Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Kizlar iki aydir adet donemi ncesi surekli.idrara cikma ve yanma vardi bugun dr a gittim dayanamadim vee idrar yollarin bolcaa iltihaplanmis dedi bikac soru sordu enson adet donemin dedi olmam lazm ama henuz olmadi dedim eylul4te olmustm ekim olmadi daha diyince oooo ben simdi bi idrar tahlili istiycm dedi sonuclari alincada antibiyotk ve igne verdi ve bi tahlilde gebelik icin yaptr 2-3gun daha olmzsan dedi simdiki igneleri vurun ilaca basla kesin gebeligi etkilemez diyemem ama etkisi az drlar bunu bazi vakalarda verio deedi.bu idrar tahlilinde bwlli olmaz mi dedm hayr onu ben bilemem dedi... :KK43: ama dr bile suphelendi sizce bu aksam igne olmadan bi test yapsammi

Sonucu tahmn ettigim halde antibiyotk ve igne kullanacgm icin test yaptm negatifff :KK43:( hayirlisi buymus .ssonra igneye basladm derkeeeennnn aksam regl oldum..su enfeksiyonu temizleyim hemen calismalara basliycam...

Canim olsun üzülme.. Geçmis olsun..
Allah hayirli zamanda versin.. çabucak iyiles Ins

InsAllah canim Allah gönlüne göre versin dilerim hamilesindir :KK16:
Listede yoksun ekliyimmi?

inşallah canım hayırlısıyla inşallah... evet listede bekleyeyim ben de:)[/QUOTE]

Ozaman bat (beklenen adet tarihi) alayim ve kaç aydir denediginizi canim :KK16:

canını sıkma ben daha olmadım kızlar ya yarın yine test yapıcam perşembe günüde kan testi.çünkü 2defa idrar testi yaptım negatif ama daha regli olmadım allahım ne olur hamile olayımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ay canim acaba stresten erteleniyo olabilirmi reglin :KK43: bak yanlis anlama ama nolur fazla umutlanma InsAllahhhhh hamilesindir ama o sonrasi hayal kirikligi çok zor oluyo ya :KK43:

ay canim acaba stresten erteleniyo olabilirmi reglin :KK43: bak yanlis anlama ama nolur fazla umutlanma InsAllahhhhh hamilesindir ama o sonrasi hayal kirikligi çok zor oluyo ya :KK43:

evet haklısın canım yarına 5gün oluyo ilk kez reglim gecikiyo kısmet hayırlısı olsun canım

elvancım, senin ne zaman kesildi kanaman.. 17 eylüldü benimki.. dünden beri yumurtlama akıntısı gibi geliyo..o yüzden 15 gün sonra falan olurum diye bekliorum..o zaman da yaklaşık 37-38 günde olmuş oluo bu ay..zatn de 40 gün falan normal yazıo hep..

Oz_han ya :KK43: ben hala regl olmadim :KK14: 40. gün bugn bekliyorum ara ara koyu kahverengi kati akintilarm oldu.. ama regl degildi bunlar içim temizleniyomus..
Yumurtlama akintisina gelince benim düsük kanamasi bitti 4 gün sonra yumurtlama akintisi oldu ama hala regl olmadim.. yani iyice karistim .. InsAllah bi düzen tuttururuz en yakin zamanda

nhbr elvan nasılsın

Canim ya simdi gördüm çok soguk buralar havalar erkenden karariyo yagmur sogukkkk içim karardi ya ütü yapmam gerekte tembellik yapiyorum :KK9:
Sabahlari vaktim olmuyo aksama birakiyorum aksamda yorgunluk çöküyo :97:
Sen nasilsin tatlm

canım ben yeneli oluyo baya tam ilişki 2ay falan oluyo evet belkide stresten kaynaklı canım bakalım

Canim ya simdi gördüm çok soguk buralar havalar erkenden karariyo yagmur sogukkkk içim karardi ya ütü yapmam gerekte tembellik yapiyorum :KK9:
Sabahlari vaktim olmuyo aksama birakiyorum aksamda yorgunluk çöküyo :97:
Sen nasilsin tatlm

canım buralarda sogudu yagmur falan ne olsun herkes haber bekliyo ailem arkadaşlarım bakalım

Merhaba kizlarrr :80::80:

' Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim ' topiginde konu kaymasi nedeniyle yeni konu açmak istedim.. (ki bu günlere sükürler olsun :KK62::KK62: hepinizle gurur duyuyorum :KK16:)
Vajinusmusu yenip hamile kalmak isteyen ve HAMILE olan arkadaslarimi buraya bekliyorum.. Ins topigimiz hepimize ugurlu gelir ve en kisa zamanda hepimiz hamis kalirizzzz:emir_bebek::emir_bebek::KK49:

Hayirli ugurlu gelsin bu liste hepimize InsAllah :KK76:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Cileklipuding24 Eylül4 ayBekliyor
Pamukelma27 Eylül1 AyBekliyor
Aybice29 Eylül7 ayBekliyor
Zeynepne30 Eylül7 ayBekliyor
Berna16273 Ekim2 AyBekliyor
Leyla_60213 Ekim2 AyBekliyor
Sugar_lale855 Ekim??Bekliyor
Zerbas5 Ekim3 ayBekliyor
Saskinanne10 Ekim4 ayBekliyor
Sekerpare_13 Ekim1 ayBekliyor
Canikom1217 Ekim5 ayBekliyor
Dahlia3425 Ekim6 ayBekliyor
Yoruldum12325 Ekim2 AyBekliyor
Lavanta773426 Ekim??Bekliyor
Inciozmen????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Owner????Bekliyor

ya adeti gecikenelr niyee görünmüyoorr haberdar edin biziii inşş güzel haberlerler gelirsiniz kızlar ya bişey sorucam benım kürtajdan sonra dengeler değiştide biraz son üç adet dönemi tarihi yazıyorum buna göre 12 ekimde mi olmam gerekiyor benim?

son adet tarihi : 14 eylül

sondan bi önceki : 19 ağustos

iki önceki :19 temmuz ????????

Kizlar geçmis olsun pes pese iltihap haberleri.. ins geçer biran önce canim sagligin çok önemli dikkat et :KK43:

inşallah canım,geçmedi birtürlü zaten iltihap uzun süredir,antibiyotik de bende mide bulantısı yapıyor,havalar bir iyi bir kötü gidiyor o yüzden hastalıklar çoğaldı..

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr hamileyimmmmmmmm test pozitif çıktı

Ayyyyyyyyyy harika haber buuuuu cok sevindimmmmmm tahmin ediyodummmmmmm Allahim sagsalim kucagina almak nasp etsin meleginibcok duygulandimmmmm terik ederm canimmmmmmmmmm :KK66::KK66::KK66::KK66::KK9::KK9::KK62::KK62::KK62::KK62::118::118:

Son düzenleme:
X