Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar bana yardımcı olurmusunuz yılbaşı çekilişi yaptık facede bi arkadaşıma hediye alcam bi lif yapmak istiyorum nişanlısıyla kendi ismine bide ne alsam yanına yardımcı olurmusunuz

kızlar bana yardımcı olurmusunuz
vajiyi yendikten bi ay sonra hamile kaldım birbuçuk ay önce doğum yaptım ve eşimle birlikte olamıyorum
ne yapacağım bilemedimmm

Pisim niye bu kadar agresifleştin tadını çıkarsana hamişliğin, ben şu aya kadar çok şükür iyiydim bu ara gitgellerim oluyo ama kendimi frenlemeye çalışıyorum, valla ne yalan söyleyim bazen alışveriş çok iyi geliyo yavruna bişeyler al belki iyi gelir kendine bişeyler al bende işe yaradığı için söylüyorum. Anneni üzme canım benim ya ne çok fedakarlık yapıyolar bizim için şuan daha iyi anlaman gerekiyo hamilelik doğum doğum sonrası her türlü sıkıntıyı hiç dert etmeden çekiyolar kendini farklı aktivitelere ver mesela hoşuna gideb şeyleri yapsan geçer mi acaba örgü örmek kitap okumak beni çok rahatlatıyo, belki sende de işe yarayabilir ha bi de ben yarın 26 haftalık olucam hala bebeğim düzenli hareket etmiyo hele bir de yorgunsam gün boyu hissedemiyorum akşam şöyle bi dinlenirsem o zaman hissediyorum.
kızlar bana yardımcı olurmusunuz yılbaşı çekilişi yaptık facede bi arkadaşıma hediye alcam bi lif yapmak istiyorum nişanlısıyla kendi ismine bide ne alsam yanına yardımcı olurmusunuz
Arkadaşın madem nişanlı evlencek ev hediyesi alabilirsin fiyat aralığını bilemediğim için öneri yapamıyorum veya ev hediyesi almak istemiyosan şal atkı gibi kış aksesuarlarından alabilirsin

Abooww kiz yaramazpisi nolmus sana boyle kiz frenle biraz kendini. Sakinlesmeye baska seylerle oyalanmaya bak. Bende cogunlukla yalnizim esim cok yogun calisiyo inan 3 sene olcak nerdeyse insan gercekten cok bunaliyo 4 duvar icinde yapayalniz hamilelikte dahada batiyo goze demi heleki su son zamanlarda agirlastim esim yok bisey desem oda bunaliyo napayim diyor, aniden bisey olsa evde yalnizim insan destek ariyo sagolsun annem kardeslerim geliyo kaliyolar butun iskenceyi onlar cekiyo Allah razi olsn hepsinden. Bu hafta hep yalnizdim zaten yatmam gerekiyor birseyle ilgilenemiyorum kalkip, tvdede izleyecek bisey bulamiyorum cogu zaman, kitap okumayi cok seven ben hic elime kitap alasimda gelmiyo. abartmiyorum koltugumda yatip tvye bos bos bakiyorum cogu zaman psikopata bagladim iyice
patlicak birini ariyorum artik doldum gercekten ama napalim elden ne gelir kendi kendimi sakinlestiriyorum
hepsi biyana cok sukur halimize.
sende toparla kendini biraz canim

Son düzenleme:

o dert bende de var kimseyi üzmüyorum :) ama kendime yapıyorum. sürekli düşünüyorum. en güzel çare ne biliyor musun sanki kızdığım şeyler yokmuş gibi davranmak. bu biraz işe yarıyor ama bir müddet sonra kendini kandırmayı başaramayıp sinirine yenik düşüyorsun. benim de docam elvanınki gibi çok yoğun bir günümüz var tatil onda da dışarı işi falan derken hiç bir şey anlamıyorum. hamile olunca daha bir yoğun yaşıyorsun galiba her şeyi. sen en iyisi olumsuz düşünmemeye, canını sıkan şeyleri de göz ardı etmeye çalış. günü gelir acısını alırsın ne fenayım dimi. ama napıyım benim ben haksızlığa gelemeyen bir tipim biraz tutsam da içimde, bir şekilde bir zaman yeri geldiğinde söylerim. insanlar hatalarını bilsin istiyorum. çünkü bilmediklerinde her olayda sen suçlu bulunuyorsun. off ben de ne dertliymişim :)

Ayyyyyyyyyy :84::84: yarami destiniz haaaa, aynen hafta sonu bile yok esim. Ne edecoguuukk

Ya ben napayımmm asker yolu gözlüyoruz oğluşumla buna da şükür yine de kızlar :) en azından doğumumda yanımda olacak , halimden memnunum ya da hopeforun dediği gibi görmezden geliyorum ha öncesinde de ayrıydık biz zaten bir iki ay birlikte kalıyoduk sonra eşim il dışında çalışıyodu filan. İnş asker dönüşü daha düzenli yaşıcaz ctesi de çalışcak haftaiçi de 8 e 9 a kadar çalışcak ama akşam onu görebilecem tek umudum o :)))

