Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

hamilelik öncesi testler yapıyolar bi doktora git genel kontrolünden geç korkma ihmal etme

Aslinda vajiyi yeneli daha bir ay oldu dr gitmek istiyorum ama sanirim korkuyorm :18: yendim 7-8gun sonra regl gunumdu yine ayni surekli idrar cikma ve yanma oldu sonra gecti simdi yine reglme bikac gun kaldi ayin 4-5gibi bekliyorum yine ayni idrar cikma yanma hissi var anlamadim neden aslinda trmizligede dikkat ediorm bir ay daha alisip ilk solukta dr a gitmeyi.istiyorm ins kolay bi muayene geciririm...haa bi de unutmadan nnormalde goguslerm cok agrir suan sadece sol gogsum agrio.elleyemiyorm ama dierinde agri yok :26:hakkimizda hayirlisi.inss bi surpriz gelirr:emir_bebek:

canım takmıcaksın dusunmuceksın bana dedıkelrınde sınır olurdum nasıl takmım dıye 10 ay boyunca taktım kafama her ay psıkolojık belıertıler aysadım gercekten hıc ummadıgım anda geldı melegım cok sukur..ve mutlaka ılıskıden zevk almaya bakın

Canm iliskiden zevk almanin hamilelikle bagi ne anlatsana :KK52: merak ettm

canım test yaptırmadım cumaya regli günüm morelimi bozmak istemedim cumaya hersey belli olur hayırlısı olsun canım sen hamile kaldıgında bel agrıların olmusmuydu

Hayirlisi olsun..
yok canim belimde agri fln olmadi, ben bikeresinde çiglik atacak derecesinde bi anlik bi kasikta batma olmustu.. halsizlik oluyodu, zatn ramazan ayiydi, oruçluydum çok zayiflamistim bas dönmesi fln oluyodu ben bunlari oruçlu oldugum için yasiyorum sanmistim, kasiklarimda adet sancisi oluyodu sanki, bide istahim çok açilmisti, bunuda oruca bagliyodum ama önceleri iftarda pek yiyemezdim, bu sefer en geç ben kalkardim sofradn.. ha bide sabahlari bi migde bulantisi olurdu ama geçerde 1 saate kadar

Benm regl tarihimde 5i hayirlisi bel agrisi cok hafif var ama asil aklima takilan surekli idrara cikiyorm sanki altima yapicak gibi hissediorum annemme soledm hamile olabilirmisin dedii bunu solemesi bile mutlu edio beni nedense..acaba enfeksion mu die dusunuyirm yoksa baska bisey mi hamileler sizde boyle bise olmusmuydu...

aa evet umutlandirmak istemem ama ben wcden çikamaz olmustum :44: sanki demin gitmemisim gibi esim sürekli dalga geçiyodu :KK52: disari çikardik gezmeye 5 dkk sonra dadanirdim ay benim wcye gitmem lazim diye :KK9::KK9: oda söylenirdi pesimizde tasiyalim istersen diy :KK1::KK1:

canım hayırlı olsun ıns hamılesın :) ben daha 2 gun gecınce test yapmstm sılıktı ve hamıleydım senın 10 gun gecmıs hadı bakalım hayırlı haberlerle gel inş :)

sugarcım ıns sende hanılesndr Rabıım ısteyen herkese versin inş

bu arada bir yerde okumtum ılskı sırasnda zevk almaya bakın orgazm sırasnda kadından salgılanan sıvı spermı tutma ve yumurtaya daha hızlı ulastırmada buyuk etkısı varmıs bilginize....

Bunu bilmiyodum deminde snowflaken'e yazmistim nedenini sormustum. Demek bu yüzden, iyide keske elimizde olsada alsak :KK9:

kızlar bende 2 yıllık evliyim 2 ay önce zar zor yendim bu lanet vajinismusu..yalnız kızlar deniyorum deniyorum hamile kalamıyorum..içimde kalmıyo eşim boşalınca hemen akıyo..biliyorum akacak ama hemenmi? pöffff vajiden kurtul şimdide hamile kalamamaklamı uğraşcaz..ne zor ya işimiz:KK43:(

