üzerinize rahmetini gönderen Odur. Melekleri de

size istiğfar eder. ALLAH , müminlere karşı çok

merhametlidir.Ahzap-41/43.

Bunu Neden Yolladim Biliyormusun .... Inancin Varsa O Na Siğin Aydinliğa çikacaksin... Birini Veren Ikinciyide Verecektir.... Sabret Canim Ve Bekle Meleğin Gelecek... Sinavdasin Ve Bu Sinavi Başari Ile Ver... O Haplari çöpe At.. Vucudunu Rahat Ve Oluruna Birak Göreceksin çok Kisa Bi Zamanda Gelecek Canim üzülme....

canım benim sağ olasın........

yapmayın böyle ne olursenağlama
Allah çok istediğimiz bişeyi bize vermeden önce bizi sınarmış ne kadar istiyoruz ve ne kadar kıymetini biliriz diye bu bizim için bir sınav Allah bizimde yüzümüzü güldürücek ama zamanı var daha demekki
bizim yapıcağımız tek şey ise pes etmemek !:teselli:
hem burdaki arkadaşalarında umutsuzluğa kapılmasına neden olur:sm_confused:
bencede kafanızdan atın bu düşünceyi düşünmeyin ve zamana bırakın ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN !:hooray:​

her mümin gibi rabbim e inancım tam... gecelerden sabaha dualar ediyorum... yalvarıp yakarıyorum.. adaklar adıyorum.... kızım da o minicik ellerini açıp kardeş istiyor rabbinden.. işte o duaları kızım ederken çok üzülüyorum yavruma bi kardeş veremediğim için....

istiridyeyim _incimsin.... canım ne güzel bir hatırlatma yapmışsın gözlerim yaşlarla okudum, allah razı olsun.

Kesinlikle psikolojiktir bendede aynı durum olmuştu çünkü.Bir defa anne olmuşsun demekki sağlıklı bir kadınsın.
Doktorlar çoğu kez hep aynı şeyi söylüyorlar kesinlikle psikolojik diye..
Bak forumda mommy var oda çok bekledi üstelik hiçç sorunu yoktu üzüldü testler aldı ama yılmadı bak şimdi tahminimce 11 haftalık gebe olmalı canım..

O yüzden biraz dinlenmelisin kafandan azıcık uzaklaştır o düşünceleri canım...
Bak bende gebelik bölümüne girmek istemiyorum hep olumsuz şeyler okuduğumda korkuyorum banadamı olucak bu diye... Psikoloji çok önemli inan bana...

Önümde 3lü tarama testim var ve çoğu arkadaşımınki sorunlu..Onlar için dua ediyorum..Ama bende korkuyorum artık....Ama içimde karnımda minik minnacık güzel kokulu bebişim yinede huzur veriyor..Ben ordayım tutundum Anne dediğini hissediyorum...Onun için An geliyor çok güçlü bir Anne oluyorum...Ve biliyorum ki bunlar hep psikolojik....

O yüzden bedenini ve ruhunu rahat bırak bırakta bebekin karnına yerleşsin bitanem........

sağ ol arkadaşım....:a015:

canımsın bitanem bu senin elinde olan bişey değil ki, tabiki ne çok istiyorsundur kızının bir kardeşinin olmasını ama rabbim dilediği anda olacaktır biz üstümüze düşeni eksiksiz ve layıkıyla yaptıktan sonra...

dua edip yalvaracağız tabiki. ama unutmayalım ki herşeyin hayırlısını rabbim bilir.

rabbim hayırlısınla kucağına almayı nasib etsin inşallah... dualarım senin yanında olacak...
ne mutlu sana ve bir can taşıyan anne adaylarına... dilerim her şey gönlünüzce olur........
:a015::a015:

ah hürremcim ah yapma canım ne konuşmuştuk pes etmek yoktu hani canım sabredecektik ben inanıyorum senin bigün hamile kalacağına allaha karşı itikatın olsun lütfen canım yılma ve o hapı sakın kullanma tamammı birazdaha bekle lütfen..

ben aslında çokta sağlıklı değilim..:1no2:. erken menapoza girdim... dr lar bile anne olmamın mucizelere bağlı olduğunu sölediler.:1shok:...fsh tavan yaptı yani öle göründüğü gibi pembe bi tablo yok ortada......senağlama

hürremcim canım benim bende 3senede çok yoruldum be güzelim seni anlıyorum her bebek yapmaya niyetlendiğimizde karşımıza bişey çıktı hepsiyle uğraştık sadece ne için hamile aday adayı olmak için :1no2:

düşün önce sorunlar atlatılması lazım bende bu aydan sonra karar verdim ama 1-2 ay bırakmaya evet psikoloji mahvoluyor bencede dinlen boşver hayat sadece bebekten ibaret değil :a015:

rabbim vermiyorsa bi hikmeti yada zamanı vardır çok kişi tanıyorum senelerce uğraşmadan sonra (enaz 10 sene) bebeklerine kavuştular belkide bizim zamanımız daha gelmedi bekliycez sabredicez hayatıma.s.

HüRReM SeN öYLe DüŞüNüYoRSaN BeN Ne YaPıYıM BaZı SeBePLeRDeN DoLaYı BeLKi BeN HiÇ aNNe oLaMaYaCaĞıM.7 aY oLDu eVLeNeLi DaHa BuGüN TeST YaPTıM oLMaDıĞıNı BiLe BiLe YaPıYoRuM.TeDAVi De GöRMeYeCeĞiM aMa BeN SeNiN GiBi "vazgeçtimmmm....." DeMiYoRuM. ıSRaRLa iSTiYoRuM PeS eTMiYoRuM.YaRaDaN BiZDeN HeP YaLVaRMaMıZı iSTiYOR BeNDe öYLe YaPıYoRuM SaKıN GüçSüZ oLMa,SaKıN iSTeKLeRiNDeN VaZGeÇMe.KaFaNa Da TaKMa oLDu Mu?

doğru diyon sersoyum....:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…