vazgeçtimmmm.....

evet tatlım çok haklısın... çok geçmişler olsun... rabbim sabırlar versin... ayyy bulmuşken kaybetmek dahada kötü yaw... inanki ne diyeceğimi bilemiyorum şu an....
ama tatlım bence senin çok avantajın var... en azından hamile kalabiliyorsun.... inşallah bebeğini sağlık sıhatle..kucağına alacaksın... ve buradan hamişlik müjdesini verdiğinde... hep beraber sevinicez....a.s.
ilgine nezaketine çok teşekkür ederim....a.s

hürremcim seni çok ii gördüm canım arkadaşım..bende adet oldum 3 gün evvel..o kadar ağladım o kadar üzüldümkü saatlerce kendime gelmedim...sonra canım annemi aradım(ahhh anneler ahh)o bana o kadar moral verdiki anlatamam ve kızımı düşündüm..ben bu yaşımda anne kuzusuysam hala o minicik yavrum ne kadar bana ihtiyaç duyuyordur dimi?o yüzden bundan sonra kendimi kızıma verdim şimdi rahatım.ikinciside gelirse onuda kızımgibi allahın izniyle saklar beklerim...ama olmamış için olanı harcayamam..kendimi çok boşlamıştım çünkü
sevgiyle mutlulukla kal canım arkadaşım

CANIM ARKADAŞIM OFFF YA NEDEN OLDUKİ ŞİMDİ ...
neyse üzülme dicem ama saçma olcak..... ben kendimden biliyom...hepimiz anne kuzusu.... bende hemen anneme sığınıyom.....
canım iyi düşünmüşsün...kızını boşlama... çok önemli psikolojisi... a.s.

ben uydurdum bişeler şimdi nasıl

hepimiz yaşamadık mı bunları güzel arkadaşım. öyle büyük gel gitlerimiz varki dışardan başkasına anlatınca ya şımarık yada kaprisli olduk çoğumuz. ben hala deniyorum pes etmedim. akıl vermek yada yorum yapmak için yazmıyorum sana bunu sadece ufacık bir örnek vericem gerisi sana kalmış canım. bundan 4 yıl önce arkadaşım aylarca denedi doktoru ne dediyse yaptı içmediği yemediği kalmadı gözünden yaşı eksik olmadı. artık yeter dedi buna dayanamıcam herşeyi brakıyorum. vazgeçtiğinin 2. ayında hesap kitap yapmadan ne gün yumurtladım ne gün olacak bu demeden kafasında hiç bebek yokken birlikte olduğu bi anda bebeğine hamile kaldı ve ağlarayarak müjdeledi. bu yetmezmiş gibi daha diğeri büyümeden gene tesadüf 2. bebeği oldu. şimdi öyle güzel bebekleri varki. ümitsiz olma tek arzum bu... sevgiyle

MÜTİŞSİN.... canım benim ağlayarak okudum.....senağlama..
valla dediklerin doğru... şımarık oluverdik hemen... canım benim sağ olasın iyiki yazdın...iyiki varsınız... gercekten sizi iyiki tanıdım....... a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…