vazgeçtimmmm.....

canım benim senin yaşın daha çok küçük 18 değimiydin sen..... be senden çok büyüyüm bebeğim....15 yaşında anne olsam kızım olurdu senin yaşında....yinede sağ ol tatlım benim...

CANIM.... YA AKLIMDAN ÇIKMIYORSUN ÇALIŞAMIYORUM... BATAKLIĞIN ORTASINDA ÇIRPINIYORMUŞ GİBİ GÖRÜRYO:a015:RUM SENİ MUCİZELERE İNAN CANIM RABBİNİN SANA UZATTIĞI ELİ TUT BIRAKMA.... NOLUR PES ETME....HADİ... senağlama

Canım hissettiklerine saygı duyuyorum, bence senin de bu hisleri yaşamaya hakkın var, emek sarfedeceksin, yorulacaksın, ümitleneceksin, hayal kırıklığı yaşayacaksın sevineceksin ,bazılarımız için hayaller bu duygu aşamalarını geçmeden gerçekleşmiyor çünkü, yalnızca doğum kontrol ilacı almamanı senden rica ediyorum, bebek için çabalamak seni yormuş olabilir ama bunu önlemek için ilaç kullanman hayallerinin gerçekleşmemesi için çaba sarfetmektir, bir süre kendine zaman tanı, bebiş düşüncesine odaklanma, yeni uğraşlar bul, bak bir kızın da varmış benimde bir kızım var ve ben de ikinci için uğraşıyorum, biraz daha bu forumlardayım olmazsa belki bende yumurtlama hesap kitap işlerini bırakırım ama korunmaaaak yoooookk, artık ne zaman olursa deyip kızımızla güzel günlerin tadını çıkaracağız, sevgiler...

allah razı olsun canım benim.....:a015:
yaşıyorsan anlarsın .... yaşanmadan anlaşılacak bişi dill çünkü...:a015:

canım benim yaaaaa......
sen çalışmana bak... ben tutunacak el aradım hep iyiki varsınız.... rabbim en yakınım...
ama çevremdekiler destekten çok köstek olup beni yaralamaya devam ediyolar....:a015:

canım ablacım benim içimizde en inatçı en inanan sendin davandan vazgeçme nolur Allah'ım sana da vericek ben inanıyorum üzülme nolur bak senin sonuçta güzeller güzeli bi kızın var en azından onun adına vazgeçme onu kardeşsz bırakma alma o ilacı seni seviyorum canım ablam

Kural olarak adet gören her kadın, gebe kalma potansiyeline sahiptir. Yaşa bağlı bu olasılık gittikçe azalsa da teorik olarak hiçbir zaman sıfır değildir.

zelişim ne kadarda haklısın.... ama ben .............

canım benim yaaaaa......
sen çalışmana bak... ben tutunacak el aradım hep iyiki varsınız.... rabbim en yakınım...
ama çevremdekiler destekten çok köstek olup beni yaralamaya devam ediyolar....:a015:

SAKIN KİMSEYİ TAKMA KAFANA .. KİME NE YA.... KİME NE.. SEN ÖNEMLİSİN BİTEK SEN.. AKŞAM EVİNE GİRDİĞİNDE KAPIYI KAPATINCA SEN EŞİN VE KIZIN VAR BAŞKALARINI ÖNEMSEME.. BİDE BUNU KAFAYA TAKIYORSUN CANIM YA.. SAKIN HADİ BİRAZ DAHA RAHATLA AĞLA SONUNDA SAKİNLEŞ... a.s.

bende ayını senin gibi düşünüyorum ama doğum kontrol hapı kullanarak değil de kendime bir uğraş bularak sende aynısını yap bence bak senin bir çocuğun var ALLAH uzun ömür versin bende seninle aynı yaşlardayım ve benim hiç çocuğum yok

canım benim beni anladığını hissettim... bende hayatı kendime zindan ediyorum ... :a015:

desirem canım benim çok iiisin bebeğim...ama çok yoruldum be tatlım ...incindim...ve hatta dibe vurdum...:a015:

yumurtalıgın yokmuda artislik yapıyon bu yola baş koyduk sadece beklemedeyiz dr gidince nası bekliyosun sıranı işte öyle allaha şükür bi kere tattırdı anneligi bize onu veren rabbim ikinciyide verir allah de sakın isyan etmeolurmu güzelim

ilk ikinci bebegimde karnımda ölünce aldırmadım kafayı yedim kuru dala can veren allah buna verecek dedim 15 gün yaşadık sürünerek dr gittim ölüyodum öyle bi çocum olduki her yönden harikalar ötesi bişey sadece sabır

zaten öle çok ağlıyorum ki artık gözlerim kurbaya döndü....hala sakinleşemedim...:1shok:

3 gün günüm geçti diye havalara girdim ahanda adet oldum noldu dünyanın sonumu biz birbirimizden destek alıyoruz halkanın biri zayıflarsa hepsi çöker bunu bize bari yapma

dilerim rabbim gönlüne göre verir tatlım benim... seninde yüzün güler inşallah....:a015:

canım benim yaaaaa......

Sen o çevrendekilere kulak falan asma....Onlar ancak konuşurlar işte..Bak ne anlatıcam sana..

Benim kayınvalidemde baskı yapıyordu...Hatta beni evine çağırırdı komşularıda toplardı herkes hadi bebek ne zaman yapcaksınız...ayyy sende babaanne ol artık falan diye konuşurlardı yanımda...Mutfaga geçer hırsımdan ağlardım...Sonra ise bende biz çocuk düşünmüyoruz bir kaç yıl demeye başladım sustular....
Kurban olduğum rabbim ama banaAnne olmayı bağışladı ama....

Onun için hiçç kulak asma geçiştir gerekirse öyle insanlarla az görüş..Moral önemli senin için çünkü canım benim.....

hey yavrum benim beklentim ikiz fazlamı umtluyum imkan olsada birazını sana verebilseydim umudumun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…