vazgeçtimmmm.....

hxuxrrem 2000

SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
5.323
31
canım arkadaşlarım... benim ne kadar bebek istediğini hemen hemen herhes biliyor... çok uğraştım didindim... içmediğim bitki çayı, yemediğim macun kalmadı... hamamlara gittim ...buharlara oturdum... yıllardır tedavi görüyorum.... ama olmuyor olmuyor....senağlama
ben de bu sabah itibarıyla bir karar aldım ve eczaneye gidip d.kontrol hapı aldım.. saçma değil mi... zaten bebeğim olmuyor... ama en azından kendime bi ispat.. ümitlenmemek adına...her ay hüsrandan bıktım, yoruldum... sakın beni yermeyin .. eğer olumsuz bişi yazacaksanız..kendinizi tutun ve lütfen bişi yazmayın... çünkü kaldıracak ruh halinde değilim...:1no2:
anlıyacağınız artık gebelik bölümüne de gelmicem... sadece yapılan yorumları okurum benim için...çünkü verdiğim karar çok zor bi karar ... buraya gelip daha kötü olmaktan korkuyorum...dibe vurdum ama bu kez çıkamıyorum....dr lar bile artık elimden tutmuyor...
artık kabullenmem gerek demekki....:a015:

lutfen bir an once bu dusunceden kurtul ve bebegin icin caba harcamaya devam et canim....vazgecmek yok kazanacagiz ve bebislerimizi kucagimiza alacagiz!!!sende alacaksin ve birgun boyle dusundugun icin utanacaksin...cabuk o hapi cope at ve calismalara kaldigin yerden devam et!!!!!!!!!!!

canim Arkadaşim Okuyunca Ağlamamak Için Zor Tuttum Kendimi Bak Senin Güzeller Güzeli Bir Kizin Var O Hapi Birak Bak 2. Meleğinde Sana Gelicek

Hürremciğim yapma ne olur böyle canım benim....Bak benim çok uzun zaman gebe kalamadım..doktora bile gitmedim artık olmucak diyordum test falanda almayı bıraktım ki bir iki ay sonra gebe olduğumu öğrendim...
Bak canım devamlı onu düşünmek stres yapmak bebek oluşunu çokk etkiliyor canım benim..
Bak senin kızın vardı dimi:) eminim ona güzel bir kardeş doğurursun canım benim..Ama stres falan yapma ne olur..
Herşeyi birazda zamana bırak tatlıcım...Bak gör o zaman beklemediğin anda rabbiminde vesilesi ile o güzel haberi alacaksın güzel kardeşim benim....
O hapıda çöpe at biraz nadasa bırak kendini hayatım...
İyi ol dua et bol bol...bırak o bitki ilaçlarını macunları falan...Rahat ol..
Bak gör kızına kardeş haberini alırsın inşallah rabbimden..Dualarım seninle güzel Annecik:)

canım şuan çok yıpranmış bir ruh haliyle bunu yazıyorsun ama bir süre sonra yazdıklarından pişman olacaksın allahım herşeyin hayırlısını nasip etsin vakti geldiğinde elbette sende bebişine kavuşacaksın bir düşün hayatta herşey için mücadele ediyoruz yemek yemek için çalışmak zorundayız iş ararız sürekli bir mücadele içindeyiz sen yemek yeekten vaz geçermisin sırf çalışıp mücadele vermeyim diye,hepimiz zaman zaman senin yaşadıklarını yaşadık ama vaz geçmek olmaz dersenki bir süre kafamı dinliycem bunu anlarım diyer türlü anlayamıyorum allahım inşallah kalbine biran önce rahatlık versin huzur versin ve sende hayırlısıyla bebeeğine kavuş ama umudunu sakın kaybetme tamammı öptüm seni kocamanŞeniz

canım arkadaşım sağ ol..........:a015:

Ya Ümitsizsiniz Yada ÜMİT SİZSİNİZ... Ya Çaresizsin Yada ÇARE SİZSİNİZ!!!!!!!!!!

