Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

belirtiler neler oluyo ki bu aşamada ben de ayın 5 ine regl bekliyorum... daha doğrusu beklemiyorummm:))

test falan yapmadın değil mi? ben de ayın 2 si ile 5 i arası bekliyorum regli. Tabii bir taraftan da umut ediyrm olmasın diye..
neyin belirtilerini sordun? gebeliğin mi?

test falan yapmadın değil mi? ben de ayın 2 si ile 5 i arası bekliyorum regli. Tabii bir taraftan da umut ediyrm olmasın diye..
neyin belirtilerini sordun? gebeliğin mi?

aa aynı zamanlardaöğrencez demek ki...umarım ikimizde hamişizdir canımmm:))) ewet gebeliğin belirtilerini sordum... belirti yok demişsin ya canım ondan dedim.. herhangi bi belirti için çok erken değil miii??

gerçi herhangi bi belirti yok diye zeynepne yazmışşş:)))) sen yazmamışsın:)))

aa aynı zamanlardaöğrencez demek ki...umarım ikimizde hamişizdir canımmm:))) ewet gebeliğin belirtilerini sordum... belirti yok demişsin ya canım ondan dedim.. herhangi bi belirti için çok erken değil miii??

Reglin gecikmesini beklemek en sağlıklısı olur.. Mesela göğüs ağrısı,sızısı var. Bu hem gebeliğin hem de adet döneminin yaklaştığının habercisi olabilir.. Bakalım heyecanla 1 hafta sonrasını bekliyrm.. İnşallah hayırlı haberler alırız..

evet canım.dun gece 1 den berıde bendende gelıyo su an bıraz azalmış o kadr dua edıyrumkı aglarken sızıp uyumusum,yıne baktım cok az gelmış :KK43:ınsan ıster ıstemez panık yapıyo yatıyorum bende ama nıye gelıyokı sankı,allah ım sagsalım kucaklarımıza alabılsek şu bebışlerı,yakında okullarda acılcak gelde dınlen,tam gun ayaakta olcam,allah hepimizin yardımcısı olsun:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

cnm çok geçmiş olsun..ben üç dört gündür giremedim nete şimdi gördüm geçmişi okurken...dinlen tatlım ilk 3 ay çok önemli...bazıları inan hiç kalkmıyo bu dönem sende boşver ev işleri felan..eşin yapsın...bebişinden önemli değil hiçbirşey...çok kafana takma rahat ol..kendine dikkat et dinlen lütfen...

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Elvan:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Canikom1220 Agustos3 ayBekliyor
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
Owner30 Agustos2 ayBekliyor
Mihrimahh2 Eylül??Bekliyor
Zeynepne2 Eylül6 ayBekliyor
Dahlia343 Eylül4 ayBekliyor
Slvy19874 Eylül??Bekliyor
Mavihayal4 Eylül4 AyBekliyor
Saskinanne7 Eylül3 ayBekliyor
Gulsevdam7 Eylül1 ayBekliyor
Zerbas9 Eylül2 AyBekliyor
Cileklipuding24 Eylül4 AyBekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Trinity??2 ayBekliyor

ayy eylül ayında bekleyenler hamile kalırsa herkes aynı zamanda doğuracak...ne güzel olurdu dimi be yaaa....

Reglin gecikmesini beklemek en sağlıklısı olur.. Mesela göğüs ağrısı,sızısı var. Bu hem gebeliğin hem de adet döneminin yaklaştığının habercisi olabilir.. Bakalım heyecanla 1 hafta sonrasını bekliyrm.. İnşallah hayırlı haberler alırız..

ayyyy hadi inşallah mihrimahcımmmm yaaaa..... eşim şimdiden bana hamile muamelesi yapıyo deli olcam ya....

cnm çok geçmiş olsun..ben üç dört gündür giremedim nete şimdi gördüm geçmişi okurken...dinlen tatlım ilk 3 ay çok önemli...bazıları inan hiç kalkmıyo bu dönem sende boşver ev işleri felan..eşin yapsın...bebişinden önemli değil hiçbirşey...çok kafana takma rahat ol..kendine dikkat et dinlen lütfen...

sagolcanm dıkkat edıyrum sureklı yatıyorum uyandgımda su içip yıne yatıyorum.omuzlarım ve belımın ortası yatmaktan agrıyo artık ama yapcak baska care yok.bugun merkzdekı bı okula tayınımın cıkmasını beklıyodum, olmadı:KK43:( dangır dungur köy yollarına nasıl gıdecegım onu dusunuyorum...kısmet artık hersey.bu arada senın reglıne kac gun kaldı cnm tabloya bakamadım,umarım bu ay guzel haberler duyarız...

ben 8 ağustosta adet gördüm bu ay önümüzdeki ay 6 veya 7 olur herhalde tam emin değilim çünkü bazen birkaç gün erken oluyorum bazende tam gününde oluyorum bu ay eşimle iki defa denedik ama ben kayganlaştırıcı kullandığım için hamilelik şansım az hem eşimde şertleşme sorunuda var bakalım hayırlısı olsun

Canm kayganlastirici kullanipta hamile kalanlarda var.. Umudunu yitirme Allah büyük ins gönlünüze göre verir.. :KK16:

burdaki biçok arkadaşı vajiyi yenelim topicinden hatırlıyorum:)) kızlar 10 gün oldu yeneli ve bebiş oldu diye hemn çalışmalara başladık... o kadar çok istiyoruz ki anlatamam... umarımmm olmuştur:))

Hosgeldin aramiza :KK16: Bat nezaman, ve kaç aydir deniyosunuz ( vajiyi yeni yenmistin demi yanlis hatirlamiyosam? ), listeye ekliyim senide ins yakin zamanda kavusursun melegine :KK16::KK16:

merhaba kızlar 2eylülde adet olucam(inşalllah olamam) beklemek çok sıkıcı.üffff zaman geçmiyor ama hamile gibi hiç bir belirtide yok zaten heralde yine önümüzdeki maçlara bakıcaz ya offfffffffff:emir_bebek:

InsAllah olmazsin.. Ilk aylarda belirti olmaz fazla zaten.. skma canini.. hayirlisi olsun Ins :KK16:

ayy eylül ayında bekleyenler hamile kalırsa herkes aynı zamanda doğuracak...ne güzel olurdu dimi be yaaa....

