Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Burda belli bi haftadan sonra ( sanıyorum 32 den sonra) düzenli bağlıyolar canım her gittiğinde önce nst ye giriyosun dr onun sonucunu görüyo ve ondan sonra muayene ediyo demekki uygulamalar farklı tr ile avrupa arasında... Benimki gayet sakindi iki filmde de. Trinity doğru söylüyo korku filmine gitme

canının acımasının bildiğim kadarıyla üç sebebi olabilir birincisi hala kasıyor olman, diğeri ilişkiye hazır olmadan ilişkinin olması ön sev..me faslını uzun tutabilirsiniz bu iki durum için de. Bir diğeri de enfeksiyon olması bunun için de bi dr a gidebilirsin..

slmm kızlar artık bende yenip aranıza geldim ve bebeiş istiyorummm
Hoşgeldin:) en kısa ve en doğru zamanda gelir inş bebişin...

sessiceniin dedigi gibi burda son haftalarda surekli bakiyorlar neyse bidakine bakarlar belki.. hamilelikte cok ara verdik cokk.. o yuzden simdi zorlaniyorum gene.. offff...

burdada dogumu yakin kadinlar nts odasina giriyolar once ama beni niye yollamadi bilmiyorum zaten pazar oldugu icin kimse yoktu belkide ondan bidahakine sorarim ins. Lekelenme oldugunda aradim ozaman baglamislardi. Gitmedik ya biraz daha beklesin ee sen napiyosun nasil gidiyo bakim

sessiceniin dedigi gibi burda son haftalarda surekli bakiyorlar neyse bidakine bakarlar belki.. hamilelikte cok ara verdik cokk.. o yuzden simdi zorlaniyorum gene.. offff...
Canim mecbur olunca elden ne gelir yavas yavas yoluna girer uzulme daha yeni dogum yapmis sayilirsin cok cok kasiliyodan biraz egzersiz yaparsin neler geldi gecti cok sukur buda gecer ins

Bidahakine sorarsın canım dr a benim de iyi grip olduğumdan çok daralıyodum Allahtan geçti de şuan nefes almak biraz daha kolaylaştı ... eşim şubat başında gelecekti diyodum sinemaya gideriz birlikte gelince gitmeyim bari :) az kaldı senin de heyecan da vardır insan son aylara girdikçe gelsin artık demeye başlıyo en azından bende öyle oluyo tipini merak ediyorum en çok da :) tabi allah önce sağlık sıhhat versin hepimizinkine de ... Olmayanlara da en kısa zamanda versin inş

Amin canim saglikli hayirli evlatlar nasip etsin Allahim herkese ins.
Zarari yoksa git canim sen bana bakma :)
Burda bi cesit salgin var oyuzden korkuyorum aslinda, doktor asi olmami istedi ama ailem karsi cikti bende pek istemiyorum cogu arkadas dogumdan sonra vuruldu, simdi yeni yeni hamilelikte vurulmaya basladi ve ben korkuyorum vurdurmaya, bu zamanlara zorla geldim cok sukur simdi ilacin yan etki yapacagindan korkuyorum. Yeterince elde kanit yok hamilelikte zararli olup olmadigina dair neticede virus vurduruyosun kendine bebekte korunmus oluyo ilk 8 haftasina kadar. 8 haftalik olunca zaten onlarda vuruluyomus ama suan riske edemiyorum. Oyuzdem nekadar evde kalirsam okadar iyi gidersemde boyle cok kalabalik yerleri tercih etmiyorum alisveris merkezleri sakin oluyo simdilik boyle idare edicez

Sende dikkat et usutmemeye gayret et doktor grip asisi olmamida istemisti ama onuda vurdurmadim ilaclarla aram iyi degil. Kistayiz herkes usutmus aman dikkat kocan gelene kadar evde otur bekle

Son düzenleme:

4 gün dersim var haftada, tatil olan günlerde çok dışarı çıkmıyorum aslında ama hafta içi dolu halk otobüsüne binmem gerekiyo malesef... Neyseki az kaldı 4 hafta sonra okul kapanıyo sonra da belki 2 hafta çalışıp izne ayrılıcam inş .. Doğru olanı yapıyosun heralde ben de aşı olmazdım yerinde olsam, en iyisi kalabalık yerlere çıkmamak..

amin hosblduk ya bende adet düznszlği var yumurtlama günümü nasl hesaplıycam

Benimde duzensiz olur hep. Ovulasyon (yumurtlama) testleri kullandim adetin 10 gunden itibaren. sonra sonra zaten belirtilerden ayirt edebiliyosun ama bence akisina birak. 2 gunde bir deneme olursa zaten yakalama sansin yuksek.cok stres yapmamak lazim herseyin vakti var.
Rabbim hayirlisini nasip eder ins. :)

Son düzenleme:

çok sağol canm ilgin için..korkularım devam ediyo henüz 10 günü atlatmadım inşallah bi sorun olmaz ya..okadar sakınıyoruz kendimizi vesvese geliyo işte ..allah hepimizi ve bebeklerimizi korusun..küçükken geçirip geçirmediğimi annemde hatırlamıyo.. ama inşallah bağışıklığım vardır..hastane ortamı işte gitmesen olmuyor malesef Allah başka hastalıklardan korusun inşallah..peki su çiçeği geçirmek çok mu tehlikeli gebelikte sizce?

amin hayrlısı ama çok istyom o yuzden cok takılıyo aklıma biraz stresten gecikecek gbi

selamlar kızlar naber nasılsınız.. ben acaip grip ağrı sızı birde kürtaj sonrası 2.regl dönemindeyim ve de feci ağrılı bu ay iyice üşütmüşüm galiba bakalımmm acilen iyişelmem gerek o kadar çok yapacağım işler var ki....

sizlerde iyisinizdir inşallahhh hepinize kocaman sevgilerrr... öpüyorumm

zealeaaaa, selaaaaa, gökçeeee, minaaa kayboldunuz yine, bi iyi haberinizi verin bari :)
sorma bacımm hastalıklarla uğraşıyozzz bana dua ett öptüm.. bu arada şeker yüklemeside geçirmişindir heralde bacımmm gerçekten iğrençmiydi içirilen su???

bu arada artıkım başlamadıysan başla bebişin günlüğünü hislerini tutmayaaa... yaz yaz

çok öpüyom
ecrin bacım seninde cinsiyet daha belli olmammış haa allah hayırlısıyla vere bacım.. öpüyom herkesiii

herkeseee çokca selamlarr

Kızlar ben yine adet oldum hemde 31/12/13 gecesi yine bebek yok üzüldüm ama Allah hakkımda hayırlısını nasip etsin. Şuanda 32 yaşındayım daha önce hiç gebelik oluşmadı doktor ultrason ile baktığında bir şey yok gebelik olur dedi ama yok olmuyor her ay aynı boş sonuçla karşılaşmaktan yoruldum. Sanırım ben artık kabulleniyorum anne olamıyacağım 43:

canımmm Aleykümm selamlarrr çok çokkk geçmiş olsun inşallah en kısa sürede atlatırsın...
biz iyiyiz çok şükür koşturmaca ya devam bizim 3 hafta sonra nasipse söyleyecek doktor bakalımmm hayırlısı olsunnn...kendine dikkat et...öpüyorum seni...

en büyük sebebi stres....beni en kafamın boş olduğu,,olmayışına kafa yoramadığım anlarda yakaladı....eğer ki sorun yoksaa biraz kendinizi oyalayacak kafanızı başka şeylerle meşkul edin..Rabbimin istediği vakit saat gelince sizin istemenize kalmaz bile....zamanı vardır onun siz kendinizi rahatlatmaya bakın...sakın kötü cümleler kurup çekmeyin üzerinize kabusları....sizi de anlıyorum ama inanın en büyük ilacı motivasyon ve kafayı ordan uzaklaştırmak...nacizane tavsiyem...

stres etkiliyordur canım kafana takma sağlık sorunun yokmuş ne güzel oluruna bırak hayırlı zamanda nasip eder rabbim.

kızlar hamilelik belirtilerinde göğüs ağrısı, enfeksiyon, tansiyon düşüklüğü gibi belirtiler oluyor muydu? reglime daha 3 gün var, regl öncesi dönemde yaşadığım şeyler değil.

NEDEN öylw diyosun ayrıca 32 yaşta neymiş ...Bak ne kadar güzel ki temiz çıkmış yani bir sorun yok bebeğe engel yok bugün olmassa yarın olur inş..Ben de bir ara resmen gün hesabı yumurta hesabı yapıyordum ama bundan ne eşim hoşnut kaldı ne ben ki sonucta hep negatif oluyordu sonrasında Allah nasip etti sakın kötü düşünme ...iyi tarafındasın işin...Kötü elektriği çekme üstüne kısmet ...ya varis çek bol bol cuma vakitleri ....Rabbim elbet duyar duaları bundan hiç şüphe duyma kabullenmek falanda hiç hoşuma gitmedi benim akrabam dogustan tüplerinden biri tıkalı diğeri de ilk hamileliğinde erken doğumla bebeğini kaybetmesi sonucu hasar görmüştü tüp bebek denemelerinden sonra başarılı olup bir bebeği oldu buna müteakip doğal yolla tekrar hamile kaldı anlıycagın bak olmaz dediğin iş bile yaradanın elinde kaldı ki sana doktor olur demiş kimisinin 10.ayında oluyor kimisinin 5 kimisinin ilk kimseyle kendinizi kıyaslamayın lütfen...Sadece sağlıklı bir bebek ve hayırlsıını dileyelim hepimiz kendimiz için..üzüldüm yazdıklarına böyle düşünme de bir daha lütfen

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…