Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar merhaba bende çok ama çok eski bi vajiliyim yeneli 1buçuk sene oluyo ve şuan 17 haftalık hamişim:nazar:topiğinizi çok beğenerek takip ediyorum uzaktan ama burdaki dostluğu görünce aranıza katılmaya karar verdim bugün:) dertler sıkıntılar burada çözülüyor ne güzel..benmde ufak bi sorunum var aslında belkide sorun değildir de ben abartıyorumdur..ağustosta adetin ilk günü yaptırdığım hormon tahlillerinde 4 ü geçmemesi gereken tsh(troit hormonu) 5,13 çıktı..doktor dahiliye dedi gittim dahiliye çok önemsemedi ..sonra 1 hafta kadar sonra tekrar ölçtüreyim dedim 3,56 çıktı ve sanırım ben o haftadan sonra hamile kalmışım haberim yok..gebeliği öğrendiğimde bebek 8 haftalıktı hemen ölçtürdüm tsh 2,50 çıktı doktor normal dedi..ilginçtir şuan ben troit hastasımıyım değilmiyim bilmiyorum çünkü sadece o zaman 5,13 çıktı bende çok önemsemedim fakat hamilelilte insan pinpirikli oluyor ya..neyse 2 hafta kadar önce yani 15 haftalık falanken sağlık ocağında ölçtürdüğüm tsh 3,05 çıktı bende endişelendim çünkü gebelikte 2 civarı olması gerekiyormuş..yarın doktor kontrolüm var .sormak istedğim böyle durumda olan varmı?yani hepiniz tshnızı ölçtürüyormusunuz?çünkü dönem dönem yükselmeler oluyormuş ve herkesin 2 civarı tutulması gerekiyormuş nette öyle yazıyo siz ne düşünüyorsunuz?cvplar için şimdiden teşekkürler

Selam kizlar dun esimle biraz tartistik, zaten sancim vardi ufak bi kriz gecirdim sanirim :) ardindan ne goreyim az da olsa kanama.. dedim kesilir ins yarna sabahida az bisey daha vardi doktora gittim once nstye bagladilar. Sanci var ama tehlikeli sayilmazmis gunde 15 kez kasilma yi gecmedikce panikleme dedi doktor. Kisalma varmis rahim agzinda az, ama onuda pek onemsemedi artik kisalabilir yavas yavas dedi, dikkatli olacakmisim bundan sonra yine evde yatis verdi. Bundan sonra dogum baslasa bile durdurmayiz dedi ve ciger gelistirici igne vuruluyomus herhalde erken dogumlarda ondanda verilmezmis bu haftadan snra 34+ dayim daha, umaim 37. Haftaya kadar bisey olmz Rabbimden hayirlisii

Ay canim hadi gozun aydin cok sevindim gonlune gore bi doktor buldun sonunda :)
canım ya üzme kendini dikkat et az daha sabret az kaldı kavuşmanıza inşallah oğluşun da vaktinde gelir :KK66: dualarımdasın :KK66: çok sağol :)

:) napıcaz tuz basıcaz :))

canım doğru söylüyorsun biz sana göre şımarıklık etmişiz :) Allah tez zamanda hayırlıca yan yana getirsin sizi de :)
ayrıca dr olayına çok sevindim, için de rahatlamıştır şimdi ohhhh:21:

elvanıııım amaan Allah korusun, dikkat et kendine, yat dinlen şurda azcık bişey kalmış Allah ın izniyle, tartışmaları doğum sonuna erteleyin :) bu aralar ben de çok koşturdum hep elim yüreğimdeydi bi sıkıntım yok Allah ım korusun hepimizi. inşaallah zamanında hayırlıca kucaklarımıza almayı nasip etsin Rabbim

