Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

herkese merhaba,

kızlar bu yumurtlama gününü tam olarak hangi testle öğreniyorsunuz çünkü her yerde yazdığı gibi her kişide 14. gün olmayabiliyor.

rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı bebişler versin inşallah

herkese merhaba,

kızlar bu yumurtlama gününü tam olarak hangi testle öğreniyorsunuz çünkü her yerde yazdığı gibi her kişide 14. gün olmayabiliyor.

ovulosyon testi canım

herkese merhaba,

Amiiiiiiin :)
Ovulasyon testleri var onlarla belli oluyo canim..

canım stres en baş duşmanı vucudun dırek korumaya gecıyor
yumurtlama donemınde gun asırı ilişkı yasamak olasılıgı artırır ama dedıgım gıbı kafaya takmamak gerek
nasıp ne zamansa ozaman olur ..

balım ben zevk almadan hamıle kaldım :) keske dedıgın gıbı olsa elımızde olsada zevk alabılsek..
buarada demek bana bol bol sınır oluyordun en cok ben dıyordum sana kafaya takma dıye cunku :)

o zmn senden o sıvı gelmıs demekki:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ben oyle dusunuyorum zevk almak onemlı dıye dusunuyorum:)

ne alakaka hemn nıye ustune alıyosun yawru ksummm:KK1::KK1::KK1:takma dıyolarda nasıl takmım ki dıye dusunyuordum :KK1:

işte onu soruyorum bende yani adı sanı
eczanede hangi isimle istenir en iyisi hangisidir.

teşekkürler...

Aslinda marka önemli degil diyorlar çizgili olanlar var ve digital displayi olanlar ben clearblue'nunkini kullanmistim mini monitoru ve çubuklari vardi 7 tane.. oldukça pahali yalniz.. tamamen gereksizdi aslinda.. ama silik çizgi çikinca benim içime sinmiyodu ötekileriyle.. ben yurtdisindaym trde genelde bitane kullaniyorlar ismini bilmiyorum hergun yapip yanyana koyup koyulasmaya bakiyorlar en koyusu hangi gün çikiyosa o günü yumurtlama günü sayiyorlar

cok bılıyorum ya hemen anlatım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:tam nedenını bılmyıorum ama bıryerde okumustum eger kadın zevk alırsa spermle daha cabuk ve daha bulusabılıyormus

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Hahahaha koptummmmmmm.. hmm anladm ozaman yalanciktan da olsa zevk aliyomus numarasi yapin belki ise yarar :KK9::KK9:

Canm iste üstte olunca akiyo malesf.. yani aslinda üsttede hamile kalinilabiliyor hayirlisi Allahtan..

kzılar bende yuksek ıhtımalle ustte hamıle kaldım cunku hep bebek olsun dıye her ay altta olurdu ılıskı ve altta olunca da pek zevk alamzdım acıkcası o ay bebekten vazgecmıs gıbıydım bazı probelemlerden dolayı ve kac kez ılıskı bıle oldugunu hatırlamıyorum ama ustte oldu hep o ay :)bırde zealea nın bı yazısı vardı bu topıkte aradım ama bulamadım gelsede yazsaa tekrar ustte hamıle kalmak la ılgılı o benım cok ılgımı cekmıstı ben hamıle kalmadan once

herkese merhaba,

cnm ben gg den almıstım labquıck 20 tanesı 20 tl ydı eczanelrde daha pahalı

kzılar bende yuksek ıhtımalle ustte hamıle kaldım cunku hep bebek olsun dıye her ay altta olurdu ılıskı ve altta olunca da pek zevk alamzdım acıkcası o ay bebekten vazgecmıs gıbıydım bazı probelemlerden dolayı ve kac kez ılıskı bıle oldugunu hatırlamıyorum ama ustte oldu hep o ay :)bırde zealea nın bı yazısı vardı bu topıkte aradım ama bulamadım gelsede yazsaa tekrar ustte hamıle kalmak la ılgılı o benım cok ılgımı cekmıstı ben hamıle kalmadan once

Evet bende hatirladim gelince yazar o aksam gelir büyük ihtimalle.. yani aslinda hiç stres yapmadan sadece ovulasyon günlerini takip ederek takdiri Allaha birakmak lazim.. :KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Hahahaha koptummmmmmm.. hmm anladm ozaman yalanciktan da olsa zevk aliyomus numarasi yapin belki ise yarar :KK9::KK9:

yalancıktan olursaaa kocayı kandırırsın ancak:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:senkolay hamıle kalırsın canım allahın ıznıyle hıc dusunme dusuk yapan ınsanalr cok cabuk hamıle kalabılıyormus

yalancıktan olursaaa kocayı kandırırsın ancak:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:senkolay hamıle kalırsın canım allahın ıznıyle hıc dusunme dusuk yapan ınsanalr cok cabuk hamıle kalabılıyormus

Canim Allahin izniyle InsAllah.. artik düsünmek istemiyorum.. Herseyin hayirlisni istiyorum Allahtan sadece.. ben hala adet olmayi bekliyorum :KK9::KK9:
Olsun belki yalanciktanda olsa beynime olumlu sinyaller veririm hi :KK9: hani derlerya yalandan zevk al zmanla o gerçege döner diye :KK9: bilmiyorum nekadar dogruluk payi var ama denemekte fayda var :KK9::KK9:

