Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

elvan, paratonerligin mobilya alaninda bile etkili. icine sinmiyorsa degistir, senin mikili gökkusagi bebegi =)) (kayiptan sonra gelen bebeklere böyle deniliyor, ona dünyalar feda) begendiysen, kullanirim diyorsan da takma kafaya. nasil birsey cok merak ettim. diger yandan temizlik manyagi oldugunu da biliyorum, kesin gözle görülmeyen kadi kizindaki kusurlardan falan bahsediyorsundur... pek detaycisin sen =))

iyi doktora citlatayim da belli günler gitmek gerekiyor yok 7. günü yok 21. günü. ben 25. ya da 26. günde gidiyorum, kan tahlili yapilmaz sanirim.

hehe hazal bu bayramda sen oksamen ben ortak leylege girelim... :KK53: ibret olsun leylek alemine...

soruna gelince ben hic anlamam velhasil topuklu ayakkabi giyebilen kadinlara ayri bir hayranim. en son nikahimda giydim. göstere göstere giy diyecegimdir ama sagliksiz da birsey. fazla topuklu giymeyin. baska zamanlarda da bayram cicini giyeceksen daha kisa topuklu ya da babet vb ile giyilebilecek boyda birak ... bu da evet bayramda ayakkabin gözüksün demek oluyor sanirim. garip iyi dilek ifadelerimize bir örnek olarak üstünde paralansin diyorum.

ÜSTÜNDE PARALANSIN HAZAL :KK70: HİHİHİHİ bende ayakkabılar gözükmesin derim daha uzun olsun

elvancım oda konsuunda canını uzme uzeceksen stres yapacaksan ustune gıtme durumun ozel olmasa parcala derdım :KK1::KK1::KK1::KK1: ama sımdı uzak dıyosun gıt gel yapamıyorum dıyosun esyalar gıtse yenılerınn gelmesı sorun gelse aynı hatalar tekrar edebılır dıyosun o zaman bırak o sorunluları degstrsn sadece napıcksın nazarlık olsun bebıs ıyı olsun yeter kı

sessızcekımsesızceeee oğlunla bayrama gırıceksın ne guzel artık ona hıtap edebılecegın sıfat bellı :KK70:

hadi hayırlı olsun sağlıklı bır evlat olsun Allah herkese nasıp etsın gonlundekını

bende onumuzdekı pazar gıdıyorum esımın memleketıne bayrama gelısım 20 sini bulur herhalde

sonra da yakın bır arkdsım kardesımm dıyebılecgım bırını ellere verıyorum düğün var :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

seladan ses gelmedı uzun süredir idil hn ile gelseler de bir tesrf etseler

ayberk ece dogum yaptı mı ki :18::18::18::18::18: inş kolay gecmıstır ama nısanı geldıkten sonra yazabılmesını takdır ettım ben panıkten ucardım hastahaneye sogukkanlı ınsanlara bayılıyorum

incidende ses gelmıyor bebişi olan herkes kayıplara karısıyor neyse bu güzel bişi yeter ki herkes yerinde sağ mutlu olsun ne diyelim bebişler başımızın tacı :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hehe hazal bu bayramda sen oksamen ben ortak leylege girelim... :KK53: ibret olsun leylek alemine...

soruna gelince ben hic anlamam velhasil topuklu ayakkabi giyebilen kadinlara ayri bir hayranim. en son nikahimda giydim. göstere göstere giy diyecegimdir ama sagliksiz da birsey. fazla topuklu giymeyin. baska zamanlarda da bayram cicini giyeceksen daha kisa topuklu ya da babet vb ile giyilebilecek boyda birak ... bu da evet bayramda ayakkabin gözüksün demek oluyor sanirim. garip iyi dilek ifadelerimize bir örnek olarak üstünde paralansin diyorum.

