Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kzlr benim kırmızılar dün itibariyle tekrar geldiler....:KK43:((((

yeni bat:4 kasım:KK43:(((

ben atlatamadım galiba hala ödevmiş gibi yapıyorum...ondan mı acaba olmuyo bebeğim...

4. deneme artık moral sıfır:KK43:(((((

ya adeti gecikenelr niyee görünmüyoorr haberdar edin biziii inşş güzel haberlerler gelirsiniz kızlar ya bişey sorucam benım kürtajdan sonra dengeler değiştide biraz son üç adet dönemi tarihi yazıyorum buna göre 12 ekimde mi olmam gerekiyor benim?

son adet tarihi : 14 eylül

sondan bi önceki : 19 ağustos

iki önceki :19 temmuz ????????

Aynennnnn :KK20::KK20: Nerde bu kizlar
Canim ya benimde düsükten önce düzensizdi, hiç bi zaman su gün olacak diyemedim(bu arada hala regl olmadim)
yani bilemicem Ins düzene girer, Gebelik konusunda Op.Dr var sorsana, ben geçen bi soru sordum hemen cevap aldim..

Son düzenleme:
inşallah canım,geçmedi birtürlü zaten iltihap uzun süredir,antibiyotik de bende mide bulantısı yapıyor,havalar bir iyi bir kötü gidiyor o yüzden hastalıklar çoğaldı..

Aynen canim dikkat etmek lazim en çokta ayaklara tekrar geçmis olsn

Son düzenleme:

ben atlatamadım galiba hala ödevmiş gibi yapıyorum...ondan mı acaba olmuyo bebeğim...

Allahtan hayirlisi :KK43: üzülme ya belkide çok takiyosundur kafaya.. Bak snowflaken arkadasimizda kaç ay boyunca denedi denemedigi sey kalmadi en sonunda pes etti düsünmemeye çalisti ve o ay hamile kaldi :KK16:.. Biraz sertbest birak

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Saskinanne10 Ekim4 ayBekliyor
Sekerpare_13 Ekim1 ayBekliyor
Canikom1217 Ekim5 ayBekliyor
Dahlia3425 Ekim6 ayBekliyor
Yoruldum12325 Ekim2 AyBekliyor
Lavanta773426 Ekim??Bekliyor
Zerbas4 Kasim4 ayBekliyor
Aybice????Bekliyor
Berna1627????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Inciozmen????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor

Msllh hamislerimize :nazar::nazar:
10'a çikti
Rabbim o listede kimse kalmasin InsAllahhhhhh zaten nerdeyse yarisi hamis çok sükür :KK76:
:KK20: Yalniz kizlar çogunuz gelmez oldunuz batlariniz kaynadi gitti kaç aydir denediginiz vs vs.. Girince yazarmisinzz :KK16:

Son düzenleme:

canım bende hala zevk alamıyorum sadece görev gıbı yapıyorum yanı bu hamıle olmaya engel degıl
kolay degıl ısteyıpte olmaması ama her korunmasız ılıskıden cocuk olsa dunya cocuktan gecılmez
ve stres yaptıkca vucud korumaya gecer bunları hep nılaya dedım cok sukur kendını serbest bıraktıgında ıstedıgıne kavustu
sureklı duamdasınız Rabbım hayırlı vakıtte nasıp etsın hayırlı evlatlarını tum beklıyenlere ..

Ayyyyyyyyyy harika haber buuuuu cok sevindimmmmmm tahmin ediyodummmmmmm Allahim sagsalim kucagina almak nasp etsin meleginibcok duygulandimmmmm terik ederm canimmmmmmmmmm :KK66::KK66::KK66::KK66::KK9::KK9::KK62::KK62::KK62::KK62::118::118:

cok sagol canım benim darısı en kısa zamanda sana olsun...

X