Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Sut zencefil karanfil tarcin karisimini hatirliyomusun, gecenki gribinde ise yaramisti, yine basla bnce cok gecms olsn cnm
Ben daha iyim evet cok sukur moralimi bozan tek sey hormonlarimin bozulmus ve hala bi duzen tutturamamis olmasi.. hala regl olmayi bekliyorm dusuk kanamasinin son gununden 10 gun sonra koyu kati siyah seklinde 5 gun boyunca kanamam oldu. doktoru arayip muayene olmak icn randevu alcaktm gerek yok o senin reglindir dedi. neyse o bitti 6 gun snra yani iki gundir kahverengiyle baslayan ve yine bi onceki oldgm gibi koyulasan bi kanamam var. busefer sancili

Yani nekadar umursamamaya calissamda olmuyo neyin nesidir bilmiyorm catliyorm ya

Tskr ederim ablacimmmmmmm:KK16: o guzel dilegn umarim gercek olur

Kandada bakilabiliyomi tirioda ben unuttm acaba baktrdmmi baktrmadmmi diye

o karışımı yapmaz mıyım, 1 haftadır yemediğim ot çöp kalmadı zaten ama olacağı varmış kurtaramadım. mecbur antibiyotik içiyorum şimdi, yarın ıhlamurla filan kaynatır içerim yine. kalkacak halim yok ki kaynatıp yapayım. yarın ayaklanmış olurum inşallah. bugün ölü gibi yattım.

tiroide kanda bakılıyor zaten, muhtemelen bakmışlardır. tsh diye bir şey gözüküyor mu kan testlerine bak. normal değerleri 2,5 - 4 arasında olacak diye hatırlıyorum ama yanılıyor olabilirim.

o karışımı yapmaz mıyım, 1 haftadır yemediğim ot çöp kalmadı zaten ama olacağı varmış kurtaramadım. mecbur antibiyotik içiyorum şimdi, yarın ıhlamurla filan kaynatır içerim yine. kalkacak halim yok ki kaynatıp yapayım. yarın ayaklanmış olurum inşallah. bugün ölü gibi yattım.

tiroide kanda bakılıyor zaten, muhtemelen bakmışlardır. tsh diye bir şey gözüküyor mu kan testlerine bak. normal değerleri 2,5 - 4 arasında olacak diye hatırlıyorum ama yanılıyor olabilirim.

Yo bana kagit fln vermedilerki neyse ben tekrar kan aldircam zaten sorarim iyice..
Acil sifalar dilerim sana cnm

Ben fikrimi paylastim :) Benim düsünceme katilmak zorunda degilsin zaten.
Hi evet bende vajinusmustum hatta düsükten beri geriledim ve zorlaniyorum. Bana vajinusmus psikolojini anlatmana gerek yok. Gayet iyi biliyorum. :KK34:

Vajinusmus gibi bi dertle ugrasirken hamile kalip birde o strese girmek dahami iyi yani? Sence öyle olabilir.
Açikçasi yazdigin yazi hiçte hos olmamis, sanki ben milletin kötülugüne kalkmis bisey söylemisim gibi hissettirdin bi an bana :KK34:

elvan yazın gayet güzeldi, ben de sana katılıyorum. alışmadan bebek yapılmamalı, hep bunu savundum. ben de 35 yaşındayım ama hiç de acele etmiyorum bebek için, önemli olan sağlıklı olarak ilişkiye girmek. olacağı varsa olur olmayacağı varsa da çözüm aranır. allah hepimize yardım etsin ve sağlık versin. böyle bir derdi yenebildik ya en önemlisi o bence.

elvan yazın gayet güzeldi, ben de sana katılıyorum. alışmadan bebek yapılmamalı, hep bunu savundum. ben de 35 yaşındayım ama hiç de acele etmiyorum bebek için, önemli olan sağlıklı olarak ilişkiye girmek. olacağı varsa olur olmayacağı varsa da çözüm aranır. allah hepimize yardım etsin ve sağlık versin. böyle bir derdi yenebildik ya en önemlisi o bence.

Tskr ederim tatlim.. Aynen öyle.. Sükür üstesinden geldikya :) gerisi Allah Kerim.. Herseyin bir vakti var.. :97:
:KK54: Muahh öpüyorum seni

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Canikom1221 Eylül4 ayBekliyor
Cileklipuding24 Eylül4 ayBekliyor
Pamukelma27 Eylül1 AyBekliyor
Aybice29 Eylül7 ayBekliyor
Zeynepne30 Eylül7 ayBekliyor
Berna16273 Ekim2 AyBekliyor
Leyla_60213 Ekim2 AyBekliyor
Sugar_lale855 Ekim??Bekliyor
Zerbas5 Ekim3 ayBekliyor
Saskinanne10 Ekim4 ayBekliyor
Dahlia3425 Ekim6 ayBekliyor
Yoruldum12325 Ekim2 AyBekliyor
Lavanta773426 Ekim??Bekliyor
Inciozmen????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Owner????Bekliyor

eylül ayında da bebiş haberi gelmedi herhalde...neyse...ekime inş

kızlar bu arada sizlere bişi soracağım.

ben mayısta yendim. ama eşim ile bu 2 hafta da çok güzel beraberlik yaşadık. Yani eşim sıcaklık, ıslaklık hissettiğini ve klitorise değdiğini söyledi ki bende orgazm oldum zaten oraya değince hissettim.. diğerlerinden çok değişikti. sizce ben şimdi mi yenmiş oluyorum?

