VALLAHİ BENİ AYIPLAMAYIN...

Hehe :)
Bu kadar futbolla ilgilenen kadın görmek beni de şaşırttı açıkçası :)
Futbol terimlerini ya da futbolcuları bilmeyip, normal maçları izlemeyip izlese bile anlamayıp,sadece büyük maç günlerinde fanatikleşen kadınlara da ben karşıyım eheh :)
Sözüm meclisten dışarı tüm dediklerim için ama var böyle kadınlar amaçları sadece erkekleri etkilemek yani harbi kızım kafa kızım ben ayaklarına giriyorlar :)

Ben hemen "ofsaytı açıkla" derim.. :KK45:

Bakın her şey ne çabuk unutuldu. 2 gün konuşuldu üzüldüler bitti gitti ve maç derdine düşmüşüz bile.
Neyse 3,5 yaşında tecavüze uğrayan Kızın hastane masraflarını Haluk Levent’in AHBAP platformu üstlenmiş. Öyle bir iliştireyim dedim. Dualarım onlarla.
Amin...benim de duam siddetin her turlusune ugrayan cocuklarla..

Vurduğun gol olsun Beşiktaş....
Depremzedelere el uzattığın için yoksullara yardım kampanyaları duzenleyerek bilinç oluşturduğun için,şehit analarını görmezden gelmediğin için,engelli kardeşlerimize farkındalık yaratılması adına her fırsatta pankartlatla sahaya çıktığın için...

Imza: Dişi Aslan

Cocuklugumda GS'nin UEFA sampiyonu oldugu zamanlarda babamla nasil heyecanla izlerdik maclari beraber, mac biter biz atlardik arabaya konvoya katilirdik :)
Evlendikten sonra ilgim azala azala bitme durumuna geldi, ha soran olursa GSliyim diyorum ama gecen koyu FBli esim sen fasulyeden taraftarsin diye saka yapti, adam bi futbolcu soyle bakalim GSden dedi soyledigim isim coktan futbolu birakip antrenor mu ne olmus, muhtemelen dede olmustur :halay:
Besiktasa Bayern karsisinda sonsuz basarilar dilerim.. insallah yener BesiktasEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
Ama konu sahibi bunu milli mucadele olarak gormek ve konuyu BDVye acmak ilgincmis:KK45:

Ben hemen "ofsaytı açıkla" derim.. :KK45:
Haha onu artık bilmeyen yoktur sanırım :KK70: Avrupa Yakası'nda efsane Burhan sahnesi var bulabilirsem atayım çoğu kadın normalde Burhan gibi ama nedense ortamlarda tam tersi oluyorlar :KK70:

Bir çoğunuzun şuan bu konuyu açtığım için hışmına uğrayacağımı biliyorum.:110:
'Bu kadar olay var iken sen ne yazıyorsun?' diye.Fakat bunun bir MİLLİ MÜCADELE olduğunu düşünüyorum.Bu yüzden bu akşam oynayacak olan BEŞİKTAŞ'ımız için DUALARINIZI rica ediyorum...

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE #ComeToBeşiktaş

Eki Görüntüle 2113668 Eki Görüntüle 2113668

Maç bizimmmmmm
Ve evet bu da bir milli mücadeledir

Ben de eskiden fenerliydim. Ortaokul ve lise yillarinda cok fanatiktim. Şansalla Ermani izleyen tek kadindim o donem herhalde :KK70:Turkiye kupasi macini kaybedince gece aglamistim. :KK70:Simdi nasil komik geliyor hersey.

KİMİN NEREYE NASIL NE İÇİN DUA ETTİĞİNİ,NE ŞEKİLDE DESTEK OLMASI GEREKTİĞİNE HİÇ BİRİMİZ KARAR VEREMEYİZ KARDEŞİM..
Beni ayıplayın dedin bende seni ayıplıyorum benimle böyle büyük harfler yazarak konuşamazsın

X