Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Tatlim bugunlerini cok ozleyeceksin bol bol dinlen..... rabbim hayirlisiyla kurtarsin....

Napiyim canim iyice zombilestim :KK1: cok halsiz perisan bi halim var surekli yatmak istiyorum az bisey dolasinca sanci basliyo. 36 hafta cok sukur cnm Allahin izniyle bakalim nezaman gelecek :) kontroller sklasti boyle iste.
sen napiyosunn duzelebildimi ruh hallerin biraz :))

evet daha iyiyim:KK53::KK53:benim de sürekli uykum geliyo temizlik falan yapamıyorum işten gelince o kadar yorgun hissediyrm ki yemek bulasık mutfagı toplayabılıyorum anca yatıyorum hemen kendime falan bakmaz oldum gecen annemlere gıttık arabad auyumusum her zamankı gıbı gıderken tabı dagıtmısım kendımı annem sen sacını taramadan mı geldın dedı:KK37::KK1::KK1::KK1::KK1:eşimde işe de böyle gidiyor demez mi :KK53::KK53::KK53: kokoş ben ne hallere geldim bebiş bir doğsun spor salonundan cıkmıcam bıde kuaför hihiii:KK1::KK1::KK1::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23: çok şükür iyiyiz ama şimdilik inş sağ slaimde senin gibi o haftaları görürüz gördün mü bak suydu buydu derken 36 ya gelmişsin surda duyarız ıkı uc haftaya inşşş hadi yine heyecanlı bir geri sayım daha sonra sessizçekimsesizcem sonra hopeforum sonra da ben varım sanırsam sıralamada :44::44::44::44:

Tatlim bugunlerini cok ozleyeceksin bol bol dinlen..... rabbim hayirlisiyla kurtarsin....

Valla kalkip is yapsam daha az yorulurum, artik yatmaktan heryerim uyustu agrir oldu. Allaha sukur tabi yinede. Amin bacm herkesi hayirlisiyla kurtarsin Rabbim ins. Sen nasilsin bebis nasl

evet daha iyiyim:KK53::KK53:benim de sürekli uykum geliyo temizlik falan yapamıyorum işten gelince o kadar yorgun hissediyrm ki yemek bulasık mutfagı toplayabılıyorum anca yatıyorum hemen kendime falan bakmaz oldum gecen annemlere gıttık arabad auyumusum her zamankı gıbı gıderken tabı dagıtmısım kendımı annem sen sacını taramadan mı geldın dedı:KK37::KK1::KK1::KK1::KK1:eşimde işe de böyle gidiyor demez mi :KK53::KK53::KK53: kokoş ben ne hallere geldim bebiş bir doğsun spor salonundan cıkmıcam bıde kuaför hihiii:KK1::KK1::KK1::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23: çok şükür iyiyiz ama şimdilik inş sağ slaimde senin gibi o haftaları görürüz gördün mü bak suydu buydu derken 36 ya gelmişsin surda duyarız ıkı uc haftaya inşşş hadi yine heyecanlı bir geri sayım daha sonra sessizçekimsesizcem sonra hopeforum sonra da ben varım sanırsam sıralamada :44::44::44::44:
:KK1: ayyy aynen boyle hamilelikte paspallasanlari anlamazdim, ben yine bakimli olurum diyodum :KK1: eye liner goz kalemi kirprik boyamadan asla cikmayan ben artik unutur oldum :KK1: zaten giyinmek icin biseyde almadim kendime bi uzun hirkadan haric :KK1: artik ruyalarima alisveris merkezleri girer oldu deli gibi alisveris yapicam ins :KK1: ruh gibi cikiyorum bende disari ama inan hic takatim olmuyoo zaten disari dedigimde hastaneye haa :KK1: baska ciktigim biyer yokk aylardir. Olsun, iyi olsunlar yeterki. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. tamamlamakta nasip olur ins.