Yok est canım ne şımarıklığı herkesin yaşantısı farklı bazen başkasına basit gelen şeyler yaşayana çok ağır gelebiliyo :KK66: bazen de çok üst üste geliyo hormonlar malum tavan yapmış durumda gözyaşımız desen hazır ama yine de tüm bu olumsuzluklara rağmen inşallah miniklerimizi kucağımıza alınca unutucaz bunları, isteyen herkese versin allah :KK66:

aslında kaç gündür ben de bişey sorcaktım size, özellikle de ilk bebeklerini kaybedip şimdi hamile olanlara ve de bilgisi olan herkese

kızlar dr bana başından beri kullanmam için coraspin verdi, aslında bundan 1-2 ay önce bırakalım demişti ama ben korktuğumu söyledim. (hani Allah korusun kan pıhtılışması falan varsa aspirin veriyorlar ya benim de malum araştırma yapılmadı) normalde 32. haftaya kadar kullanılabilir ama bazen Allah korusun kalp kapakçığı geç mi kapanıyor geç mi açılabilir böyle bir şey dedi, şimdi tam hatırlayamıyorum. böyle bir risk var dedi. en son konuştuğumuzda olmazsa 25. haftada bırakırız dedi. ben yine korkuyorum bırakmaktan ya bir zarar ziyan olursa Allah korusun. ya da öyle bir sorunum yoksa bebeğimin kalbiyle ilgili bir sıkıntıya sebep olursan diye düşünmekteyim uzundur.

sessizce, yaramazpisi, elvan, bahar sizlere coraspin verdi mi dr?

bir de bugün afedersiniz ama krem renginde, krem kıvamına yakın bir akıntı geldi biraz yoğunca bu normal miiii?
canım bana hiç bahsetmedi dr um ama görümce çok halsizim deyince coraspin vermiş şuan kullanıyo mu bilmiuorum ilk haftalarda kullanıyodu, benim akıntıyı eski drum hiç önemsemiyo ben de söylemekten yoruldum yeni dr a da bahsetmedim hiç akıntı konusunuda da bi fikrim yok canım ya ..

dün eşimle tartıştım öyle böyle değil...sinirle 5 dk durmadan bağırdığımı düşün...sonra oturdum ağladım bebeğim sesleri duymaya basladı ve duydugu seslere bak...ya bıse oklduysa ya uzduysem basladım vıcdana zabına sonra isim konusunda tartıştık önce babasının ismini koymassak üzülüceğini falan söyledi ben delirdim üstüme bu kadar gelinmese emrivaki olmsa ben zaten koyucam belki ama yok tahammül edemiyorum sonra ben aglayıncada aglama askım sana zorla isim kopyduracak değiliz tamam neden buyutuosun konuyu su bu tabi yüzeysel geçiyorum size..bugunde tetanoz vurdurmak ıcın saglık ocagına gıttım bugune randevu vermıslerrdı dunde ozellıkle aradım yarın gelıuıyorum dı mı sorun yok vs bugun gıttım sız geldınız ama tetnz asısı yok dun bıttı ona da cattım dalag mı gecıyorsunuz ben ısımı gucumu bırktım bana randevu verıosunuz ustune bıde arayıp teyıt edıyorum ayırsaydınız ya asımı dedım oyle bı durum soz konsuu olamazmıs ben sureklı ısımı ertelıym o halde surprız olsun dedım ıste bızıde magdur edıyorlar sonra hastalarla tartısıyoruz boyle dedı ben tartısmıyorum su an sızınle haklı oldugum bı durumu anltıyorum gelınce arayın benı dedım cıktım su an kendımı en uzak adaya gondermek ıstıyorum

