Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Unutmaya çalisiyorum cnm:97: Canim bendede bi ara olmustu ama hamileymisim bilmiyodum, o ara çok yanma olmustu.. bilmiyorum ondanmi kaynaklandi.. Bozma moralini olabiliyo cnm kayganlastiriciyi birakabildinmi

cnm ben kayganlaştırıcıyı ilk bir kaç denemedn sonra bıraktım bebek istediğim için dedim bi sebep bırakayım ve bıraktım..sonra hep normal üstte denedim..bi aradan sonra yanma oldu fakat geçti..şimdi yeni regl bitti başlayaym dedm baktım olmuyo girişti bile acayip yanma..ilk deneme olsa bişey demeyecm ama kaçkere yaptm ve inan ilk denemelerimde çok rahattım..mikrop mu kaptım sence..napcm bilmiyorm denemeye devam bu akşamda bakalım ne olur...moralm sıfır..bide yumurtlama günü nette hesaplayan var mı varsa linkini bana gönderebilirmi?

Ya kaynana dediki, bizim burda bi kadin vajinal ultrason oldu bebegi düstü :KK30: Allahim çok üzüldüm ama bilmiyorum gerçekmi belkide beni korkutmak için oyle söyledi.. ilk normal ultrasonla bakiyorlar demek? gözükmedigindemi vajinal ultrason yapiyorlar.. çk heycanliym ya sen kalp atislarini duydunmu ilk gittiginde

İnsanın kafası karışıyo ama risk oluşturacak bişey olsa doktorlar da yapmaz heralde.Türkiye de öyle genelde ama orayı bilmiyorum. Geçen randevu da ancak hamilelik kesesini görebilmiştik haftaya yine gidicem o zaman duyarım inş.

cnm ben kayganlaştırıcıyı ilk bir kaç denemedn sonra bıraktım bebek istediğim için dedim bi sebep bırakayım ve bıraktım..sonra hep normal üstte denedim..bi aradan sonra yanma oldu fakat geçti..şimdi yeni regl bitti başlayaym dedm baktım olmuyo girişti bile acayip yanma..ilk deneme olsa bişey demeyecm ama kaçkere yaptm ve inan ilk denemelerimde çok rahattım..mikrop mu kaptım sence..napcm bilmiyorm denemeye devam bu akşamda bakalım ne olur...moralm sıfır..bide yumurtlama günü nette hesaplayan var mı varsa linkini bana gönderebilirmi?

canim nettekiler genelde tutmaya biliyo.. benimki tutmamisti,ama hesapla yine istersen, ovulasyon hesaplama yazarsan çikar canm..
Belkide ara girdi diye öyle olmustur bilmiyorm cnm, bak yine olursa doktora görün

İnsanın kafası karışıyo ama risk oluşturacak bişey olsa doktorlar da yapmaz heralde.Türkiye de öyle genelde ama orayı bilmiyorum. Geçen randevu da ancak hamilelik kesesini görebilmiştik haftaya yine gidicem o zaman duyarım inş.

Nekadar zamanda bir gidiyosun doktora? Kendin seçebiliyomusun?

ohh ohhh ben de bizim topictekiler nerde kimsecikleri göremiyorum diyordum ki herkes burdaymış.:KK52::KK52:kızlar nasılsınız?sizin bize uğradığınız yok bari ben misafir olayım dedim.nasıl gidiyor bakalım?

Son düzenleme:
Gunaydin ballarimm bsy sorcam bizm kaynana sakin vajinal ultrasona girme diyo 13 eylul de doktorda ilk randevum var sizce zararli olurmu
hamile olan arkadaslar siz vajinal ultrasonmu oldunuz aklimi karstirdi ya
bsy daha smdi bikac sitede hesapladm ve dogum tarihi olarak 20-04-2013 veriyo kimi sitede 21-04-2013 bu hesaplamalara gore ben 6. haftamdayim ama bicok sitede son adet tarihinin ilk gununden hesaplaa yapiliyo ve bu tahmini hesaplama oluyo benim yumurtlama 2 hafta sonra oldu yani ben ozaman 4.haftamdamiyim? eger 10 haftaliksaniz normal olarak 8 haftaliksnz yaziyo :44: e bende gun gun hamilelik takvimini okuyorumama kac haftalik oldugumu bilmiyorummmmmm

Canım ben vajinal ultrasona hiç girmedim. Yani doktorum gerek görmedi hoş görseydi ne olurdu bilemiyorum. Ben ilk çocuğumda da hiç girmedim, onda da gerek görmediler. Ben siteden hesaplamıştım son adet tarihimin ilk gününden, doktorun hesapladığı da hemen hemen aynıydı bu yüzden değiştirmedim...

Canım ben vajinal ultrasona hiç girmedim. Yani doktorum gerek görmedi hoş görseydi ne olurdu bilemiyorum. Ben ilk çocuğumda da hiç girmedim, onda da gerek görmediler. Ben siteden hesaplamıştım son adet tarihimin ilk gününden, doktorun hesapladığı da hemen hemen aynıydı bu yüzden değiştirmedim...

bende tereddüt içinde kaldim:44:
Doktorda son reglin ilk gününe göremi hesapliyo?