Evet bende hatirladim gelince yazar o aksam gelir büyük ihtimalle.. yani aslinda hiç stres yapmadan sadece ovulasyon günlerini takip ederek takdiri Allaha birakmak lazim.. :KK16:

yazsın yaa benımde sureklı aklıma takılıyor :)

aslında ovulasyon gunlerını takıp etmekte bır cozum degıl ben ım denemedeıgım yontem kalmadı bılıyorsun ama o ay esımle aram ole bozuktukı cocugun ç sı nı bıle duymak ıstemıyordum korunmak ıstıyordm hatta ve 3 yada 4 kes ılıskı oldu hıc ummamıstık ıkımızde ama bebgımız geldı ve aramızı duzelttı bızım tum gecmsıı unutturdu cok sukur

Canim Allahin izniyle InsAllah.. artik düsünmek istemiyorum.. Herseyin hayirlisni istiyorum Allahtan sadece.. ben hala adet olmayi bekliyorum :KK9::KK9:
Olsun belki yalanciktanda olsa beynime olumlu sinyaller veririm hi :KK9: hani derlerya yalandan zevk al zmanla o gerçege döner diye :KK9: bilmiyorum nekadar dogruluk payi var ama denemekte fayda var :KK9::KK9:

hayırlısı canım yasadıkalrımızın hepsı allahtan bununda elbet zamanı var :)

yazsın yaa benımde sureklı aklıma takılıyor :)

aslında ovulasyon gunlerını takıp etmekte bır cozum degıl ben ım denemedeıgım yontem kalmadı bılıyorsun ama o ay esımle aram ole bozuktukı cocugun ç sı nı bıle duymak ıstemıyordum korunmak ıstıyordm hatta ve 3 yada 4 kes ılıskı oldu hıc ummamıstık ıkımızde ama bebgımız geldı ve aramızı duzelttı bızım tum gecmsıı unutturdu cok sukur

Tabiki tatlim Allahin takdiri, nasibin öyleymis ama hani iste takdiri Allaha birakip birazda tedbir aliyordum iste.. (stres yapmamak kaydiyla)

Tabiki tatlim Allahin takdiri, nasibin öyleymis ama hani iste takdiri Allaha birakip birazda tedbir aliyordum iste.. (stres yapmamak kaydiyla)

beım yapıgım stresı kımse yapammıstır hep bı telas vjınısmusu 3 yıl yasadım bı 3 yıl daha mı beklıcem ya olmazsa hep yakınıp durudum ve hamıle oldugumda da ınanmak cok guc oldu benım ıcın bazen hala esımle konusuyoruz gecen yıl 8 ekımde yendım vajıyı bu zmnlar haldır haldır egzersız yapıyordum sımdı bebegım benımle kısmet ıste 4.yılımda allah nasıp etti...

o degılde artık rahat rahat gezıyorum soranlara artık hamıleyım dıyebılıyorum ama emınımherkez tedavıyle hamıle kaldıgımı sanıyor:KK1::KK1:

beım yapıgım stresı kımse yapammıstır hep bı telas vjınısmusu 3 yıl yasadım bı 3 yıl daha mı beklıcem ya olmazsa hep yakınıp durudum ve hamıle oldugumda da ınanmak cok guc oldu benım ıcın bazen hala esımle konusuyoruz gecen yıl 8 ekımde yendım vajıyı bu zmnlar haldır haldır egzersız yapıyordum sımdı bebegım benımle kısmet ıste 4.yılımda allah nasıp etti...

o degılde artık rahat rahat gezıyorum soranlara artık hamıleyım dıyebılıyorum ama emınımherkez tedavıyle hamıle kaldıgımı sanıyor:KK1::KK1:

Bosversene kim ne düsünürse düsünsün.. Sen mutlusun ya gerisi fissssssss..
Herseyin bi vakti var yine söylüyorum buna inaniyorum.. Rabbim evlat hasreti çekenlere hayirlisiyla en kisa zamnda yasatir bu mutlulugu InsAllah.. Nekadar bilsekte beklemesi zor malesef.. söz geçiremiyoruz kendimize iste..
nerden nereye..
Göbek çiktimi kiz :26::26:

yettim :KK1:

söyle yazmisim:

"kadinin üstte oldugu pozisyon hamilelige engel degil, hatta yeni bilimsel arastirmalara göre bazi avantajlari da var. özetleyeyim:

- genel elestiri yer cekimi meninin ters akisina sebep olur bir yanilgidir. bosalma sirasindaki hareket yer cekimini egale edebilecek kadar kuvvetlidir ve penetrasyon da bu pozisyonda derindir. bu da spermlerin yolculuk yapacagi mesafenin kisaldigi anlamina da gelir.
- kadinin üstte oldugu pozisyonda cervikal mukus daha fazla salgilanir, spermlerin tutunma orani daha yüksektir.
- kadinin üstte oldugu pozisyon kadini daha cok uyarir, zevk almasi vb. daha muhtemeldir. kadin kendini en rahat hissettigi pozisyon buysa rahatlik, gevseme ve zevk gibi unsurlar, ovulasyonun döllenme ile tamamlanmasi icin vucuda olumlu sinyaller gönderir.
- misyoner pozisyonun daha basarili olmasi vb. bilimsel dayanaktan cok gözleme ve bilincli tahmine dayalidir.

bu teoriye göre, o sekilde rahatsan, daha rahatsiz oldugun bir pozisyonda deneyerek sansini düsürme ihtimalin de var."

----pozisyona takilmayin, tadini cikarin :KK52:----------------

heh bir de her sekilde bir sperm katliyami oluyor, büyük bir dalga her sekilde alt üst yan ön arka neyse fisst diye geri cikiyor, heh altta daha gec cikiyor belki ama bu kücük tipler serviks agzinda tikanma yapiyor. hurraaaa diye hepsi hafif aralik servikse itis kakis yükleniyor, kalabalik psikolojisi. yani altta daha gec cikmasi bir sey ifade etmemeli. her sekil, her pozisyon kalan saglar bizimdir :KK53: haydi mikiye kuvvet.

X