inşallah leylekleri cok özledim :)geldinler biran önce yada biz gidelim nerdelerseee :) ay bende hiç giymem ha bayram geldi diye en iyisi ben ayakkabı gözükecek şekilde yapırayımki boyunu ilerde babetle felan giyerim hem evin içine girdiğimded ayağıma dolaşır aynen babetle felan olacak şekilde bırakmak mantıklı

teşekkürler kızlar ama topuklu yu cıkaraıp evde olduğum zman ayağıma takkılır vede hep topuklu gyen değilim n iyisi ayakkabı gözükecek sekilde olsun ki başka ayakkabılarlada giyeyim

teşekkürler kızlar ama topuklu yu cıkaraıp evde olduğum zman ayağıma takkılır vede hep topuklu gyen değilim n iyisi ayakkabı gözükecek sekilde olsun ki başka ayakkabılarlada giyeyim

tabi sen bilirsin en kullanıslı seklını ben kokos gunlerde 11 cm gıymeyi sevdiğim için öyle yorum yaptım bilemedim babet gıycegını

geçen bayram ucuyordum zaten merdıvenlerden :KK1::KK1::KK1::KK1:

tabi sen bilirsin en kullanıslı seklını ben kokos gunlerde 11 cm gıymeyi sevdiğim için öyle yorum yaptım bilemedim babet gıycegını

geçen bayram ucuyordum zaten merdıvenlerden :KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1: ya ben pek giyemiyorum topuklu etğin tam ucu ayak bileğimde olsa olur heralde ya o sekilde evdede dolaşırken rahat olurum

okşamen bi ikimiz kaldık sanki herkesin düşüğü felan oldu rabbim gerçi hamilelik yasatmısken sağ salim hamilelik yasatsında hayırlısını versin rabbim ikimizde inşallah en kısa zamanda hamile kalırız bide zealea tabi :):):)

banada öyle geliyor hazalcım, rabbim hayırlısını versin de ben bi düzenli çalışma yapamıyorum. ama bende sorun var galiba yoksa şimdiye kadar bi kıpırtılar olurdu herhalde demi umutsuzluğa gidiyor benim durumum.. HERŞEYİN HAYIRLISI TABİİ..

Hehe tesetturlu biri olarak bence bu sekilde kalsin ayakkabin gozuksun ama guzel bi boyda kalsin bagcik yerinden asagisi gozuksun cokta kisa kalinca guzel gozukmuyo. Uzun oluncada yururken gicik oluyo yere surulmesi ayrii bi dert zaten hic sevmem pislikler mikroplar :KK53: kafayi bozdum zaten mikroplarla ne alip veremedigim varsa neyse gule gule giyin canim

Son düzenleme:
elvan, paratonerligin mobilya alaninda bile etkili. icine sinmiyorsa degistir, senin mikili gökkusagi bebegi =)) (kayiptan sonra gelen bebeklere böyle deniliyor, ona dünyalar feda) begendiysen, kullanirim diyorsan da takma kafaya. nasil birsey cok merak ettim. diger yandan temizlik manyagi oldugunu da biliyorum, kesin gözle görülmeyen kadi kizindaki kusurlardan falan bahsediyorsundur... pek detaycisin sen =))

iyi doktora citlatayim da belli günler gitmek gerekiyor yok 7. günü yok 21. günü. ben 25. ya da 26. günde gidiyorum, kan tahlili yapilmaz sanirim.

Icime sinmedi ama malesef gidip gelemem oraya adama mail yazdim tabi sinirciklerim ziplamis bi sekilde agzima ne geldiyse tuslara doktum
distan gorunen iki hatali yeri soyledim vee ceki getirmelerini ordan bidaha asla alisveris yapmiyacagimi ve herkese kotuleyecgimi soyledim cunku banyo seti aldim bebege o bile hatali geldi parcalari bu nasil bi hizmet ya!paramin karsiliginda ikinci el gibi hatali hatali parcalar teslim edildi
inanki psikopatlik degil ince ince ccizgiler olsa amenna bebegin yatagin kenari resmen kirilmis altindaki tahtasi hep ezilmis disa vurmus bak bana diye bagriyoo kara kara, mobilyada beyaz bagiriyo resmen o tahtanin kirik kismi. giysi dolabinin kenarki parcasinada sanki zimpara kagidinla zimparalanmis gibi yipranmis duruyo gelde o paraya karsilik bu hatalara goz yum damarima bastilar uleyn cok sinirlym. Bakalim adam ne cevap vercek