ÇARESİZ OLMADIĞINI EN AZ BENİM KADAR BİLİYORSUN DA, ÜMİDİ KAYBETMEYE, VAZGEÇMEYE NE HAKKIN VAR?

canım arkadaşım iyiki varsınız..:a015:

canlarım benim sağ olun....:a015:

bu düşünceyle sen zaten kaybetmişsin demektir.başarıya giden yolun yarısı inanmaktır...yarısıda çalışmak..

hepimiz burda umutlanıyoruz..yeri geliyor üzülüyoruz...
aslında bunların hepsi boş ilah-i adalet..Allah bilir..verende odur alanda o dur...

senin yerinde olsam isyan edeceğime yatar kalkar şükrederim..dua ederim..çünkü yaradan Allah..bizler sadece taşıyanız....

her şeyin vakti zamanı var..bunu kısıtlayarak kendini kandırırsın...

kusura bakma yorum yazmayın demişsin ama tutamadım kendimi...çünkü bizler burda birbirimize destek olmak sorunlara ortak olup paylaşmak için burdayız..bu forumda senin gibi bir sürü arkadaşımız var..inanıyorumki onlarında bu yazdıklarından sonra ümitsizliğe kapılıyorlardır...

senin için hayırlısı olsun arkadaşım...

canım benim sağ ol arkadaşım...:a015:

Ya Ümitsizsiniz Yada ÜMİT SİZSİNİZ... Ya Çaresizsin Yada ÇARE SİZSİNİZ!!!!!!!!!!

ÇARESİZ OLMADIĞINI EN AZ BENİM KADAR BİLİYORSUN DA, ÜMİDİ KAYBETMEYE, VAZGEÇMEYE NE HAKKIN VAR?

canım arkadaşım sağ olasın.... biliyorum ne demek istediğini...:a015:

sağ ol arkadaşım tabiki fikrini beyan edeceksin.. ama kaldıracak ruh halim yok.....:a015:

bu arada şöyle bişiy daha söyleyim şuan 24 yaşındayım ve 17 yaşında bi rahatsızlık geçirdim..kanser teşhisi konuldu..2 ayda ömür biçildi bunuda türkiyenin en iyi hastanesinden biri söyledi..39 kiloya düştüm hastanelerde yaşadım.ümidimi yitirmedim..bak şimdi 7 sene geçti Allahıma çok şükür ölmedim ben..yaşıyorum ve yaşatmak için de 1 can daha istiyorum.bunun için dua ediyorum..

olmaycak hiçbir şey yoktur...yeterki ümidimiz olsun...

Bence eleştirmemek gerekiyor...Ben biliyorum az çok hürremin yazılarından msjlarından nasıl bebek özlemi içinde olduğunu...
Anlayışlı olmak gerekir..Çünkü bu dönemde sağlıklı düşünülemez..Kimbilir nasıl bir psikoloji içinde...
Ama ben inanıyorum ki o en kısa zamanda o güzel minik kokulu bebişine sahip olucak ama tek isteğim var hürremciğim senden,ne olur stres yapma bitanem,zamana bırak test falan alma ilaç macun kullanma bedenini özgür bırk bitanem...
Güçlü ol sakın yılma..Rabbiminde yardımıyla küçük bebeşine kavuşacaksın ben inanıyorum sende inan güzel arkadaşım

canım bencede bırka hapı mapı.. ama sanki gene korunuyormuşsun gibi düşün.. stres yapma..ben çok duydum tam ümdini yitiripde meleğine kavuşnalar.. lütfen canım kendine bu haksızlığı yapma.ALLAHo kadar büyüykkii.. şimdi herşeyin bir çaresi var.. ama çönce umudunu yitirmeiyp Allah'a sarıl dularınız et.. bekle.. bizler imtihandayız.. bu kadar beklemişsin.. Rabim herşeyi görüyoo.. elbet seninde gelicek meleğin.. lütfen canım.. bak benimde bir kızım var 11 yaşında..bende bekliyorum.. ve dış gebelik geçiridim.. ama ümidimi asla kaybetmedim.. aksine dahada umutluyum.. çünki bu dış gebelik benim için bir imtihandı bunu biliyorum.. ve ben isyan etmedim.. Alla'tan gelene razı oldum.. şimdide biliyorumki Rabbim gönderecek bu kez meleğimi.. buna iananıyorum ve bekliyorumm.. ama ne zamna onu ben bilemem.. nasip ne zamansa o zamna.. ve hiç stres yapmıyorum artık..zamana bıraktım..lütfen sende sakinleşş.. ve o hapı lütfen içmee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…