kuzum çok sevindim aradığını bulmana inş bebişlerimizi de kucağımıza güzel hikayelerle alırız hadi bakalımmm
amin inşallah canım çok sağol :)
Aşı konusunda çok haklısın iyi yapmışın söyleyip geçenlerde ben de o kadar yol yürüyüp gittim dr gelince almayabilir saat 4 buçuk oldu dedi çalışan napsın sanki tek çalışan kendileri, ben de yüzsüzlük yaptım bekledim inatla dr aldı sağolsun öyle yapmasam ertesi gün yine aynı yürücem soğukta . İsim konusunda da haklısın kimse senin bebeğine isim koyma hakkına sahip değil içine sinmiyosa koyma ben çok saçma buluyorum zaten en başta söyledim bak ne senin ne benim anne babamın adını koyarım tamam dedi . Sinirine gelince az daha sakin ol başka şeylerle ilgilen hoşuna giden ne varsa onları yap bence. Olabiliyo ara sıra kadınları bilirsin bi kuaföre git bi alışveriş yap bilmiyorum seni rahatlatan ne varsa yapmaya çalış :KK66:

kızlar merhaba bende çok ama çok eski bi vajiliyim yeneli 1buçuk sene oluyo ve şuan 17 haftalık hamişim:nazar:topiğinizi çok beğenerek takip ediyorum uzaktan ama burdaki dostluğu görünce aranıza katılmaya karar verdim bugün:) dertler sıkıntılar burada çözülüyor ne güzel..benmde ufak bi sorunum var aslında belkide sorun değildir de ben abartıyorumdur..ağustosta adetin ilk günü yaptırdığım hormon tahlillerinde 4 ü geçmemesi gereken tsh(troit hormonu) 5,13 çıktı..doktor dahiliye dedi gittim dahiliye çok önemsemedi ..sonra 1 hafta kadar sonra tekrar ölçtüreyim dedim 3,56 çıktı ve sanırım ben o haftadan sonra hamile kalmışım haberim yok..gebeliği öğrendiğimde bebek 8 haftalıktı hemen ölçtürdüm tsh 2,50 çıktı doktor normal dedi..ilginçtir şuan ben troit hastasımıyım değilmiyim bilmiyorum çünkü sadece o zaman 5,13 çıktı bende çok önemsemedim fakat hamilelilte insan pinpirikli oluyor ya..neyse 2 hafta kadar önce yani 15 haftalık falanken sağlık ocağında ölçtürdüğüm tsh 3,05 çıktı bende endişelendim çünkü gebelikte 2 civarı olması gerekiyormuş..yarın doktor kontrolüm var .sormak istedğim böyle durumda olan varmı?yani hepiniz tshnızı ölçtürüyormusunuz?çünkü dönem dönem yükselmeler oluyormuş ve herkesin 2 civarı tutulması gerekiyormuş nette öyle yazıyo siz ne düşünüyorsunuz?cvplar için şimdiden teşekkürler

Hoşgeldin aramıza tebrikler Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cinsiyetiniz ne bu arada :) baktım gebelik sonrası yapılan tahlillere canım sadece ilk gittiğimde tsh a bakılmış 2.21 çıkmış o da sonrasında hiç bakılmamış tsh a ...

Hoşgeldin aramıza tebrikler Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cinsiyetiniz ne bu arada :) baktım gebelik sonrası yapılan tahlillere canım sadece ilk gittiğimde tsh a bakılmış 2.21 çıkmış o da sonrasında hiç bakılmamış tsh a ...

teşekkür ederim canım amin inşallah hepimiz sağlıcakla alırız kucağımıza meleklerimizi:)cinsiyetini öğrenemedik henüz ..canım benmde 2 civarıydı 8 haftalıkken falan ama bende bi korku oluştu gebelik öncesi 5,13 çıkmştı ama oda adetin ilk günü ölçüldü diye sanırım..sonrasında hep korktum ufacık bi çarpıntıda tsh yükseldi gibime geldi iki hafta önce saglık ocagında baktırdım meraktan 3,05 çıktı yüksek değil ama insan korkuyo işte..kızlar sizce adetin ilk günü hormonlar yüksek olabiliyomu?benm ondanmı yüksek çıktı acaba?tsh 3 ve üzeri çıkan gebe arkadaş yokmu bana yardım edecek içimi rahatlatacak?lütfennn ayrıca size tavsiyemde arada baktırsanız iyi olur sonrasında tsh yükselen arkadaşlarım olmuştu