sen doktorla konus bi gun ayarla o gune randevun isin filan olmasin aksatma bak ben gelip gotururum seni:KK4: zaten sinirliyim inanki laz inadi var bende atlayip gelirim ha:KK47:

banada öyle geliyor hazalcım, rabbim hayırlısını versin de ben bi düzenli çalışma yapamıyorum. Ama bende sorun var galiba yoksa şimdiye kadar bi kıpırtılar olurdu herhalde demi umutsuzluğa gidiyor benim durumum.. Herşeyin hayırlısı tabii..

canım yanlıs hatırlamıyorsam sende kasımda yenmiştin galiba demi bende hiç yapasım gelmiyo ancak hafta sonları 1-2 kere hafta içi nerdeyse hiç yapmadıgımız haftalar oluyo hafta içi cnm hiç istemiyo ki hafta sonuda bişey farketmiyoda az da olsa istekli oluyosun bakalım bu ayda olmazsa doktora gidicem tekrar bi sıkıntı yok derse daha düzenli çalıssıcam niye öyle düşünüyosun bak kendin diyosun düzenli çalısma yapamıyorum diye bi sorun yoktur inşallah kasımda yenmiştim inşallah kasımdada hamiş kalırızz

hehe tesetturlu biri olarak bence bu sekilde kalsin ayakkabin gozuksun ama guzel bi boyda kalsin bagcik yerinden asagisi gozuksun cokta kisa kalinca guzel gozukmuyo. Uzun oluncada yururken gicik oluyo yere surulmesi ayrii bi dert zaten hic sevmem pislikler mikroplar :KK53: Kafayi bozdum zaten mikroplarla ne alip veremedigim varsa neyse gule gule giyin canim

sağol cnm teşekkürler bene senin gibi düşünüyorum cok teşekkürler

canım yanlıs hatırlamıyorsam sende kasımda yenmiştin galiba demi bende hiç yapasım gelmiyo ancak hafta sonları 1-2 kere hafta içi nerdeyse hiç yapmadıgımız haftalar oluyo hafta içi cnm hiç istemiyo ki hafta sonuda bişey farketmiyoda az da olsa istekli oluyosun bakalım bu ayda olmazsa doktora gidicem tekrar bi sıkıntı yok derse daha düzenli çalıssıcam niye öyle düşünüyosun bak kendin diyosun düzenli çalısma yapamıyorum diye bi sorun yoktur inşallah kasımda yenmiştim inşallah kasımdada hamiş kalırızz

evet bende kasımda yenmiştim sonrada eşimde sıkıntılar oldu hazirandan beri bebek için uğraşıyoruz bakalım, temmuzda ara kanamalar oldu düzenim bozuldu yani aksilikler hep üst üste geldi nasip demekki. inşallah uzun sürmeden hamiş kalırız kış geldi geceler uzun tembellik yapmamak gerek,kendini hafta içi hafta sonu diye şartlandırma bütün günler bizim.. biz tembel tembel dururken zealea dan flash haberleri duyarız:)) inşş tabii ...

evet bende kasımda yenmiştim sonrada eşimde sıkıntılar oldu hazirandan beri bebek için uğraşıyoruz bakalım, temmuzda ara kanamalar oldu düzenim bozuldu yani aksilikler hep üst üste geldi nasip demekki. Inşallah uzun sürmeden hamiş kalırız kış geldi geceler uzun tembellik yapmamak gerek,kendini hafta içi hafta sonu diye şartlandırma bütün günler bizim.. Biz tembel tembel dururken zealea dan flash haberleri duyarız:)) inşş tabii ...

