Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Aslinda vajiyi yeneli daha bir ay oldu dr gitmek istiyorum ama sanirim korkuyorm :18: yendim 7-8gun sonra regl gunumdu yine ayni surekli idrar cikma ve yanma oldu sonra gecti simdi yine reglme bikac gun kaldi ayin 4-5gibi bekliyorum yine ayni idrar cikma yanma hissi var anlamadim neden aslinda trmizligede dikkat ediorm bir ay daha alisip ilk solukta dr a gitmeyi.istiyorm ins kolay bi muayene geciririm...haa bi de unutmadan nnormalde goguslerm cok agrir suan sadece sol gogsum agrio.elleyemiyorm ama dierinde agri yok :26:hakkimizda hayirlisi.inss bi surpriz gelirr:emir_bebek:

canım vajıyı yenınce cogumuz balayı sisti olduk ıdrarda yanma kımınde kırmızıya yakın ıdrar
doktur munerol verıyor anında gecıyor sakın bekleme doktora gıt canım yada o ılcı al kullan ..

yazsın yaa benımde sureklı aklıma takılıyor :)

aslında ovulasyon gunlerını takıp etmekte bır cozum degıl ben ım denemedeıgım yontem kalmadı bılıyorsun ama o ay esımle aram ole bozuktukı cocugun ç sı nı bıle duymak ıstemıyordum korunmak ıstıyordm hatta ve 3 yada 4 kes ılıskı oldu hıc ummamıstık ıkımızde ama bebgımız geldı ve aramızı duzelttı bızım tum gecmsıı unutturdu cok sukur

demekkı az ilişkiye gırmen gerekıyormus:KK1: ebiş yapıcaz dıye rekoramı gıdıyordun ne:KK17:

bu arada banada tedavı ılemı oldun bak yıllar sonra oldu dıkkat et kaybetme gıbı dıyen cok malesef:KK47:

orgazmin da söyle bir faydasi oldugu idda ediliyor - yani genel de kabul görse de kesinligi yok:
orgazm sirasindaki kasilmalar, kücük askerlerin tüpe olan yolcugulunda ittirici kuvvet islevi görüyor.

yettim :KK1:

söyle yazmisim:

"kadinin üstte oldugu pozisyon hamilelige engel degil, hatta yeni bilimsel arastirmalara göre bazi avantajlari da var. özetleyeyim:

- genel elestiri yer cekimi meninin ters akisina sebep olur bir yanilgidir. bosalma sirasindaki hareket yer cekimini egale edebilecek kadar kuvvetlidir ve penetrasyon da bu pozisyonda derindir. bu da spermlerin yolculuk yapacagi mesafenin kisaldigi anlamina da gelir.
- kadinin üstte oldugu pozisyonda cervikal mukus daha fazla salgilanir, spermlerin tutunma orani daha yüksektir.
- kadinin üstte oldugu pozisyon kadini daha cok uyarir, zevk almasi vb. daha muhtemeldir. kadin kendini en rahat hissettigi pozisyon buysa rahatlik, gevseme ve zevk gibi unsurlar, ovulasyonun döllenme ile tamamlanmasi icin vucuda olumlu sinyaller gönderir.
- misyoner pozisyonun daha basarili olmasi vb. bilimsel dayanaktan cok gözleme ve bilincli tahmine dayalidir.

bu teoriye göre, o sekilde rahatsan, daha rahatsiz oldugun bir pozisyonda deneyerek sansini düsürme ihtimalin de var."

----pozisyona takilmayin, tadini cikarin :KK52:----------------

heh bir de her sekilde bir sperm katliyami oluyor, büyük bir dalga her sekilde alt üst yan ön arka neyse fisst diye geri cikiyor, heh altta daha gec cikiyor belki ama bu kücük tipler serviks agzinda tikanma yapiyor. hurraaaa diye hepsi hafif aralik servikse itis kakis yükleniyor, kalabalik psikolojisi. yani altta daha gec cikmasi bir sey ifade etmemeli. her sekil, her pozisyon kalan saglar bizimdir :KK53: haydi mikiye kuvvet.