:KK53::KK53: Ayy evet!!!!! pes pese dogururlar, son günlerinizi heycanlarinizi burda paylasirdiniz :KK9:Ay Ins hepiniz hamilesinizdir ya!! ne güzel olur.. Allah herkesin hakkinda hayirlisini verir Ins

Mihrimahh2 Eylül1 ayBekliyor
Mavihayal4 Eylül4 ayBekliyor
Leyla_60216 Eylül1 AyBekliyor
Zerbas9 Eylül2 ayBekliyor
Cileklipuding24 Eylül4 ayBekliyor
Trinity??2 ayBekliyor

KIZLARRRRRR.. nerelerdesiniz yahu :KK53: Canikom, Rabit, Güzel haberler varmi
Eylül adaylarii batlar yaklasmak üzere heyecan dorukta!
Allah hepinizin yüzünü güldürsün ins
Liste bi anda canlansin Herkes Hamile diye :KK52::KK52::KK52::KK52:

Kizlar deneme sürecinde yanlislik olabilr kimisinde, karistiriyorum bazen.. Yanlissa bana bildirin hemen degistireyim :KK54:

Bu arada folik asit ihmal etmeyin sakin :KK49:

Son düzenleme:
merhaba kızlar 2eylülde adet olucam(inşalllah olamam) beklemek çok sıkıcı.üffff zaman geçmiyor ama hamile gibi hiç bir belirtide yok zaten heralde yine önümüzdeki maçlara bakıcaz ya offfffffffff:emir_bebek:

Merhaba canım inş. dileğin olur zaten ilk ayda pek de bi belirti olmuyo tıpkı adet olacakmış gibi sancı bile oluyo en net beliri adet gecikmesidir heralde hadi bakalım inş olur

Hosgeldin aramiza :KK16: Bat nezaman, ve kaç aydir deniyosunuz ( vajiyi yeni yenmistin demi yanlis hatirlamiyosam? ), listeye ekliyim senide ins yakin zamanda kavusursun melegine :KK16::KK16:

hoşbulduk canımmm... ewet yeni yendim canımmm 2 hafta falan oldu we hemen bebk olsun diye de denedik boş geçmedik yenmişken:)))) ayın 5 inde regl olmam gerekiyooo...umarım olmam.. inşallah hepimiz kawuşuruz meleklerimize canımm... eklersen sewinirim elvancımmm

sagolcanm dıkkat edıyrum sureklı yatıyorum uyandgımda su içip yıne yatıyorum.omuzlarım ve belımın ortası yatmaktan agrıyo artık ama yapcak baska care yok.bugun merkzdekı bı okula tayınımın cıkmasını beklıyodum, olmadı:KK43:( dangır dungur köy yollarına nasıl gıdecegım onu dusunuyorum...kısmet artık hersey.bu arada senın reglıne kac gun kaldı cnm tabloya bakamadım,umarım bu ay guzel haberler duyarız...

anladım cnm..zor bir durum tabi köye çıkacn bunun kışıda var ama Allah korur cnm merak etme..bol bol dua et namaz kıl şükret bak yendk hamilesn demek geleceği varmış bebişinin...bat 9 eylül cnm daha var benim...Allah verir inş takmıyorm kafama..geleckse günü saate var bebişin..bende gelecekse o zamanı bekliyorm...dua ediyorm...geçen ay çok hevesliydm bu ay hevesim gitti ne yalan söleyeyim sanki hiç olmayacak gibi geliyo bana...moral bozuldu anlayacn...ama dua ediyrm bu duygularm gitsin diye...eylülde çok yakın batlar inş herkesin olur..mutlu oluruz...

hoşbulduk canımmm... ewet yeni yendim canımmm 2 hafta falan oldu we hemen bebk olsun diye de denedik boş geçmedik yenmişken:)))) ayın 5 inde regl olmam gerekiyooo...umarım olmam.. inşallah hepimiz kawuşuruz meleklerimize canımm... eklersen sewinirim elvancımmm

Kiz ne bu acele biraz alissaydinz :KK9: Nekadarlik evliydin cnm
Hevesini çok iyi anliyorum canm ins Allah bekletmeden verir :KK54:
Ekliyorum listeye..

Mihrimahh2 Eylül1 ayBekliyor
Mavihayal4 Eylül4 ayBekliyor
Berna16275 Eylül1 AyBekliyor
Leyla_60216 Eylül1 AyBekliyor
Sekeristan6 Eylül??Bekliyor
Zerbas9 Eylül2 ayBekliyor
Cileklipuding24 Eylül4 ayBekliyor
Trinity??2 ayBekliyor

Listemizin son hali.. Anne adaylari artiyor :KK52::KK76:
Vajinusmusu alt edip bugnlere geldik çok sükür Allaha..
Bu topikte beni en çok mutlu edende vajinusmusu yenip hamilelik için buraya gelenler.. Adaylar arttikça buyzden kat kat seviniyorum!! Ins vajinusmusu yenelim topiiginde kimse kalmaz :KK16:

X