Poğaçalar Vazgeçilmez Gazozlu Poğaçalarım (Resimli)

bende bu poğaçadan iki kez yaptım ikiside çok güzel oldu misafirlerime bundan sonrada yapacağım teşekürler tarif için

ıÇ malzemesini tatlı olacak şekilde koysak nasıl olur acaba?
marmelat vs gibi...

ilk kez mayalı poğaça yapmama rağmen harika oldular, gerçekten pamuk gibi ve çok leziz. Sanırım benim de misafirlerim ve kendimiz için müptelası olacağım bir tarif. Çok teşekkürler libyana.

bu tarifi bana kazandırdığın için nasıl teşekkür etsem sana balım yaa.....ALLAH razı olsun senden süper oldular...yarın kalabalık bir misafirim var o yüzden miktarını fazla yaptım ve birazda sık dizdiğim için birbirine sokulmuşlar:) olsun onuda hallettim ve sonuç mükemmel..

bundan sonra vazgeçilmezim olacak bu tarif ...Şeniz

resim116x.jpg

fistigimm sodami aldm deniycem kisa sürede...ben hashasi cok severim bi kismini hasasli tahinli denemek istiyorum insl.beceririm.

denıycem canım.
çok superler..sastım guzellıklerıne..
tarıfını yazdım..

yanlis yazmisim gazozum ualdim :)) ama sodaylada olur belki ehuehuehu

liboşum mutlaka deniyeceğim canım. Şenizsenin ve kibeleninn ellerine sağlıkk:teytey:.
hemen yazdım tarifi:jeyyar:

çilekciğim sanırım sodayla kevrek olur canım. çünkü soda gözlemede bir gevreklik veriyor

ayy süper birşeye benziyor hemen abone oldum bile en yakın zamanda yapcam ellerine sağlık

evet bende denedim süper oldu tadıda süper pamuk gibi ama sanrırm çok kabardığından sivri ucları açıldı bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

liboşcuğum sende olmasan biz nasıl yeni tarifler deniyeceğiz. ellerine sağlık canım. tabiii klavyenindeee

Son düzenleme:
yazdım yzdım gitmedi. bu gün bu poğcayı bende taptım ve sonuç harikaydı.
paylaşım için teşekkürler liboşumm.
oğlum yarım tepsisini götürdü:emir_bebek:

Çok teşekkür ederim arkadaşlar..:) Ne güzel , boş kalmamış buraları..Maşallah size..

Ellerinize gönüllerinize sağlık..

Doram , afiyet bal şeker olsun size de..

Libyanacım bu ne kadar güzel bir tarif böyle sanıyorum ki bundan sonra bizimde vazgeçilmezim olacak cokacimcoook
Ctesi günü hem kkdan arkadaşıma ev oturmasına gideceğim için hemde pazar günü misafirim olduğu için aceleyle yaptım bi çırpıda
Hakikaten de pamuk gibiydi poğaçalar şahaneydi valla bayıldıkkkk cokacimcoook

denemek lazım, börekte gazozlu duymuştum, poğaçada da aynı mantıklı güzel olabilir. Ellerine sağlık

nasıl yani o kadar iyiyimdir mutfakta bunu anasıl bilmem ki:KK1:hem sodayı duymuştum ama gazoz şaşırtıcı denemek lazım:jeyyar:

Libyanacım bu ne kadar güzel bir tarif böyle sanıyorum ki bundan sonra bizimde vazgeçilmezim olacak cokacimcoook
Ctesi günü hem kkdan arkadaşıma ev oturmasına gideceğim için hemde pazar günü misafirim olduğu için aceleyle yaptım bi çırpıda
Hakikaten de pamuk gibiydi poğaçalar şahaneydi valla bayıldıkkkk cokacimcoook
Ellerine sağlık , çiçeğim..
Afiyetle,mutlulukla yiyin :)
Beğendiğinize çok sevindim..

denemek lazım, börekte gazozlu duymuştum, poğaçada da aynı mantıklı güzel olabilir. Ellerine sağlık
Harika oluyor,güzelim.
Bir kere deneyin,bu lezzeti keşfedin.

elelrinize sağlık nefis görünüyo
a.s.
nasıl yani o kadar iyiyimdir mutfakta bunu anasıl bilmem ki:KK1:hem sodayı duymuştum ama gazoz şaşırtıcı denemek lazım:jeyyar:

kaydirigubbakcemile3
Canım maşallah sana.
Bilgi bir derya.Ne kadar çok şey bilsek de mutlaka bilmediklerimiz çıkıyor.
Bana da çok oluyor bu,şaşırıyorum,tekrar tekrar keşfediyorum,öğreniyorum..
Gazozlu poğaçaları,kaçırmayın,deneyin ve afiyetle tüketin! :)

X