Çok mantıklı :97:

beım yapıgım stresı kımse yapammıstır hep bı telas vjınısmusu 3 yıl yasadım bı 3 yıl daha mı beklıcem ya olmazsa hep yakınıp durudum ve hamıle oldugumda da ınanmak cok guc oldu benım ıcın bazen hala esımle konusuyoruz gecen yıl 8 ekımde yendım vajıyı bu zmnlar haldır haldır egzersız yapıyordum sımdı bebegım benımle kısmet ıste 4.yılımda allah nasıp etti...

o degılde artık rahat rahat gezıyorum soranlara artık hamıleyım dıyebılıyorum ama emınımherkez tedavıyle hamıle kaldıgımı sanıyor:KK1::KK1:

ayy cnm beni mi anlattın ne.. sanki senin yadıklarını okurken kendim yazmış gibi hissettim..tek fark ben hala yaşıyorm...3 yıl uğraştım temmuzda yendm vajiyi...tam koskoca 3 yılın sonunda yani...neler çektm ben bilirm..şimdi de aynı şeyleri düşünüyrm bebiş için bi bi 3 yıl daha mı bekliycm diyrm herkes bunlrın nedn bebeklri yok gibi bakıyor bana sinir oluyrm eğer çocuğm olursa kesin tedavi oldulr diycklr eminim..bazen diyorm nedn böle şeylri yaşadm ve yaşıyrm isyn etmk istemiyorm ama gerçektn çok yıpratıcı insanın içi acıyo gerçektn...neyse sonuçta vajiyi yendn bebişin geldi boşver gerisini..mutluluğuna bak...sen çoktan hakettin mutluluğu ve bebişi bence...Allah da bana zamanı gelince vereck herşeyin zamanı var..geleck bebişlerimizin hepimizin Allah'ın izniyle...

yettim :KK1:

söyle yazmisim:

"kadinin üstte oldugu pozisyon hamilelige engel degil, hatta yeni bilimsel arastirmalara göre bazi avantajlari da var. özetleyeyim:

- genel elestiri yer cekimi meninin ters akisina sebep olur bir yanilgidir. bosalma sirasindaki hareket yer cekimini egale edebilecek kadar kuvvetlidir ve penetrasyon da bu pozisyonda derindir. bu da spermlerin yolculuk yapacagi mesafenin kisaldigi anlamina da gelir.
- kadinin üstte oldugu pozisyonda cervikal mukus daha fazla salgilanir, spermlerin tutunma orani daha yüksektir.
- kadinin üstte oldugu pozisyon kadini daha cok uyarir, zevk almasi vb. daha muhtemeldir. kadin kendini en rahat hissettigi pozisyon buysa rahatlik, gevseme ve zevk gibi unsurlar, ovulasyonun döllenme ile tamamlanmasi icin vucuda olumlu sinyaller gönderir.
- misyoner pozisyonun daha basarili olmasi vb. bilimsel dayanaktan cok gözleme ve bilincli tahmine dayalidir.

bu teoriye göre, o sekilde rahatsan, daha rahatsiz oldugun bir pozisyonda deneyerek sansini düsürme ihtimalin de var."

----pozisyona takilmayin, tadini cikarin :KK52:----------------

heh bir de her sekilde bir sperm katliyami oluyor, büyük bir dalga her sekilde alt üst yan ön arka neyse fisst diye geri cikiyor, heh altta daha gec cikiyor belki ama bu kücük tipler serviks agzinda tikanma yapiyor. hurraaaa diye hepsi hafif aralik servikse itis kakis yükleniyor, kalabalik psikolojisi. yani altta daha gec cikmasi bir sey ifade etmemeli. her sekil, her pozisyon kalan saglar bizimdir :KK53: haydi mikiye kuvvet.

harikasın cnm ya...bunu benim için yazmıştın ben üstte deniyorm altta başaramıydm hamile kalamam düşünüyodm...altta denemeye başaldım yine bişey yok dediğin gibi her şekil her pozisyon yola devam...:))))))))))))

kızlar ya ben pek iyi degilim belirtiler hamilelik belirtisi ama ya psikolojikse kızlar kafam çok bulanık hem hamile olmayı çok istiyorum hemde sanki korkuyorm bi tuhaf duygular var üstümde

kızlar ya ben pek iyi degilim belirtiler hamilelik belirtisi ama ya psikolojikse kızlar kafam çok bulanık hem hamile olmayı çok istiyorum hemde sanki korkuyorm bi tuhaf duygular var üstümde

Canmmm bende h istiyorm hem korkuyorm gunun gectimi gectiyse test yap bi ya nasl duruyorsun anlamiyorm ben 5inde olmam gerek 2gun var :) 7sine kadar durabilirsem durur hemen test yaparim galiba:)))
Nasl belirtiler varr solesene...

canım nasılsın demişsin iyiyim çok şükür eşim yok şehir dışında ben annemlerde kalıcam artık buraya girmem biraz zorlaştı.. sen napıyosun iyisin inş?

canım nasılsın demişsin iyiyim çok şükür eşim yok şehir dışında ben annemlerde kalıcam artık buraya girmem biraz zorlaştı.. sen napıyosun iyisin inş?