Son düzenleme:
Kızlar sonunda uygun bi dr buldum çok şükür benim gittiğim hastaneden ( hoş benimki de temiz değil demiştim ama en azından burda bulunanlara oranla daha temiz o pis lavaboya rağmen ) daha pis bi hastane var demiştim ya orda ama Allah çok büyük ki benim önceki gittiğim hastane ile birleşmişler ve o dr gelecek ay benim gittiğim eski hastaneye geçecekmiş :) ikincisi dr o kadar açıklayıcı ki bebeğin nasıl yattığını kime benzediğini nerde neresinin olduğunu vs her şeyi açık açık anlattı gösterdi bi de video çekebilir miyim dedim tabi dedi istersen benim ekrandan çekelim senin baktığın çok net değil dedi :) doğum konusunu konuştum dedim normal doğum konusunda devlet hastanesine gönderme durumu söz konusu olmaz demi dedim olmaz dedi ben takip ederim ( eski dr um sadece sezeryan yaptırıyo normal istersen devlete gönderiyodu ) bir de vaji yaşadığımı da söyledim şuan çok erken dedi sonuçta aşılmış bi durum 36 dan sonra çatı muayenesinde bakarız karar veririz dedi :) boynuna sarılasım geldi ya dr un o kadar sevindirik oldum :) çok şükür inş hayırlısı olsun hakkımızda :)

Selam kizlar dun esimle biraz tartistik, zaten sancim vardi ufak bi kriz gecirdim sanirim :) ardindan ne goreyim az da olsa kanama.. dedim kesilir ins yarna sabahida az bisey daha vardi doktora gittim once nstye bagladilar. Sanci var ama tehlikeli sayilmazmis gunde 15 kez kasilma yi gecmedikce panikleme dedi doktor. Kisalma varmis rahim agzinda az, ama onuda pek onemsemedi artik kisalabilir yavas yavas dedi, dikkatli olacakmisim bundan sonra yine evde yatis verdi. Bundan sonra dogum baslasa bile durdurmayiz dedi ve ciger gelistirici igne vuruluyomus herhalde erken dogumlarda ondanda verilmezmis bu haftadan snra 34+ dayim daha, umaim 37. Haftaya kadar bisey olmz Rabbimden hayirlisii

Son düzenleme:

Ay canim hadi gozun aydin cok sevindim gonlune gore bi doktor buldun sonunda :)

Ayyyyyyyyyy :84::84: yarami destiniz haaaa, aynen hafta sonu bile yok esim. Ne edecoguuukk

:) napıcaz tuz basıcaz :))

canım doğru söylüyorsun biz sana göre şımarıklık etmişiz :) Allah tez zamanda hayırlıca yan yana getirsin sizi de :)
ayrıca dr olayına çok sevindim, için de rahatlamıştır şimdi ohhhh

elvanıııım amaan Allah korusun, dikkat et kendine, yat dinlen şurda azcık bişey kalmış Allah ın izniyle, tartışmaları doğum sonuna erteleyin :) bu aralar ben de çok koşturdum hep elim yüreğimdeydi bi sıkıntım yok Allah ım korusun hepimizi. inşaallah zamanında hayırlıca kucaklarımıza almayı nasip etsin Rabbim

aslında kaç gündür ben de bişey sorcaktım size, özellikle de ilk bebeklerini kaybedip şimdi hamile olanlara ve de bilgisi olan herkese

kızlar dr bana başından beri kullanmam için coraspin verdi, aslında bundan 1-2 ay önce bırakalım demişti ama ben korktuğumu söyledim. (hani Allah korusun kan pıhtılışması falan varsa aspirin veriyorlar ya benim de malum araştırma yapılmadı) normalde 32. haftaya kadar kullanılabilir ama bazen Allah korusun kalp kapakçığı geç mi kapanıyor geç mi açılabilir böyle bir şey dedi, şimdi tam hatırlayamıyorum. böyle bir risk var dedi. en son konuştuğumuzda olmazsa 25. haftada bırakırız dedi. ben yine korkuyorum bırakmaktan ya bir zarar ziyan olursa Allah korusun. ya da öyle bir sorunum yoksa bebeğimin kalbiyle ilgili bir sıkıntıya sebep olursan diye düşünmekteyim uzundur.

sessizce, yaramazpisi, elvan, bahar sizlere coraspin verdi mi dr?

bir de bugün afedersiniz ama krem renginde, krem kıvamına yakın bir akıntı geldi biraz yoğunca bu normal miiii?

