Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

haaa bi de kızlar, iç organlarıyla ilgili sizler ekstradan bi ultarasona ya da muayeneye girdiniz mi? bugün iç organları için ayrı bir işlem yapılması gerekiyormu diye soracaktım ki, iç organları dedim dr gayet iyi dedi çok şükür ama ne ara baktı anlamadım. çok oldun ama sen de hopefor demeyin de tamam mı :))

ayrıntılı ultrason yapılıyor canım, her incelemede ölçüm yapıp bakıyorlar özellikle kalp ve beyine, anne demek her zaman endişe ile gezmek demek bu anneliğin doğasında var her ayrıntıyı düşünmek.

hazalcım merhaba .. Epeydir giremiyordum ama senin bu haberini okuyunca sevindim bencede hamile olabilirsin test yap bencede emin olalım allah gönlüne göre versin benimde adete 1 hafta var kupkuruyum ..bi yerde okumuştum uzayan akıntı hamilelik belirtisi olabilir diyodu...

kızz heyecanladırma beni ama bittti akıntı bi kaç gündür yok normal beyaz koyu oluyodu oda yok kuru gibi bekleyip görcezz

Kızlaar adetım bıtmek üzere vajıyı yenıcem inşaAllah ve bebiş için devam.. Rabbim hepımıze saglıklı hayırlı evlatlar versın. O duyguyu ne zaman yasıcaz acaba..

İstanbul22 inşallah en yakın zamanda bebek sahibi oluruz bende çok istiyorum ama Allah hakkımızda en hayırlı olduğu zamanda nasip etsin.. Stres yapma beklemek zor biliyorum bende bebeğimi 5,5 yıldır bekliyorum gelsin diye ama artık kasmıyorum Allah hakkımda hayırlısını versin diyorum sende öyle yap. :KK1:

İstanbul22 inşallah en yakın zamanda bebek sahibi oluruz bende çok istiyorum ama Allah hakkımızda en hayırlı olduğu zamanda nasip etsin.. Stres yapma beklemek zor biliyorum bende bebeğimi 5,5 yıldır bekliyorum gelsin diye ama artık kasmıyorum Allah hakkımda hayırlısını versin diyorum sende öyle yap. :KK1:

amin hayırlısıyla.. Stres yapmamaya calısıyorum zamanı var ve bu zamanı bırtek Rabbim bılııyor. Bızde Rabbime dua edıyoruz.. Muhabbete sevgıye her zaman devam bibakarsın bebeğin olmuş..

Canim kizlarinda dedigi gibi kalp kapakciklari agzi gozleri burnu aklina ne gelirse detayli ultrasonda yapiliyo bildigin ultrason aletiyle yarim saat kadar suruyo ama benm bildigim daha detaylisi yok normal sartlarda pimpirikli seni :KK1:
O sekerli suda acaip sekerliydi benimki bilmiyoum kisiden kisiye degisir ama benim migdem agzima gelmisti afedersiniz :KK1: bi haffta seker cikolata tarzi seyler yiyemedim :KK1: bence doktorun yeterli bulduysa endiselenmene gerek yok cnm bu arada msllh yarisini bitirmissin Allah tamamina erdirsin ins :KK16:

oldu canım 1,5 yaşında oğlum var ikinciyi düşünüyoruz :)

bende hatırlıyorum seni..Allah acısını göstermesin oğlunun nş ikincide nasip olur hayırlı zamanda

:) ben de hep düşünüyorum bebişim olunca bende mi fırsat bulamıycam acaba diye bebeği olan herkes uzaklaştı vakit bulamıyor

Elvancım özledim seni kız napıyorsun sen ne kadarlık oldunuzz ne zaman teşrif ediyormuş minik?

seni çok iyi anlıyorum bir de kötü tecrübe yaşayınca insan hem annelik güdüsü hem kötü tecrübe birleşiyor süper bi paronaya oluyorlar

hayırlısıyla bende detaylı usg ve seker yuklemesını atlatsaydım

bende seker normalde yuksek cıkar dıye dusunuyorum :26::26::26::26::18::18::18:

şimdi böyle diyet miyet yapmadan devam ama yüklemeden sonra görcem günümü

detaylıyıda çok merak ediyorum inş sağ salim atlatırız

Son düzenleme:
Canim kizlarinda dedigi gibi kalp kapakciklari agzi gozleri burnu aklina ne gelirse detayli ultrasonda yapiliyo bildigin ultrason aletiyle yarim saat kadar suruyo ama benm bildigim daha detaylisi yok normal sartlarda pimpirikli seni :KK1:
O sekerli suda acaip sekerliydi benimki bilmiyoum kisiden kisiye degisir ama benim migdem agzima gelmisti afedersiniz :KK1: bi haffta seker cikolata tarzi seyler yiyemedim :KK1: bence doktorun yeterli bulduysa endiselenmene gerek yok cnm bu arada msllh yarisini bitirmissin Allah tamamina erdirsin ins :KK16:

Ya bende galiba bi terslik var :) benim hoşuma bile gitti yahu iğrenç bi tat bekliyodum bi baktım bildiğin şerbet hatta dedim şekeri azmış :) hatta forumdan da okudum mutlaka yanınızda biri gitsin fenalaşıyosunuz filan diye yazmışlar annemi götürdüm yanımda ama boşuna gelmiş kadın bidaha verseler bidaha içerdim :))

bende hatırlıyorum seni..Allah acısını göstermesin oğlunun nş ikincide nasip olur hayırlı zamanda

:) ben de hep düşünüyorum bebişim olunca bende mi fırsat bulamıycam acaba diye bebeği olan herkes uzaklaştı vakit bulamıyor

Elvancım özledim seni kız napıyorsun sen ne kadarlık oldunuzz ne zaman teşrif ediyormuş minik?

sağol canım, eskisi kadar giremiyorum ama takip ediyorum, evet bebek olunca hayat sadece onun etrafında dönüyor ama bir müddet sonra her şey rayına oturuyor.

Napiyim canim iyice zombilestim :KK1: cok halsiz perisan bi halim var surekli yatmak istiyorum az bisey dolasinca sanci basliyo. 36 hafta cok sukur cnm Allahin izniyle bakalim nezaman gelecek :) kontroller sklasti boyle iste.
sen napiyosunn duzelebildimi ruh hallerin biraz :))

Ya bende galiba bi terslik var :) benim hoşuma bile gitti yahu iğrenç bi tat bekliyodum bi baktım bildiğin şerbet hatta dedim şekeri azmış :) hatta forumdan da okudum mutlaka yanınızda biri gitsin fenalaşıyosunuz filan diye yazmışlar annemi götürdüm yanımda ama boşuna gelmiş kadın bidaha verseler bidaha içerdim :))
Yok canim daha neler fenalasiyomussun filan :) yok ya benim ictigim krmizi renkli asiri sekerli biseydi sisesini atmadim gordukce sekerden tiksiniyorumm :KK1: beni sekerden cikolatadan bugune dek tektiksindiren tek sey oldu :KK1:

Napiyim canim iyice zombilestim :KK1: cok halsiz perisan bi halim var surekli yatmak istiyorum az bisey dolasinca sanci basliyo. 36 hafta cok sukur cnm Allahin izniyle bakalim nezaman gelecek :) kontroller sklasti boyle iste.
sen napiyosunn duzelebildimi ruh hallerin biraz :))

Masallah canim az kalmiss ben 38.haftada dogurdum Allah kolaylik versin:)

Bizde sitedekileri ozluyoruz bebegi olmayanlar dualarimizdasiniz .......Rabbim en kisa zamanda sizede bu guzelligi yasatsin.....

X