canım bana vermedı benımde arastırma yapılmamıstı kalbı durdugunda ...Ama benım doktorum rahat bırı tevekkul etmeyı onemseyen sağlıksız bır yumurta ya da sperme denk gelmsıtır problem yok demıstı sonra hamıel kaldıgımda da tekrarlar mı bud urum dıye sordugumda bu tamamen farklı bı yumruta farkklı bı sperm farklı bı hamılelık kotu dusunme dedı 15 .haftada kahverengı kanama oldu progestan basladık sadecer onuda bıraktım sımdı kalsıyum magnezyum cınko ıcerren bı hap ıcıyorum bıde vıtamın kalsıyum hapıda kasılmaları onlemek ıcınmıs

progestan ben de kullandım canım ve bıraktım çok şükür. şimdi çok yoğun olacaksa günüm o zaman ihtiyat için içiyorum yoksa içmiyorum. ama aspirin baştan başlamamış olsaydım şimdi daha rahat olurdum ama baştan beri içince şimdi bırakmaya korkuyorum. dün kalmamış mesela bugün koştum aldım. o süre zarfında hareketleri azaldı gibi hissettim bilmiyorum belki de evham yaptım. şimdi içtim hemen bakalım dr ne dicek. endişemi de biliyor aslında bişey olmıcanı bilsem hemen bırakcam.

canım bana hiç bahsetmedi dr um ama görümce çok halsizim deyince coraspin vermiş şuan kullanıyo mu bilmiuorum ilk haftalarda kullanıyodu, benim akıntıyı eski drum hiç önemsemiyo ben de söylemekten yoruldum yeni dr a da bahsetmedim hiç akıntı konusunuda da bi fikrim yok canım ya

canım çok teşekkür ederim, duyarlılığın için, inşaallah yeni dr un gönlüne göre olur sorunsuz bir şekilde tamamlarsın bu süreci

teşekkür ederim canım amin inşallah hepimiz sağlıcakla alırız kucağımıza meleklerimizi:)cinsiyetini öğrenemedik henüz ..canım benmde 2 civarıydı 8 haftalıkken falan ama bende bi korku oluştu gebelik öncesi 5,13 çıkmştı ama oda adetin ilk günü ölçüldü diye sanırım..sonrasında hep korktum ufacık bi çarpıntıda tsh yükseldi gibime geldi iki hafta önce saglık ocagında baktırdım meraktan 3,05 çıktı yüksek değil ama insan korkuyo işte..kızlar sizce adetin ilk günü hormonlar yüksek olabiliyomu?benm ondanmı yüksek çıktı acaba?tsh 3 ve üzeri çıkan gebe arkadaş yokmu bana yardım edecek içimi rahatlatacak?lütfennn ayrıca size tavsiyemde arada baktırsanız iyi olur sonrasında tsh yükselen arkadaşlarım olmuştu

sec cim hayırlı uğurlu olsun bebişin, Allah tamamına erdirsin inşaallah, sen bi kaç mesajdır tsh den bahsedince ben de evhamlandım :) benim de ilk hamileliğim sırasında ölçülmüş ve çok mu düşük onu da bilmiyorum ama 0,999 gibi bişey çıkmış ama ne tahlili yaptırdığım sağlık ocağı ne de kendi dr um hiç bir şey demedi.sorun yok demekki diye düşündüm ben de. aslında gidip bir ölçtürmekte fayda var gibi geliyor... sen bi dr una danış bu durumu. inşaallah sorun yaşatmaz hiç birimize

amma velakin :KK1: ben bu sessizliği bozar ,bu topiği azıcık heyecan azıcık sevinç le buluşturabilirim belki :KK9::KK9::KK9:

şöylekii....mesela hamiş olduğumu sizle paylaşsam :) sevincime ortak olursunuz biliyorum....sonraaa 12+5 olduk desem sizi heyecanlandırabilirmiyim ki :KK49::KK49::KK49:

dostlar sizlerle bu geç paylaşımın sebebine gelince :KK42::KK42:tabiiki kaybetme korkusu ....ilk gebelik düşükle sonuçlandı bilenler hatırlayacaktır...şimdiki gebeliğimde de aynı psikolojik olarak o korkuları yaşadım kese olacakmı,kalp atacakmı,gelişim normalmi derkenn elhamdülillah bu günlere eriştik..bu güne kadar tabi nasıl dayandım susabilmeye gelin bana sorun :KK17::KK17::KK17:amaaa daha dayanamıyoruuuuuuummmm ..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

İNŞAALLAH kucaklarımıza almak da nasip olur hayırlı sağlıklı büyütmek de...:KK16::KK16::KK16::KK16:bebek için beklemede olan kardeşler dostlarada Rabbim hayırlısıyla nasip etsin İNŞAALLAH :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

amma velakin :KK1: ben bu sessizliği bozar ,bu topiği azıcık heyecan azıcık sevinç le buluşturabilirim belki :KK9::KK9::KK9:

şöylekii....mesela hamiş olduğumu sizle paylaşsam :) sevincime ortak olursunuz biliyorum....sonraaa 12+5 olduk desem sizi heyecanlandırabilirmiyim ki :KK49::KK49::KK49:

dostlar sizlerle bu geç paylaşımın sebebine gelince :KK42::KK42:tabiiki kaybetme korkusu ....ilk gebelik düşükle sonuçlandı bilenler hatırlayacaktır...şimdiki gebeliğimde de aynı psikolojik olarak o korkuları yaşadım kese olacakmı,kalp atacakmı,gelişim normalmi derkenn elhamdülillah bu günlere eriştik..bu güne kadar tabi nasıl dayandım susabilmeye gelin bana sorun :KK17::KK17::KK17:amaaa daha dayanamıyoruuuuuuummmm ..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

İNŞAALLAH kucaklarımıza almak da nasip olur hayırlı sağlıklı büyütmek de...:KK16::KK16::KK16::KK16:bebek için beklemede olan kardeşler dostlarada Rabbim hayırlısıyla nasip etsin İNŞAALLAH :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Hayırlı olsun canimmm :) ne kadar güzel bir duygudur kendine çok dikkat et ailene yaklaştırmak kimseyi sen esin ve bebeğin.. Rabbim sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin . Kolaylık versin ağrılarını alsın ınş. Bana da dua edermisin hamile olarak :) benimde az belirtilerin var. Testlerin çok çok silik çıktı ve adete 3 günüm falan var gebelik ihtimalim ne kadar sence hamile olabilirmiyim.. sen nasıl hissetmiştin benim için gönlünden ne geçiyor..

Hayırlı olsun canimmm :) ne kadar güzel bir duygudur kendine çok dikkat et ailene yaklaştırmak kimseyi sen esin ve bebeğin.. Rabbim sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin . Kolaylık versin ağrılarını alsın ınş. Bana da dua edermisin hamile olarak :) benimde az belirtilerin var. Testlerin çok çok silik çıktı ve adete 3 günüm falan var gebelik ihtimalim ne kadar sence hamile olabilirmiyim.. sen nasıl hissetmiştin benim için gönlünden ne geçiyor..

Allah razı olsun canım..senide ilk kutlayan ben olayım inşallah çünkü hamilesin....ben bu gebelikte hayalet gibi gördüm 2. çizgiyi sabah yaptım akşam yaptım aynıydı...yeni döllenmiş meğerse :)) 3 gün sonra kan da baktırdım 75 di hala yeni old.gördük...1 hafta sonra 3550 lerleydi....ve şimdi elhamdülillah bu günlerdeyiz :))

kısacası Artık sen de bir anne adayısın :))) tebrik ederim....uzanarak iş yapma,dikkat et ve en kısa zamanda kan ile teyid edip,kendini korumaya al...2. çizgi %99 gebelik var demektir...:KK16::KK16::KK16::KK16:

Allah razı olsun canım..senide ilk kutlayan ben olayım inşallah çünkü hamilesin....ben bu gebelikte hayalet gibi gördüm 2. çizgiyi sabah yaptım akşam yaptım aynıydı...yeni döllenmiş meğerse :)) 3 gün sonra kan da baktırdım 75 di hala yeni old.gördük...1 hafta sonra 3550 lerleydi....ve şimdi elhamdülillah bu günlerdeyiz :))

kısacası Artık sen de bir anne adayısın :))) tebrik ederim....uzanarak iş yapma,dikkat et ve en kısa zamanda kan ile teyid edip,kendini korumaya al...2. çizgi %99 gebelik var demektir...:KK16::KK16::KK16::KK16:

Allah senden razı olsun beni mutlu ettin bu yazinla.. :) umarım hayırlısıyla senin dediğin gibidir. Bu silik cizgi sonradan beliriyor bende 3gün sonra adet zamanı tekrar test yapicam ve sonra kan testi. Sanki hamile değilim gibi geliyor ınan bilmiyorum. Sankihayalet gibi cizgi yokya ben uyduruyorum gibi hissediyorum. resimde
Bile görünmüyor. Bana dua edrlersen çok sevinirim. Bakalım bebeğim varmı :)

Allah senden razı olsun beni mutlu ettin bu yazinla.. :) umarım hayırlısıyla senin dediğin gibidir. Bu silik cizgi sonradan beliriyor bende 3gün sonra adet zamanı tekrar test yapicam ve sonra kan testi. Sanki hamile değilim gibi geliyor ınan bilmiyorum. Sankihayalet gibi cizgi yokya ben uyduruyorum gibi hissediyorum. resimde
Bile görünmüyor. Bana dua edrlersen çok sevinirim. Bakalım bebeğim varmı :)

sen kendini metin tut ..ama bende alır testi geçerdim ışığın altına, acaba gerçekten varmı? yoksa benmi artık baka baka psikolojik olarak var görüyorum diye :)) hatta aynen fotosunu çektim varsa orda daha iyi gözükür diye :))...insan inanamıyor :)) Rabbim inşaallah hayırlısıyla sanada yaşatsın :))
çok geciktirme kanda baktırmayı....adet gününün ertesi koş bi sağlık ocağına :))

sen kendini metin tut ..ama bende alır testi geçerdim ışığın altına, acaba gerçekten varmı? yoksa benmi artık baka baka psikolojik olarak var görüyorum diye :)) hatta aynen fotosunu çektim varsa orda daha iyi gözükür diye :))...insan inanamıyor :)) Rabbim inşaallah hayırlısıyla sanada yaşatsın :))
çok geciktirme kanda baktırmayı....adet gününün ertesi koş bi sağlık ocağına :))

Beni anlayan birilerinin olduğunu gördüğümde mutlu oluyorum.. çok teşekkür ederim. Amin amin amin hayırlısıyla.. bak beni duanda unutma çok sevinirim gerçekten. Evet beklicem ve sonra kan tetestine. Birde yerleşme akıntısı kafa karıştırıyor. Sende oldu mu ve kaçıncı günde oluyor?

Aaa süper bi haber ecrin tebrikler çok sevindim gerçekten:) inşallah sağlıkla hayırlısıyla kucağına da alırsın :KK66: çok iyi anlıyoruz geç söylemeni, bikere başta inanamıyoki insan sonra ilki gibi olumsuz olacak sanıyo inş sorunsuz bi hamilelik dönemi geçirip sağ salim kucağına al miniğini :KK66:

Ümit vermek istemiyorum ama 2. Çizginin varlığı (ister silik ister koyu) gebelik olduğunu gösteriyo ptesi testi tekrarla koyulaştı ise kan testi yaptır canım :KK66: hakkınızda hayırlısı olsun :KK66:

Kızlar ben hastalandım ya faranjit olmuşum 2 gün rapor verdi dr ve antibiyotik yazdı mecburen kullanıyorum endişeleniyorum da bebişe bi zarar verecek diye kullanmayacaktım ama bu sefer de boğazımdaki enfeksiyon bebişe zarar verirmiş bi de mide ağrısı başlamıştı şurup içiyorum ona rağmen az da olsa ağrıyo dün sadece çorba içtim korkudan yine az da olsa ağrıyo ya inş devam etmez 2 gün hiç uyutmadı çok zormuş ...