ben mayısta yendim. ama eşim ile bu 2 hafta da çok güzel beraberlik yaşadık. Yani eşim sıcaklık, ıslaklık hissettiğini ve klitorise değdiğini söyledi ki bende orgazm oldum zaten oraya değince hissettim.. diğerlerinden çok değişikti. sizce ben şimdi mi yenmiş oluyorum?

yok canım, yenmiş olmak için zevk şart değil ki. düzene girmiş sadece, tebrik ederim. darısı başımıza. yenmek için ilişkiye giriyor olmak yeterli. eşin klitorise içerde mi değdiğini sanıyor, kafam karıştı. klitoris içerde değil ki yukarıda dudakların arasında. belki başka bir şeyi kastetmiştir. her ne olursa olsun, zevk alabilmen çok güzel. tekniğine fazla takılma bence, akışa bırak. :KK9::KK9::KK9:

yok canım, yenmiş olmak için zevk şart değil ki. düzene girmiş sadece, tebrik ederim. darısı başımıza. yenmek için ilişkiye giriyor olmak yeterli. eşin klitorise içerde mi değdiğini sanıyor, kafam karıştı. klitoris içerde değil ki yukarıda dudakların arasında. belki başka bir şeyi kastetmiştir. her ne olursa olsun, zevk alabilmen çok güzel. tekniğine fazla takılma bence, akışa bırak. :KK9::KK9::KK9:

ben orgazm oldugum için çok mutluyum onunda mutlu olmasına sevindim. Tabi klitoris dışarda :KK1: bakma sen bana bu işi yeni kavrıyoz :KK70:

cnm bu tsh demissin ne oluyo tam olarak anlamadim..
canım tsh troid hormonu sanırım tam da bilmiyorum .. geçen gün çarpıntı için doktora gttiğimde troidin var mı dedi ben de kan tahlili yaptırmıştım eğer tsh ı soruyosanız normal çıktı dedim tamam dedi.. ordan yola çıkarak söyledim tshın troid hormonu olduğunu..

valla süper bişey bu ya maşşallah :nazar: ben halen ödev yapar gibi yapıyorum ama olsun yapıyoruz ya bu da yeter inş biz de zevk alırızzz:KK9:

nasilsin nasil gidiyor hersey yolundadir umarimm.. alistin mi iyice? bebek düşünüyormusunuz artik ? :emir_bebek:

griple boğuşuyorum trinity. sen nasılsın? sağlığın iyice düzeldi mi? evet bebek düşünüyoruz ama henüz yok şimdilik. hayırlısı ne zamansa o zaman gelir diyoruz. alışmak tam olmasa da 1 ay öncesine göre iyiyim. sık yapamıyoruz o yüzden de evet tamamen alıştım diyemiyorum bir türlü :KK8::KK8::KK8:

nasilsin nasil gidiyor hersey yolundadir umarimm.. alistin mi iyice? bebek düşünüyormusunuz artik ? :emir_bebek:

griple boğuşuyorum trinity. sen nasılsın? sağlığın iyice düzeldi mi? evet bebek düşünüyoruz ama henüz yok şimdilik. hayırlısı ne zamansa o zaman gelir diyoruz. alışmak tam olmasa da 1 ay öncesine göre iyiyim. sık yapamıyoruz o yüzden de evet tamamen alıştım diyemiyorum bir türlü :KK8::KK8::KK8:

kızlar ben 17 sinde regl oldum. 4 gün erken geldi. Yeni bat 17 EKİM.

Degistirdim canim.. önümüzdeki aya artik InsAllah :KK16:

Canim Sela'ninda dedigi gibi.. Zevk olayi sonradan oluyo.. yani vajinusmus hiç yaklasamamak, iliskiyi gerçeklestirememek..
Sen p.s ilk aldiginda yenmistin simdi zevk bile aliyosn :nazar:

canım tsh troid hormonu sanırım tam da bilmiyorum .. geçen gün çarpıntı için doktora gttiğimde troidin var mı dedi ben de kan tahlili yaptırmıştım eğer tsh ı soruyosanız normal çıktı dedim tamam dedi.. ordan yola çıkarak söyledim tshın troid hormonu olduğunu..
valla süper bişey bu ya maşşallah :nazar: ben halen ödev yapar gibi yapıyorum ama olsun yapıyoruz ya bu da yeter inş biz de zevk alırızzz:KK9:

Ay aynen bende hala öyle :KK9: neyse bizde alisirz ins en yakin zamanda
canim naslsin merak ediyorum seni..

kızlar ya çarpıntım vardı 3 aydır dr a gttm ve ritim bozukluğu varmış 1 ay hap kullanıp tekrar gidicem inş 1 ay sonra bişe çıkmaz dua edin :KK43: artık hastalık hastası oldum sanki evlendiğimden beri hastayım vaji,faranjit,kürtaj bir de bu. artık kendim bile sıkldım kendimden eşim ne yapsın :KK43: dua edin bana..

çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin

sela gecmıs olsun canım. epeydır gorusemedık. hasta olmussun ya kuzum. dıkkat et kendıne.

Canim nasilsin.. Pek girmiyorsun topige nasil gidiyo

iyiyim canım sen nasılsın?giriyorum ama fazla kalamıyorum geçmişi okumaya dalıyorum bişey kaçırmamak için:)regl oldum işte bitmesini bekliyorum bu ayda denemeler yapıp olmassa bidahaki aya doktora gitmeyi planlıyorum

X