Son düzenleme:
Canim kizlarinda dedigi gibi kalp kapakciklari agzi gozleri burnu aklina ne gelirse detayli ultrasonda yapiliyo bildigin ultrason aletiyle yarim saat kadar suruyo ama benm bildigim daha detaylisi yok normal sartlarda pimpirikli seni :KK1:
O sekerli suda acaip sekerliydi benimki bilmiyoum kisiden kisiye degisir ama benim migdem agzima gelmisti afedersiniz :KK1: bi haffta seker cikolata tarzi seyler yiyemedim :KK1: bence doktorun yeterli bulduysa endiselenmene gerek yok cnm bu arada msllh yarisini bitirmissin Allah tamamina erdirsin ins :KK16:

elvanım nerelerdesin ya özlettin kendini :) maşaallah sana 36 hafta olmuş bişey kalmamış Allah ın izniyle :KK16: sen kadar ben de heyecanlıyım :) canım dediğiniz gibi ise ayrıntılı ultrasona girdim sanırım 19. haftamdı ve dr her hangi bir sorun görmedi çok şükür. şeker konusunda ise dr la görüşemedim ama suyu veren hemşireler sorun olmaz dediler ya Allah kerim. çok şükür canım çok şükür böyle sizlerden duyunca hem heyecanlanıyorum hem seviniyorum

seni çok iyi anlıyorum bir de kötü tecrübe yaşayınca insan hem annelik güdüsü hem kötü tecrübe birleşiyor süper bi paronaya oluyorlar

hayırlısıyla bende detaylı usg ve seker yuklemesını atlatsaydım

bende seker normalde yuksek cıkar dıye dusunuyorum :26::26::26::26::18::18::18:

şimdi böyle diyet miyet yapmadan devam ama yüklemeden sonra görcem günümü

detaylıyıda çok merak ediyorum inş sağ salim atlatırız

ben en iyi sizler anlarsınız zaten. canım korkma ben de korkuyordum kendimden :) çünkü pek zayıf sayılmam :) atlatırsın inşaallah ama dikkat et iyice karışmış olsun şekerli su :)

Ya bende galiba bi terslik var :) benim hoşuma bile gitti yahu iğrenç bi tat bekliyodum bi baktım bildiğin şerbet hatta dedim şekeri azmış :) hatta forumdan da okudum mutlaka yanınızda biri gitsin fenalaşıyosunuz filan diye yazmışlar annemi götürdüm yanımda ama boşuna gelmiş kadın bidaha verseler bidaha içerdim :))

aynen bana da o kadar kötü gelmedi karıştırdıktan sonra bumuymuş didim ben de:)

yaramazpisiiiiiiim ne güzel söylemişsin inşaallah inşaallah galiba sıralama doğru bizden sonra da ecrinle bahar geliyor. onlardan sonra da isteyen tüm arkadaşlarımız gelir inşaallah

zealeaaaa, selaaaaa, gökçeeee, minaaa kayboldunuz yine, bi iyi haberinizi verin bari :)

nasılsınız?

biz dün test sonuçlarımızı aldık çok şükür güzel sonuçlarımız...cinsiyetimizi 1 ay sonra öğrenebilicez nasip olursa :) Rabbim sağlıkla kucaklarıma alabilmeyi sevgiyle büyütebilmeyi nasip etsin inşallah hepimize...

Bebek için çalışmalar aşamasında olan kardeşlerimizde inşallah hayırlı sağlıklı gebeliklere demir atarlar tez vakitte...

Bebişini kucağına alan anneliği bizzat yaşayan kardeşlerimizede Rabbim huzurlu, mutlu,sağlıklı bir yaşam sürmeyi nasip etsin bebişleri ve sevdikleriyle...

Allaha emanet olun... :)))

kızlar yine ben:) bebişin cinsiyeti kız dedi doktor hayırlısı.. şuaralar biraz sıkıntılıyım geçen hastaneye gittğimde arkadaşla karşılaştım çocuğu su çiçeği olmuş yaklaşmamaya çalıştım ama yinede çok tedirgin oldum bana bulaşırmı acaba diye..daha önce geçirip geçirmediğimi hatırlamıyorum inşallah bulaşmamıştır yaa off.bana dua edin lütfen böle bişe başına gelen oldumu acaba bilgilerinize ihtiyacım var..su çiçeği geçirsem çok tehlikelimi gebelikte sizce 18 haftalık hamileyim..

kızlar yine ben:) bebişin cinsiyeti kız dedi doktor hayırlısı.. şuaralar biraz sıkıntılıyım geçen hastaneye gittğimde arkadaşla karşılaştım çocuğu su çiçeği olmuş yaklaşmamaya çalıştım ama yinede çok tedirgin oldum bana bulaşırmı acaba diye..daha önce geçirip geçirmediğimi hatırlamıyorum inşallah bulaşmamıştır yaa off.bana dua edin lütfen böle bişe başına gelen oldumu acaba bilgilerinize ihtiyacım var..su çiçeği geçirsem çok tehlikelimi gebelikte sizce 18 haftalık hamileyim..

Hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına aldırsın :KK66: çiçeği görünce geçen bize de komşunun çocuğu geldi çiçek çıkarmış ve aynı odada yarım saat filan oturduk mecburen oturmak zorunda kaldım ama ben de kaygılandım inş bişey olmaz ... 10 gün içinde çıkmazsa çıkmazmış zaten de korktum ben de..

nasılsınız?

biz dün test sonuçlarımızı aldık çok şükür güzel sonuçlarımız...cinsiyetimizi 1 ay sonra öğrenebilicez nasip olursa :) Rabbim sağlıkla kucaklarıma alabilmeyi sevgiyle büyütebilmeyi nasip etsin inşallah hepimize...

Bebek için çalışmalar aşamasında olan kardeşlerimizde inşallah hayırlı sağlıklı gebeliklere demir atarlar tez vakitte...

Bebişini kucağına alan anneliği bizzat yaşayan kardeşlerimizede Rabbim huzurlu, mutlu,sağlıklı bir yaşam sürmeyi nasip etsin bebişleri ve sevdikleriyle...

Allaha emanet olun... :)))

İyiym çok şükür canım sizin de iyi olmanıza sevindim dualarına yürekten amin .. Siz de Allah a emanet olun..

Slm kizlar nasilsiniz :KK16:
Zealeaa neredesin sana bisey sormam lazimmmmm
Beni sorarsaniz dun sancilandim kasilmalar artti bugunde kontrolum vardi aciklik varmis biraz. Hayirlisi olur ins.
Sinemaya gitmek zararlimidir acaba kizlar hamileyken:44: cocuk sesten rahatsiz oluyomus kimisinin demesine gore

Slm kizlar nasilsiniz :KK16:
Zealeaa neredesin sana bisey sormam lazimmmmm
Beni sorarsaniz dun sancilandim kasilmalar artti bugunde kontrolum vardi aciklik varmis biraz. Hayirlisi olur ins.
Sinemaya gitmek zararlimidir acaba kizlar hamileyken:44: cocuk sesten rahatsiz oluyomus kimisinin demesine gore

Peki nst ye bağladılar mı canım sancı çıktı mı hayırlısı olsun hakkınızda... Sinemanın zararlı olup olmadığını bilmiyorum ama ben aralık ayında iki kez gittim. Rahatsız olsa tekme filan atmaz mıydı pek bi tepki vermedi film esnasında...

Peki nst ye bağladılar mı canım sancı çıktı mı hayırlısı olsun hakkınızda... Sinemanın zararlı olup olmadığını bilmiyorum ama ben aralık ayında iki kez gittim. Rahatsız olsa tekme filan atmaz mıydı pek bi tepki vermedi film esnasında...

Yok canim baglamadi doktorum, bundan sonra olabilir dedi 13unde bidaha rdv verdi ozamanda baglamicaklar herhalde eger dogumum gecikirse diye 27snde randevu verdiler ntsye baglamak icin. Ntsye hangi durumda bagliyolarki normalde
Bilmiyorumki internette okudum kadinin biri cocugun asiri hareket etmesinden rahatsiz olup kalkmis filmin basinda daha esim gidelim diyip duruyo bilemedim bende

Yok canim baglamadi doktorum, bundan sonra olabilir dedi 13unde bidaha rdv verdi ozamanda baglamicaklar herhalde eger dogumum gecikirse diye 27snde randevu verdiler ntsye baglamak icin. Ntsye hangi durumda bagliyolarki normalde
Bilmiyorumki internette okudum kadinin biri cocugun asiri hareket etmesinden rahatsiz olup kalkmis filmin basinda daha esim gidelim diyip duruyo bilemedim bende

