VALLAHİ BENİ AYIPLAMAYIN...

Alakası yok tuce eşi afrinde olduğu için daha hassas daha alıngan
Haklı olarak
Devamlı anlatmaya çalışma demek istedim
Bu durumu anlayamazlar demek istedim
Cevaplarla yıpranmasın yazmasın diye
Ayrıca dua eden binleri hatırlatıp bir nebze rahatlasın istedim
Babam asker olduğu için nasıl bir psikolojide biliyorum
Belki binlerin içindesinizdir
Dualar en özelidir insanın
Bende kimsenin kalbini bilemem
Asla böyle bir iddiada bulunmam
Ama herkez dua etmiyor demeye çalıştığımı iddia etti
Buda bakış açısı işte ne deyim
Mavi lütfen boşver ben kendim için yazmadım zaten.

Hanımlar

Allah Aşkına sen sakin ol En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Umarım olurum yenmemizi istiyorum ya hiç olmazsa beraberlik ki öyle bir takım için deplasmanda beraberlik yenmek sayılır. Şu zor zamanlarda bence ülkemiz adına çok büyük gurur ve moral olur diye düşünüyorum çünkü bunlar tüm Avrupa konuşuyor. Hayatın içine renk katmak gerek yoksa yaşanmaz.

Bayrak temsil etmiş eski bir sporcu olarak naçizane görüş belirtmek isterim
Evet sporda bir milli mücadeledir, yurt dışında ülkeni temsil etmek, gayet medenice spor alt yapın olduğunu, bu alanda da uluslararası platformda var olduğunu göstermek bir mücadeledir, hem de hiç bir küçümsemeye yer olmadan. Bir futbol takımı, basket takımı ya da bireysel spor yapan insanlar bu işler için ömür veriyor, yerinden yurdundan , ailesinden ayrı senelerce ter döküyor. Türk milli sporcularının derece yapmaması için kendisini yırtan onlarca hakeme ve organizasyona şahit olduğumdan bu başarıların bizim için çok önemli olduğunu ve çok da emek verildiğini söylemek isterim. Ülkede olan olaylar bu emekleri küçümsemeye sebep değildir, sadece sporcular değil bu yapıda çalışan binlerce insanın ekmek kapısıdır bu müsabakalar ve ülke için maddi gelirdir.

Bizler için mücadele eden askerimiz baş tacımız, bu ülke askeriyle, sporcusuyla, sokaktaki insanıyla bir bütün, varlığımız için hepimiz duacıyız, etmeyen olduğunu sanmam.

Koyu Beşiktaşlıyım ama realist olursak - Bayern'in şampiyonlar ligi skorları ortada hiç malubiyetleri /beraberliklerinin olmadığı maçları göz önünde bulundurursak- kazanamayacağımız aşikar ama Liverpool olayına dönmesin tabi 5er 10ar yemeyelim :dua:

Spor, sanat vb. uluslararası platformda olursa gurur duyduğumuz oluşumlar hanımlar. Duyar kasmaya gerek yok , hepimiz söz konusu hadiseler için üzülüp isyan ediyoruz. Ama gündelik işlerimizi yapıyoruz, yeri geliyor sevgilimizle eşimizle sevişiyoruz, yeri geliyor bir dostumuzla yada ailemizle gülüyoruz herhangi bir anda. İnsanları duyarsızlıkla itham etmeye lüzum yok.

Hayatımın hiç bir döneminde futbol fanatizmi yaşamadım. :KK70:
Çok ilginç geliyor bana bu yüzden..

Neyse mutlu olacaksanız öyle olsun amannnn ben duman vurmuşum :KK14:
Tek derdiniz hep bu kadar küçük olur inşallah..

Allah kahretmesin..
Sabahtan beri midem bulanıyor hamile miyim diye geziniyorum ortalarda. Ki dünden beri eşimle çırpınıyoruz beşiktaş diye. Muhtemelen benim stresten midem bulandı. :KK43: :KK43:

Allah'ım sen yardım et, vurdukları gol olsun. :)
İnşallah eşim kalp krizi geçirmez. Hasta beşiktaşlı kendisi. :KK70:

Maç sevmem ama Milli mac oldugu icin kazanmasini isterim sonucta benim ülkemi temsil ediyor Basarilar Besiktas.❤ Bu arada biraz saygi birbirimize
Yani şu polemik yüzünden banlanırsam çok gülerim ben beşiktaşlı bile değilim :KK70:
Seni neden banlasinlar canim senin yanlış yaptigin tartıştıgin bir ortam olmadi banlanacak kisi belli munecim halleder birazdan:halay:

başlığa ve ilk mesaja bakıp ayıpladıydım ama yorumlar nerelere gitmiş..
şu baba evinden gün be gün bildiren arkadaşın konusunu okuyup yorumlarken hayatımıza devam etmiş olmuyormuyuz?
kv koca dertleride bdv için sıradan yani günlük hayatın devamı bir bakıma.
bdv ye kk ya da girmeyin o zaman günlük hayatınıza devam etmiş olmayın..

Bayrak temsil etmiş eski bir sporcu olarak naçizane görüş belirtmek isterim
Evet sporda bir milli mücadeledir, yurt dışında ülkeni temsil etmek, gayet medenice spor alt yapın olduğunu, bu alanda da uluslararası platformda var olduğunu göstermek bir mücadeledir, hem de hiç bir küçümsemeye yer olmadan. Bir futbol takımı, basket takımı ya da bireysel spor yapan insanlar bu işler için ömür veriyor, yerinden yurdundan , ailesinden ayrı senelerce ter döküyor. Türk milli sporcularının derece yapmaması için kendisini yırtan onlarca hakeme ve organizasyona şahit olduğumdan bu başarıların bizim için çok önemli olduğunu ve çok da emek verildiğini söylemek isterim. Ülkede olan olaylar bu emekleri küçümsemeye sebep değildir, sadece sporcular değil bu yapıda çalışan binlerce insanın ekmek kapısıdır bu müsabakalar ve ülke için maddi gelirdir.

Bizler için mücadele eden askerimiz baş tacımız, bu ülke askeriyle, sporcusuyla, sokaktaki insanıyla bir bütün, varlığımız için hepimiz duacıyız, etmeyen olduğunu sanmam.
:KK9::KK9::KK9:

İlginç yani derdim var kısmında bu nedir.
Biz gerçekten dertten bahsederiz hemen kaldırırlar.Vay be
valla milletin kaynanasının takmadığı gram altınları bileziği , sevgililer günü şımarıklığı da benim için dert değil. Ama onlar da duruyor değil mi? Biraz tatlı bir dert sizi neden sıktı anlamadım??? İnsanlar sürekli kahrolarak konu mu açsın nedir?

X