Beni anlayan birilerinin olduğunu gördüğümde mutlu oluyorum.. çok teşekkür ederim. Amin amin amin hayırlısıyla.. bak beni duanda unutma çok sevinirim gerçekten. Evet beklicem ve sonra kan tetestine. Birde yerleşme akıntısı kafa karıştırıyor. Sende oldu mu ve kaçıncı günde oluyor?
canım kusura bakma uyuyakalmışım gece :)yerleşme kanamam olmadı canım benim,herkeste olmuyor...

Aaa süper bi haber ecrin tebrikler çok sevindim gerçekten:) inşallah sağlıkla hayırlısıyla kucağına da alırsın :KK66: çok iyi anlıyoruz geç söylemeni, bikere başta inanamıyoki insan sonra ilki gibi olumsuz olacak sanıyo inş sorunsuz bi hamilelik dönemi geçirip sağ salim kucağına al miniğini :KK66:

Allah razı olsun canım :) evet kesinlikle korkular beni bu zamana kadar ittii..ama artık çok şükür sevincimi paylaşma vaktiii :)))

Kızlar ben hastalandım ya faranjit olmuşum 2 gün rapor verdi dr ve antibiyotik yazdı mecburen kullanıyorum endişeleniyorum da bebişe bi zarar verecek diye kullanmayacaktım ama bu sefer de boğazımdaki enfeksiyon bebişe zarar verirmiş bi de mide ağrısı başlamıştı şurup içiyorum ona rağmen az da olsa ağrıyo dün sadece çorba içtim korkudan yine az da olsa ağrıyo ya inş devam etmez 2 gün hiç uyutmadı çok zormuş ...

dr. hastalığının bebeğe daha çok zarar verip veremeyeceğini ölçmüştür belkide canımm sonuçta vücutta mikrop oluyor...doktoruna bu güne kadar güvendiysen yine güvenmelisin bence :)) tez vakitte kavuş sağlığına inş. :)

Anlıyorum canım önemlı değil.. Kızlar testımde boya yayılmıs gıbıydıya yoksa sonradanmı böyle oldu bılmıyorum. Hamıle degılım dıye düşünüyorum cogu zaman.. Acaba acaba.. Pazar gnü adetım

Anlıyorum canım önemlı değil.. Kızlar testımde boya yayılmıs gıbıydıya yoksa sonradanmı böyle oldu bılmıyorum. Hamıle degılım dıye düşünüyorum cogu zaman.. Acaba acaba.. Pazar gnü adetım

canmı bence kendi üzüp yıpratma...pazar gününü bekle ama bu sürede ne olur ne olmaz dikkat et...ve pazar günü adet olmazsan pazartesi bi sağlık ocağına kan ver...kafanda rahat olsun hemde netleştirmiş olursun...

hakkında hayırlısı olsun canım :)

canmı bence kendi üzüp yıpratma...pazar gününü bekle ama bu sürede ne olur ne olmaz dikkat et...ve pazar günü adet olmazsan pazartesi bi sağlık ocağına kan ver...kafanda rahat olsun hemde netleştirmiş olursun...

hakkında hayırlısı olsun canım :)

evet stres yapmamak lazım.. Beklıyorum bakalım ne cıkıcak hayırlısı :)net cızgıyı bı görsem. Kan testi 1.00 olunca hamıle oluyormu? Baslama sınırı dıye bılıyorum

X