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Elvan:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Canikom1220 Agustos3 ayBekliyor
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
Cileklipuding28 Agustos3 ayBekliyor
Owner30 Agustos2 ayBekliyor
Mihrimahh2 Eylül??Bekliyor
Zeynepne2 Eylül6 ayBekliyor
Dahlia343 Eylül4 ayBekliyor
Slvy19874 Eylül??Bekliyor
Mavihayal4 Eylül4 AyBekliyor
Saskinanne7 Eylül3 ayBekliyor
Gulsevdam7 Eylül1 ayBekliyor
Zerbas9 Eylül2 AyBekliyor
Trinity??2 ayBekliyor

Arkadaslar batlarinizi ve kaç aydir denedinigizi girdikçe yazarmisiniz..:KK16:

Elvan'cım, bat 2 eylül dedik ama belli olmaz.. 2-5 arası olabilir.. düzenli değildr. son 2 aydır düzenli sayılır. deneme konusu da fiili olarak ilk aydayız.ancak 3 aydır korunmyrz. geçen 2 ay adetten sonraki yumurtlama dönemlerinde bir faaliyet olmadı. yazın ilkinde eşim şehir dışındaydı, 2. dönemde de ben.. ne diyelim deneme süresine?

Elvan'cım, bat 2 eylül dedik ama belli olmaz.. 2-5 arası olabilir.. düzenli değildr. son 2 aydır düzenli sayılır. deneme konusu da fiili olarak ilk aydayız.ancak 3 aydır korunmyrz. geçen 2 ay adetten sonraki yumurtlama dönemlerinde bir faaliyet olmadı. yazın ilkinde eşim şehir dışındaydı, 2. dönemde de ben.. ne diyelim deneme süresine?

Ozaman deneme süresine 1 ay yazalim?

ben iyiyim sizleri sormalı?hamilelik nasıl gidiyor?henüz anne olmaya niyetim yok size bakıp çıkayım dedim:KK9:

Önce yen, sonra alis, sonra nezaman istersen baslarsin çalismalara tatlim.. Hayirli zamanda olur ins..
Hamilelik simdilik eh iste gidiyo :KK9:

Kizlar bisey sorcam benim 2 haftadan fazladir kahverengi akintim oluyo, bugn çok koyu geldi.. anneme sordum sendede oluyomuydu diye evet dedi ama neyin nesidir bu hiç kesilmedi?? Sizdede oluyomu :KK43:

Gunaydin ballarimm bsy sorcam bizm kaynana sakin vajinal ultrasona girme diyo 13 eylul de doktorda ilk randevum var sizce zararli olurmu
hamile olan arkadaslar siz vajinal ultrasonmu oldunuz aklimi karstirdi ya
bsy daha smdi bikac sitede hesapladm ve dogum tarihi olarak 20-04-2013 veriyo kimi sitede 21-04-2013 bu hesaplamalara gore ben 6. haftamdayim ama bicok sitede son adet tarihinin ilk gununden hesaplaa yapiliyo ve bu tahmini hesaplama oluyo benim yumurtlama 2 hafta sonra oldu yani ben ozaman 4.haftamdamiyim? eger 10 haftaliksaniz normal olarak 8 haftaliksnz yaziyo :44: e bende gun gun hamilelik takvimini okuyorumama kac haftalik oldugumu bilmiyorummmmmm

canım dun doktor ultaronla baktı keseyı gormek ıcın goremyınce vajınal ultrasonla baktı tabı yıne goremedı cunku cok erkenmıs:) normalde oyle derler kımısı sakıncalı der ama doktor bu yanlıs bırsey olsa yapmaz zaten ...ama senın ustten dırek gorunur gıbıme gelıyor cunku adetınden baya gectı benım dun adet gunumdu cok erkendı onun ıcın gozukmedı ve alttan baktı sen endıselenme..hatta kalp pıt pıtlarını bıle gorrsunuz belkı:nazar:

canım dun doktor ultaronla baktı keseyı gormek ıcın goremyınce vajınal ultrasonla baktı tabı yıne goremedı cunku cok erkenmıs:) normalde oyle derler kımısı sakıncalı der ama doktor bu yanlıs bırsey olsa yapmaz zaten ...ama senın ustten dırek gorunur gıbıme gelıyor cunku adetınden baya gectı benım dun adet gunumdu cok erkendı onun ıcın gozukmedı ve alttan baktı sen endıselenme..hatta kalp pıt pıtlarını bıle gorrsunuz belkı:nazar:

Ya çok korkuyorum :KK14: bu kahverengi akinti hakkinda bi dr sitesinden yazilar okudum.. Dr'u arayip acil bi randevu almak istiyorum :KK43::KK43:

Ya çok korkuyorum :KK14: bu kahverengi akinti hakkinda bi dr sitesinden yazilar okudum.. Dr'u arayip acil bi randevu almak istiyorum :KK43::KK43:

canım panik yapma ,bnce de randevu al kontorlünü ol için rahat etsin bu stres de sana iyi gelmez cnm.İnşallah birşey çıkmayacak bn bu tarz akıntısı olanları duydum bir sorun olmayabiir .sen yine de garnti et

X