Nst ye sanci varmi diye bakmak icin bagliyorlar canim. Orda kasilmalar gozukuyor. Film korku gerilimse gitmemeni tavsiye ederim korkup gerilebilirsin bebekte etkilenir ama romantik bi filmse niye olmasinn ayrica komedi filmine gidip asirida gulmeni tavsiye etmem :))

Nst ye sanci varmi diye bakmak icin bagliyorlar canim. Orda kasilmalar gozukuyor. Film korku gerilimse gitmemeni tavsiye ederim korkup gerilebilirsin bebekte etkilenir ama romantik bi filmse niye olmasinn ayrica komedi filmine gidip asirida gulmeni tavsiye etmem :))
hmm neden baglamadiki ozaman madem aciklik var :44:
yok kiz korku filmi izlemem zatende komedi var btanede fantazi :KK1: adamin kirk yilin basinda tatili var gidelim diyo yok diyorum ruh gibisin diyo :KK1: ama simdi o kalabalikta kapali yerde hastasi var nezlesi var Allah korusun

bugün 2. denememizi yaptık. Giriş oluyo ama çok canım yanıyo :KK43: hem idrara çıkma hissi hemde acı birarada. bu normal mi bilmiyorum. Eşim gitgel yaptıkça canım çok acıyo. biran önce çıksın diye dua ediyorum resmen. Sadece ilk girişte acı olur ama sonra kaybolur diye biliyordum hatta ilk denememizde öyle olmuştu. Ama 2 seferdir git gel yaparken canım çok acıyo :KK43: Napcam bilmiyorum.

hmm neden baglamadiki ozaman madem aciklik var :44:
yok kiz korku filmi izlemem zatende komedi var btanede fantazi :KK1: adamin kirk yilin basinda tatili var gidelim diyo yok diyorum ruh gibisin diyo :KK1: ama simdi o kalabalikta kapali yerde hastasi var nezlesi var Allah korusun

Bilmem burda hemen bagliyorlar sancilari gormek icin ne siklikta oluyor diye nasil dogurmayi dusunuon? Normalmi sezeryanmi? Valla hamilelik cocuk dogdu derken kocalari cok ihmal ediyoruz elimizde olmadan napcaz bilmiyorum bide ben iliskide hala kasiliyorum hala canim yaniyor off kafayi yicem ne zaman duzelicek biktim yaaa!!!!!

Bilmem burda hemen bagliyorlar sancilari gormek icin ne siklikta oluyor diye nasil dogurmayi dusunuon? Normalmi sezeryanmi? Valla hamilelik cocuk dogdu derken kocalari cok ihmal ediyoruz elimizde olmadan napcaz bilmiyorum bide ben iliskide hala kasiliyorum hala canim yaniyor off kafayi yicem ne zaman duzelicek biktim yaaa!!!!!
Bugun nobetteydi doktor belkide ondan bakmadi bilmiyorum bende, o anda aklima gelmedi. Ben nekadar korksamda normal olsun istiyorum hayirlisi olur ins. Doktorumda normalden yana aksilik olmadigi surece normal olcak ins Rabbimin izniyle.
eger hamilelikte ara verdiysen tekrar bi alisma doneminden gecebilirsin zaman aldigini biliyosun ins en yakin zamanda duzelir canim skma canini

bugün 2. denememizi yaptık. Giriş oluyo ama çok canım yanıyo :KK43: hem idrara çıkma hissi hemde acı birarada. bu normal mi bilmiyorum. Eşim gitgel yaptıkça canım çok acıyo. biran önce çıksın diye dua ediyorum resmen. Sadece ilk girişte acı olur ama sonra kaybolur diye biliyordum hatta ilk denememizde öyle olmuştu. Ama 2 seferdir git gel yaparken canım çok acıyo :KK43: Napcam bilmiyorum.

Merhaba canım ben yeneli 2 ay oldu ama halen o gitgel yaparken ki acı var henüz geçmedi nezaman geçer bilmiyorum ama bebek olsun diye acı olsa da eşim boşalana kadar dayanıyorum

X