Anladm canim.. Bende hamd olsn canim ya bildigin gibi iste bu aralar temizlik yapmam gerekiyor söyle derinden derindende tembellik yapiyorum iste :KK9: biraz üsütmüsüm galiba hiç halim olmuyo.. girdikçe yazarsin durumunu merakta birakma :KK54:

Canimm naptinnn test yaptinmi yada baska bi belirti var mi...merak ediyormmm

Canmmm bende h istiyorm hem korkuyorm gunun gectimi gectiyse test yap bi ya nasl duruyorsun anlamiyorm ben 5inde olmam gerek 2gun var :) 7sine kadar durabilirsem durur hemen test yaparim galiba:)))
Nasl belirtiler varr solesene...

yok canım daha günüm gecmedi yarına regli günüm beli sırtım agrıyo bazen kasıklarım bulantı var bi halsizlik sanki hep yatmak istiyorum incicim hamileligi düşünüyosan doktora git genel kontrole testler yapıyo kafana rahatlar.belki idrar yollarında enfeksiyon falan vardır önlemini alırsın

yok canım daha günüm gecmedi yarına regli günüm beli sırtım agrıyo bazen kasıklarım bulantı var bi halsizlik sanki hep yatmak istiyorum incicim hamileligi düşünüyosan doktora git genel kontrole testler yapıyo kafana rahatlar.belki idrar yollarında enfeksiyon falan vardır önlemini alırsın

Hayirlisi olsn canm benimde bugun olmam gerek ama hadi yarinida atlatalim diorum.eger regl.olursam biter bitmez dr gitcem dedigin givi bu korkumuda yenmeliyim.ayyy bendede sigara yakinca bulaniorm ve uyumak istiyom ama ihtimal vermem psikolojiktr benimkisi onumuzdeki aya artk napalim..

sigarayıda artık bırakmaya çalış biDEşüphelendigim şey regli dönemi canım hep tatlı şeyler ister krize girerdim bu sefer öyle bişey yok ama bulantım olsuyo kısmet hayırlısı bakalım yarına olmazsam cumartesi test yaparım

sigarayıda artık bırakmaya çalış biDEşüphelendigim şey regli dönemi canım hep tatlı şeyler ister krize girerdim bu sefer öyle bişey yok ama bulantım olsuyo kısmet hayırlısı bakalım yarına olmazsam cumartesi test yaparım

hadi inşallah canım,hayırlısıyla gönlüne göre olsun..

merhaba hamiş ve hamiş adayları nasılsınız:KK3:daha bebek düşünmüyorum ama topiğinize katılarak şimdiden bilgi edinmek isterim.zaten vajiiyi yenen arkadaşlar da burda hep:KK16:buarada çilekli pudingi gören var mı?

kızlar hamile kaldığım ay ben hiç birşey hissetmemiştim sancı ağrı batma sadece deli gibi üşüyordum oa y hatta bir gece misafirler vardı üşümekten uyuyamadım eşime nasıl sokuluyorum vücudunun ısısından faydalanmak için burnum düşcek soguktan o kadar....battanıyede alamadım diğer odalarda misafirler vardı sonra 2 gün gecikti ama bazen 2 3 gün gecikir diye aldırıs etmemıstım sonra test yaptım ve silik çıktı belirtileri soranlar oluyor ya yardımcı olması acısından yazdım illa herkeste agrı batma vs olmuyor yanı bende gogus sıslıgı ve üşüme dışında kendini göstermemişti bu ayda çok üşüyoorum :KK52::KK1:yok yok şaka bir yana evim kuzey cepheli :KK1:adete 1 hafta var inş o listeye yeni yılda girmek istiyorum Allah herkese hayırlı zamanda hayırlı evladı versin inşşş hepimiz dua edelim birbirimize

X