Aslinda vajiyi yeneli daha bir ay oldu dr gitmek istiyorum ama sanirim korkuyorm :18: yendim 7-8gun sonra regl gunumdu yine ayni surekli idrar cikma ve yanma oldu sonra gecti simdi yine reglme bikac gun kaldi ayin 4-5gibi bekliyorum yine ayni idrar cikma yanma hissi var anlamadim neden aslinda trmizligede dikkat ediorm bir ay daha alisip ilk solukta dr a gitmeyi.istiyorm ins kolay bi muayene geciririm...haa bi de unutmadan nnormalde goguslerm cok agrir suan sadece sol gogsum agrio.elleyemiyorm ama dierinde agri yok :26:hakkimizda hayirlisi.inss bi surpriz gelirr:emir_bebek:

Tatlim hepimiz ayni korkularla gittik ama uçarak döndük doktordan.. Her gidenimiz gitmeyene korkma inanki bisey yok desekte inanmadilar titreye titreye gittiler ama hakliydin diye döndüler, tipki egzersizleri bitirip denemeye geçecek oldugumuzda korkma çok kolay olcak dedikleri gibi :KK16: erteleme mutlaka git.. InsAllah bebektir sana bu agrilari çektiren, umutlu ol, dua et herzaman hayirlisini iste :KK54:

kızlar bende 2 yıllık evliyim 2 ay önce zar zor yendim bu lanet vajinismusu..yalnız kızlar deniyorum deniyorum hamile kalamıyorum..içimde kalmıyo eşim boşalınca hemen akıyo..biliyorum akacak ama hemenmi? pöffff vajiden kurtul şimdide hamile kalamamaklamı uğraşcaz..ne zor ya işimiz:KK43:(

Psst bi sakin ol.. Hosgeldin :) herzaman hayirlisini iste.. alttami deniyosunuz. Altta deneyin ve poponun altina yastik koy, ve esin bosalinca az beklesin çekilmesn hemen (afedersn açik oldu). Hemen kalkma 30-40 dkk yat..
Yumurtlama günlerini takibe al.. Ovulasyon testleriyle.. Allah hayirli zamada hayirli evlatlar nasip etsn Ins :KK16::KK16:

çok teşekkür ederim..altta yapamıyorum henüz..üstte olunca daha kolay oluyo..inşallah hayırlısıyla olur..yardımlarınızı bekliyorum..

çok teşekkür ederim..altta yapamıyorum henüz..üstte olunca daha kolay oluyo..inşallah hayırlısıyla olur..yardımlarınızı bekliyorum..

Canm iste üstte olunca akiyo malesf.. yani aslinda üsttede hamile kalinilabiliyor hayirlisi Allahtan..

slm kızlar acillik oldum belim cok agrıyo sırtıma kasıklarıma vuruyodu migdem bulanıyodugittik ama igne falan yapılamadı gebelik olur diyesalak doktor sormadan igne yapıyodu.biz uyardık.kan testi icinde kan aldılar ama bi cihazları yokmuş ögrenemedim yani.doktor sancının idrar yollarından olabilecegini söyledi.sinir oldum doktora.ya ben regli olmak istemiyorum inş. hamileyimdir.:KK52::KK52:herkes bu ay bu haberi bekliyo.rabbim nasip eder inş.dua edin kızlarrrrrrrrrrrrr

İnşallah hamilesindir canım.:nazar:

Ben ilişkiden bu ay zevk almaya başladım. Sanırım tam rayına oturdu herşey. Altıma yastık koyuyorum. Eşimde hemen çekilmiyor. Ve hiç acımıyor ya. bu kadar eziyeti kendime ve eşime nasıl yapmışım.:26::26: O kadar kolay ki. Ama bu korkular, stress, acıcak duygusu hep erteletti. 11.ci ayımda kurtulmuştum çok şükür.

Yumurtlama dönemindeyim takvime göre. bugünde yaptık :KK24: yarın yapmıcaz mola. Öbürgün devam :21::21::21:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Cileklipuding24 Eylül4 ayBekliyor
Pamukelma27 Eylül1 AyBekliyor
Aybice29 Eylül7 ayBekliyor
Zeynepne30 Eylül7 ayBekliyor
Berna16273 Ekim2 AyBekliyor
Leyla_60213 Ekim2 AyBekliyor
Sugar_lale855 Ekim??Bekliyor
Zerbas5 Ekim3 ayBekliyor
Saskinanne10 Ekim4 ayBekliyor
Canikom1217 Ekim5 ayBekliyor
Dahlia3425 Ekim6 ayBekliyor
Yoruldum12325 Ekim2 AyBekliyor
Lavanta773426 Ekim??Bekliyor
Inciozmen????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Owner????Bekliyor

