Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar hamilelik belirtilerinde göğüs ağrısı, enfeksiyon, tansiyon düşüklüğü gibi belirtiler oluyor muydu? reglime daha 3 gün var, regl öncesi dönemde yaşadığım şeyler değil.

göğüs hassasiyeti olur,ateş olur tansyn düşüklüğü konsunda bilgim yok ama madem şüphelendiğin bir durum var azıcık daha bekle 3 gün kalmış test yaparsın ya da varsa şimdide silikte olsa çıkabilir de bildiğim kadarıyla sende bir minik vardı :) hayırdır

bende bebişş istiyorum.. kızlar hamilelık heyecanı baska olur. aöa herseyın zamanı var bız bılemeyız.. dua edelım ve bekleyelım calısmalara devam inş. :)):KK49::emir_bebek:

göğüs hassasiyeti olur,ateş olur tansyn düşüklüğü konsunda bilgim yok ama madem şüphelendiğin bir durum var azıcık daha bekle 3 gün kalmış test yaparsın ya da varsa şimdide silikte olsa çıkabilir de bildiğim kadarıyla sende bir minik vardı :) hayırdır

ateş de var biraz, ilk hamileliğimde mide bulantısı ve bel ağrısı çekmiştim yine aynı belirtiler olur diye düşünüyordum 3 gün daha bekleyim, 1,5 yaşında oğlum var teyzesi de geç olmadan bir de kardeşi olsun istiyoruz bu ay korunmadım şüphem o yüzden.

kizlarrrr ben geldim biliyosunuz dogum yapali 3ay kadar oldu ve biz esimle henuz cinsel anlamda yakinlasamadk normal dogum yaptigim icin dikislerim vardi bu yuzden korkuyorum yaa napcam ya dikisler orayi iyice daraltmissa :/

:KK52:
merhaba kizceler, ben hic gelemez oldum. su ev ve tasinma isi uzadikca uzadi. ocak sonuna sarkti nihayetinde. daha evi toplamadim bile, diger evi bitirmeye calisiyoruz.
simdi söyle bir gecmise bakacagimdir. bizde tik yok, tik yapacak hal de yok :KK9:.
hepinizin yeni yilini kutlarim. elvan, leylek havalandi sanirsam, teslimat yakindir. hep aklimdasin. sinemadaki sesi bilemedim..
sela da annesinin yaninda, uykusuzluk sorunu vardi. dualarinizi esirgemeyin. morali bozuktu, simdi daha iyicene.

kizlarrrr ben geldim biliyosunuz dogum yapali 3ay kadar oldu ve biz esimle henuz cinsel anlamda yakinlasamadk normal dogum yaptigim icin dikislerim vardi bu yuzden korkuyorum yaa napcam ya dikisler orayi iyice daraltmissa :/

3 ayda kaynamıştır dikişler o bölgede daha rahat kaynıyor diye duymuştum, daralmaz canım doğumdan sonra genişliyor diye biliyorum ben, normal doğum yapma cesareti olan birisin ilişki ne ki :)

merhaba kizceler, ben hic gelemez oldum. su ev ve tasinma isi uzadikca uzadi. ocak sonuna sarkti nihayetinde. daha evi toplamadim bile, diger evi bitirmeye calisiyoruz.
simdi söyle bir gecmise bakacagimdir. bizde tik yok, tik yapacak hal de yok :KK9:.
hepinizin yeni yilini kutlarim. elvan, leylek havalandi sanirsam, teslimat yakindir. hep aklimdasin. sinemadaki sesi bilemedim..
sela da annesinin yaninda, uykusuzluk sorunu vardi. dualarinizi esirgemeyin. morali bozuktu, simdi daha iyicene.

senin de yeni yılın kutlu olsun, bahane yok tık yapmak için hal gerekmiyor :) kolay gelsin zor iş ev taşıma, tadilat işleri. allah yardımcısı olsun sela nın annelik zor zenaat.

merhaba arkadaslar.son reglim 30 kasımdı bu ay netteki hesaplayıcılara gore 2 aralıkda reglı olmam gerekıodu.ayın birinde koyu kahve rengı akıntım oldu hasta oldum zannettım koyu kahve ıkı gun az az devam etti ucuncu fu kesılır gıbı oldu bende ıdrar testı yaptım dun ıkıncı cızgı sılık cıktı sonra gıttım ka testı yaptırdım sonuc 62.15 cıktı tabi hafta sonu doktor olmadıgı ıcın muayene olmadım laaratuarda sonucu aldıgım adama sordum negatıfmı dıe pozıtıf gozukuo dedı eve geldıkten sonra netten biraz arastırdım deger bana biraz düşük geldi şimdi ben hamılemıyım hamıleysem neden 100un altında cıkmıs olabılır ve ayaga kalkınca az az leke gelıo yatınca gelmıo benim durumum basına gelen varsa cevap yazarsanız sevınırım ıcım rahat edemıo yarın doktora gıdıcem fakat yarını beklemek zor oluyo ii bişiler duymak istıyorum sanırım

ateş de var biraz, ilk hamileliğimde mide bulantısı ve bel ağrısı çekmiştim yine aynı belirtiler olur diye düşünüyordum 3 gün daha bekleyim, 1,5 yaşında oğlum var teyzesi de geç olmadan bir de kardeşi olsun istiyoruz bu ay korunmadım şüphem o yüzden.