Canim bana yazmisti, zararsiz bi ilac demisti en basta endiselenince sadece kanini sulandircak demisti ama coraspirinmiydi ismi tam hatirlamiyorum cocuk aspirin diyodu, hamile kalinca basla demisti bendede dusuklerden sonra kan pihtilasmasi cikti az oranda ama yinede kullan demisti. Bu hamileligimin basindada kanama olunca arayip sordum kanaman varsa icme daha cok kanaman olur dedi kullanmadim. Kullansam nekadar kullanacaktim bilmiyorum.doktoruna bi sor istersen birak diyosa birak bence kac haftalik oldunki bu arada

az kaldı kontrole bakalım ne dicek, bırak dicek büyük ihtimalle Allah ın izniyle 22+3 olduk canım çok şükür

oy kuzuuuum, hakkat loğusalık sendromuna girmişsin. bi sakin ol. havanın da etkisi var. aynı şeyleri son birkaç gündür ben de yaşıyorum. ben de sinir krizleri geçirip acile kaldırılıyorum, bebişim ortada kalıyor, emzirmeyi kestiriyorlar, depresyona girmişim antidepresana başlatıyorlar falan filan fişmekan. bu senaryoyu düşüne düşüne 2 gece uyumadım, zombi moduna geldim, harbiden depresyondayım sanmaya başladım. eşim sağolsun beni kapıya attı, dışarı çık evde durmaktan bu hale geldin dedi. dışarı çıktım iki gün, yürüyüş yaptım markete gidip geldim iyi geldi. ama baktım olmuyor doktora gidelim dedim çünkü boğazımda bi gariplik var, nefesim kesilip uyanıyorum bir daha da uyuyamıyorum. 72 saatte neredeyse 7-8 saat anca uyumuşumdur. kafayı yiyecektim. doktor depresyon senaryolarımı dikkate almadı, geniz akıntım vardı ondan olabilir dedi ilaçlar verdi. bunları duydum kendime geldim zaten, ilaçları da içtim dün gece 3 parça uyansam da uyudum kendime geldim şükür. sana da tavsiyem yürüyüş yapman. ben yürüyüşlere devam edicem elimden geldiğince, sen işe gidip geliyorsun yine ben gibi kapalı kalsan hepten fena olcan demek ki

dün eşimle tartıştım öyle böyle değil...sinirle 5 dk durmadan bağırdığımı düşün...sonra oturdum ağladım bebeğim sesleri duymaya basladı ve duydugu seslere bak...ya bıse oklduysa ya uzduysem basladım vıcdana zabına sonra isim konusunda tartıştık önce babasının ismini koymassak üzülüceğini falan söyledi ben delirdim üstüme bu kadar gelinmese emrivaki olmsa ben zaten koyucam belki ama yok tahammül edemiyorum sonra ben aglayıncada aglama askım sana zorla isim kopyduracak değiliz tamam neden buyutuosun konuyu su bu tabi yüzeysel geçiyorum size..bugunde tetanoz vurdurmak ıcın saglık ocagına gıttım bugune randevu vermıslerrdı dunde ozellıkle aradım yarın gelıuıyorum dı mı sorun yok vs bugun gıttım sız geldınız ama tetnz asısı yok dun bıttı ona da cattım dalag mı gecıyorsunuz ben ısımı gucumu bırktım bana randevu verıosunuz ustune bıde arayıp teyıt edıyorum ayırsaydınız ya asımı dedım oyle bı durum soz konsuu olamazmıs ben sureklı ısımı ertelıym o halde surprız olsun dedım ıste bızıde magdur edıyorlar sonra hastalarla tartısıyoruz boyle dedı ben tartısmıyorum su an sızınle haklı oldugum bı durumu anltıyorum gelınce arayın benı dedım cıktım su an kendımı en uzak adaya gondermek ıstıyorum

canım bana vermedı benımde arastırma yapılmamıstı kalbı durdugunda ...Ama benım doktorum rahat bırı tevekkul etmeyı onemseyen sağlıksız bır yumurta ya da sperme denk gelmsıtır problem yok demıstı sonra hamıel kaldıgımda da tekrarlar mı bud urum dıye sordugumda bu tamamen farklı bı yumruta farkklı bı sperm farklı bı hamılelık kotu dusunme dedı 15 .haftada kahverengı kanama oldu progestan basladık sadecer onuda bıraktım sımdı kalsıyum magnezyum cınko ıcerren bı hap ıcıyorum bıde vıtamın kalsıyum hapıda kasılmaları onlemek ıcınmıs

Son düzenleme:

biz de dün aynı durumdaydık bugun mıdem bulanıyor stresten dün çok üzüldüm...

bebeğimizi düşünmek zorundayız ama insanız işte psikolojik varlıklarız malesef

geçmiş olsun kuzum dikkat et çok az kaldı

kuzum çok sevindim aradığını bulmana inş bebişlerimizi de kucağımıza güzel hikayelerle alırız hadi bakalımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…