Cileklipuding, Pamukelma, Aybice, Zeynepne; Kizlar geldimi kirmizilar.. haber bekliyorummmmmmmmmm InsAllah kirmizi deglde bebis gelmistir :KK52::KK52:

aa evet umutlandirmak istemem ama ben wcden çikamaz olmustum :44: sanki demin gitmemisim gibi esim sürekli dalga geçiyodu :KK52: disari çikardik gezmeye 5 dkk sonra dadanirdim ay benim wcye gitmem lazim diye :KK9::KK9: oda söylenirdi pesimizde tasiyalim istersen diy :KK1::KK1:

Bende umutlaak istemiyorum.spnucta gecen ayda aynisi.olmustu ama yinede bunu duymak hosuma gidioo gozlerimi dluyo...galiba annelige hazirim rabbim.once benden daha cok beyleyen isteyen.yillarini verip evlat sahibi olmayanlara sonrada bana.masip etsinn ins...

Ben ilişkiden bu ay zevk almaya başladım. Sanırım tam rayına oturdu herşey. Altıma yastık koyuyorum. Eşimde hemen çekilmiyor. Ve hiç acımıyor ya. bu kadar eziyeti kendime ve eşime nasıl yapmışım.:26::26: O kadar kolay ki. Ama bu korkular, stress, acıcak duygusu hep erteletti. 11.ci ayımda kurtulmuştum çok şükür.

Yumurtlama dönemindeyim takvime göre. bugünde yaptık :KK24: yarın yapmıcaz mola. Öbürgün devam :21::21::21:

yumurtlama günü (ovulasyon testi kullandiysan ve kesinse ) 2 gün öncesi ve 2 gün sonrasinida iyi degerlendirin :KK76:

Bende umutlaak istemiyorum.spnucta gecen ayda aynisi.olmustu ama yinede bunu duymak hosuma gidioo gozlerimi dluyo...galiba annelige hazirim rabbim.once benden daha cok beyleyen isteyen.yillarini verip evlat sahibi olmayanlara sonrada bana.masip etsinn ins...

:) Duymasi bile insani nekadar heyecanlandiriyo demi :) Bambaska bisey bu.. Allah herkese yasatsin aramatsin InsAllah yüce Rabbim

slm kızlar reglim e 4 gün var sırtı belim sol kasıkta agrı ve batmalar bulantı daha cok yemekten sonra psikolojik de olabilir o yüzden umutlanmak istemem kan testi kaç saaatte belli olurrrrrrrrrrrrrr

cnm senle aynı batlarımız..bana sen hamile mişsin gibi geliyo tabi umutlandırmak istemem çünkü biliyorum fos çıkınca üzülüyrz çok...bende ise adetin bütün belirtileri var sivilcemde çıktı ben umutsuzum inş sen hamilesindr...maalesef bu ayda olmadı galiba..:KK43:((

inş cnm bu ay bende yumurtlama günlerimi takip edip ilşkiye girdik bende alıştım altıma yastık koyuyorum ve eşim boş,,,,,,,,,,,,, dışarıya akmıyo hiç bakalım hepimizin hakkımızda hayırlısı olsun kızlar allah hayırlısını nasip etsin hepimize

cnm senle aynı batlarımız..bana sen hamile mişsin gibi geliyo tabi umutlandırmak istemem çünkü biliyorum fos çıkınca üzülüyrz çok...bende ise adetin bütün belirtileri var sivilcemde çıktı ben umutsuzum inş sen hamilesindr...maalesef bu ayda olmadı galiba..:KK43:((

inş canım bende umutlanıp üzülmek istemiyorummmmmmmm

inş cnm bu ay bende yumurtlama günlerimi takip edip ilşkiye girdik bende alıştım altıma yastık koyuyorum ve eşim boş,,,,,,,,,,,,, dışarıya akmıyo hiç bakalım hepimizin hakkımızda hayırlısı olsun kızlar allah hayırlısını nasip etsin hepimize

ya ben şu yastık olayını yapamadım alt tamam da:KK43:((((((((..nası cnm hiç mi dışarıya akmıyo kusura bakma açık oldu ama...

X