:KK52::KK52: aa hadi insallah. cok heyecanli! pitirciga kardes gelsin =)) yüksek atesi progesteron yapar.

elvan böyle doguma yakin ses soluk cikmayinca acaba mi diyorum, gik desen? dogum yaptiysan elma falan yaz.
ecrin :KK52::KK52:, cok tebrik ederim. coook sevindim :nazar::nazar: gizli hamis seni =)) allah saglikla kucagina aldirsin.

hazal, köstebek gibi kafani disari cikarip gene girmissin topragin altina. bir güncelle noldu, ne bitti? bak endeksliyiz sana.

benbence, :KK70:, skype yüklediysen özel mesaj eyle, cettirelim eglenelim.

merhaba arkadaslar.son reglim 30 kasımdı bu ay netteki hesaplayıcılara gore 2 aralıkda reglı olmam gerekıodu.ayın birinde koyu kahve rengı akıntım oldu hasta oldum zannettım koyu kahve ıkı gun az az devam etti ucuncu fu kesılır gıbı oldu bende ıdrar testı yaptım dun ıkıncı cızgı sılık cıktı sonra gıttım ka testı yaptırdım sonuc 62.15 cıktı tabi hafta sonu doktor olmadıgı ıcın muayene olmadım laaratuarda sonucu aldıgım adama sordum negatıfmı dıe pozıtıf gozukuo dedı eve geldıkten sonra netten biraz arastırdım deger bana biraz düşük geldi şimdi ben hamılemıyım hamıleysem neden 100un altında cıkmıs olabılır ve ayaga kalkınca az az leke gelıo yatınca gelmıo benim durumum basına gelen varsa cevap yazarsanız sevınırım ıcım rahat edemıo yarın doktora gıdıcem fakat yarını beklemek zor oluyo ii bişiler duymak istıyorum sanırım

kahverengi lekelenme yerleşme kanaması olabilir canım kese rahime yerleşirken kendine yer kazıyor ondan olabiliyor, beta hcg oranını bilemem ama hergün fazlasıyla katlanıyor diye duydum, bende ultrasonla keseye bakılmıştı idrar tahlilinde pozitif yazıyordu o yüzden bu tahlil yapılmadı diye hatırlıyorum büyük ihtimal gebesin, yat dinlen ani harketler ve stres yapma, ikinci çizgi silik de olsa çıkınca hamilelik pozitif, yarın muhakkak git doktora bu lekelenmeler için ilaç kullandırılıyor, sonucu yaz muhakkak.

elvan böyle doguma yakin ses soluk cikmayinca acaba mi diyorum, gik desen? dogum yaptiysan elma falan yaz.
ecrin :KK52::KK52:, cok tebrik ederim. coook sevindim :nazar::nazar: gizli hamis seni =)) allah saglikla kucagina aldirsin.

hazal, köstebek gibi kafani disari cikarip gene girmissin topragin altina. bir güncelle noldu, ne bitti? bak endeksliyiz sana.

benbence, :KK70:, skype yüklediysen özel mesaj eyle, cettirelim eglenelim.

Yok canimama eli kulagindadir Allahin izniyle. Bu ara hep bi aksilik camasir makinesi bozuldu camasirlarim dag gibi yigildi, camasir yikama yerlerindende tiksindigim icin yikatmadim bugun onlara giristim, dun gece mazot bitti donduk bugunde heryer kapali yorganin altindan cikmadim geceden beri :KK1: yatiyorum artik dolasmakta zorlaniyorum hastane cantami bile daha tamamlamadim :) Rabbim saglikla tamamlamayi nasip eder ins. Herkese nasip etsin ins.
Seninde Rabbim yardimcin olsun ins, bi yandan tadilat bi yandan ev tasimak tam bi iskence. Neyseki artik gocmen kusu gibi dolasmicaksiniz yeriniz yurdunuz belli olcak. Bakalm biz nezaman cikacaz burdan :)

Cnm 62 pozitif deger. Doktordan biran once rdv al progestan yazacaktir sana kahverengiler icin buyuk ihtimal. Bolca dinlen gec dollenme olduysa deger gec baslamistir artmaya, dikkat et kendine.

yok canım bugün regl oldum psikolojik diye düşünüyorum. :)

Hosgeldin belit seni hatirliyorum :) Allah hayirli zamanda 2.yide nasip eder ins. Msllh 1,5 olmus bile oglun.
Rabbim saglikli hayirli omurler nasip etsn pasana ins

Son düzenleme:
Hosgeldin belit seni hatirliyorum :) Allah hayirli zamanda 2.yide nasip eder ins. Msllh 1,5 olmus bile oglun.
Rabbim saglikli hayirli omurler nasip etsn pasana ins

sağol elvancım sana da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim.

:KK9: turquaz =)) tebrikler :nazar::nazar:
deger döllenme tarihine göre degisir, önemli olan en az iki günde bir cifte katlamasi. sen yarin yine bir kan testi yaptir. kahverengi akinti kirmiziya dönmedikce panik yapmayin derler. cogu kisinin "üstüne görme" dedigi sey bu. elvanin dedigi gibi büyük ihtimalle doktorun progesteron hapi verir. saglikli mutlu 8 aylar olsun :KK49:

Yok canimama eli kulagindadir Allahin izniyle. Bu ara hep bi aksilik camasir makinesi bozuldu camasirlarim dag gibi yigildi, camasir yikama yerlerindende tiksindigim icin yikatmadim bugun onlara giristim, dun gece mazot bitti donduk bugunde heryer kapali yorganin altindan cikmadim geceden beri :KK1: yatiyorum artik dolasmakta zorlaniyorum hastane cantami bile daha tamamlamadim :) Rabbim saglikla tamamlamayi nasip eder ins. Herkese nasip etsin ins.
Seninde Rabbim yardimcin olsun ins, bi yandan tadilat bi yandan ev tasimak tam bi iskence. Neyseki artik gocmen kusu gibi dolasmicaksiniz yeriniz yurdunuz belli olcak. Bakalm biz nezaman cikacaz burdan :)

siz niye cikiyorsunuz, oturun oturdugunuz yerde :KK9:
sana da kolay gelsin, artik paytak paytak yürüyorsundur hehe. biz sözde tasinacaktik, seni ve minigi görmeye gelicektik peh... artik ilk disine mi geliriz ilk adimina mi belli degil =) (yeni adresin yok bende)
son rahat günlerin bundan sonra gündemin nutellali bezler, viyaklamalar, uykusuz geceler. tadini cikar.

siz niye cikiyorsunuz, oturun oturdugunuz yerde :KK9:
sana da kolay gelsin, artik paytak paytak yürüyorsundur hehe. biz sözde tasinacaktik, seni ve minigi görmeye gelicektik peh... artik ilk disine mi geliriz ilk adimina mi belli degil =) (yeni adresin yok bende)
son rahat günlerin bundan sonra gündemin nutellali bezler, viyaklamalar, uykusuz geceler. tadini cikar.
Kizz ev sahibinin donmeye niyeti var buraya. 1 senelik contractimiz var8. Ayda bitecek sonra gelicem derse 3 ay daha zaman tanicakmis ev bulabilirmiyiz o vakte bilemiyorum ama donmeyedebilir tabi hayirlisi olsun zaten bu tasinmada ben elimi hic biseye suremedim hehe :KK1: oyuzden annemler sana kolay geliyo tabi olsun tasiniriz demek diyor hakli tabi ama mecbur napalim. Sorma ayakta durunca agrim artiyo.
Herzaman beklerim canim burdayim kacmiyorum :KK1: islerini yoluna koy skntiya koyma kendini gelebilcek durumda oldugunda ozelden yazarsin ben tasinmissam yeni adreste gorusuruz :KK1:

turquaz o değer pozitif ancak lekelenme varsa istirht vercek muhtemlen kalktıkca artıyo dıyosun ayaklarını dık yat bol sıvı alıp doktora görün progestan baslayacaktır muhtemelen dikkatli ol,hayırlı olsun inş...

zealea cıktın mı kız kabugundan ...seladans es yoktu evet demek morali bozukmus :KK5::KK5::KK5::KK5:kıyamam...bıde annelik duygusallıkta var şimdi onda...inş atlatır

elvaaaannn cok heyecanlııı hemen haberdar et bizi allahım :)))))))minik gelioo inşallah

hazal kayboluyo gelio sonra diyooki beni kimse sevmşo ilgilenmiyoo hazal evin nazlı kızı gibi nerdesin kızçe:KK1::KK1::KK1:

sessizçekimsesizce kaç artı kaçsın ve hopefor ya sen? muhtemel doğum tarihleriniz ne bir de?

biz iyiyiz şimdilik çok şükür haber edeyim selam vereyim dedim

belit hakkında hayırlısı olsun zaten minik 1.5 yasındaymıs demek senı çok yormadı kı boyle bır akrar verebıldın tekrar

ayberkece normal dogum nasıl yaptın nasıl gectı bende cok ıstıyorum biraz rahatlatsana bizi

X