inşallah canım ne biliyim ya hiç isteğim yok her gün bizimde zaten bayramda memleketteyim 30 güne yakın kalcaz geldiğimde deneriz inşallah kasımda kalırız beraber ayy inşallah zealea dan haber alırız o bizide dürükler hayırlısı ile üçümüz aynı zamanda kalırız inşallah

Zealea yorumlarını güle güle okudum şu leyleğe ortak girme konusuyla küçük asker konusu ayrı bir komedi :) o en güzel zamanı bekliyo, senin bebiş akıllı eski evde doğmak yerine yeni evde doğmayı tercih ediyo :KK66: yaramazpisim sen nasıl 11 cm yi giyiyorsun kızzz ben 2 cm i bile giyince kendimi yükseklerde hissediyorum uçacak gibi oluyorum:) Elvan'ım boşver uğraşma bidaha alma ordan da :KK66: beyaz mobilyada illaki oluyo o tür hatalar :KK66:

Bir de tebrik eden hayırlayan adımıza sevinen arkadaşlarım hepinize teşekkürler inşallah bebiş isteyenlere de en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Allah :KK66: bebiş bekleyenleri de sağ salim bebişine kavuştursun :KK66:

Bir de tebrik eden hayırlayan adımıza sevinen arkadaşlarım hepinize teşekkürler inşallah bebiş isteyenlere de en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Allah :KK66: bebiş bekleyenleri de sağ salim bebişine kavuştursun :KK66:

Merhabalar hanımlar beni hatırlayanlar vardır uzun süre oldu girmeyeli çok değişiklikler olmuş bebeği olan arkadaşları tebrik ederim gözünüz aydın iyi günlerde sağlıkla büyütün bebeğinizi.. Ben İstanbulda Saygın MİCOZKADIOĞLU'na tadevi oldum 3 ay önce kurtuldum vajinismustan, ben de artık bebek istiyorum ama bizim sorunumuz tam çözülmedi yani çözdük ama zevk alamıyoruz eşim az da olsa alıyor ben pek alamıyorum ve baskı oluyor, bir de eşim içime boşalamıyor yanı çok uzun sürüyor ve p..... sertlik gidiyor ve yarıda bırakmak zorunda kalıyoruz çok hızlı yapmalıymışız eşime göre ben de çok hızlı git gele dayanamıyorum alışamadım tam olarak , benim gibi böyle sorunlar yaşayan oldumu bu yaşadıklarım normal mi çok üzülüyorum lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler iyi geceler...

İyi geceler kizlar nasilsiniz ben iyiyim cok sukur iki hafta once dogum yaptim bir oglumuz oldu sizlere haber vermek istedim Allah isteyen herkese bi an once nasip etsin insallahh...

elvancım çok şükür iyiyiz keşke hergün görebilme imkanım olabilse diyorum arada acaba iyi mi diye düşünmeden edemiyorum. amin canım amin inşaallah hepimizin. En son 11+6 haftalıktı gittiğimizde baya bebek gibiydi :)) çok şükür. başı göbüşü kolları bacakları ayan beyandı. çevrenin ısrarıyla cinsiyetini sordu eşim ama dr bir ay sonraya bıraktı :) bu sene erkek senesi miymiş :KK34: ben kız senesi diye biliyordum. acaba yurtdışı yurtiçi değişiyor mu :KK9: çok öpüyorum canım

sessizcem hayırlı uğurlu oğluşun :nazar::nazar::nazar: oğluşun sağ salim hayırlı bir evlat olalarak gelsin inşaallah. sen ne zaman hissettin ilk.

bir de ilk hissedişiniz nasıl oldu, nasıl bir his? ben 3-4 gündür böyle dürtme gibi bir şey hissediyorum 3-4 kere üst üste oluyor ama daha erkenmiş gibi geliyor bunun için acaba vücudumun bir tepkisi mi karar veremedim , acaba kendimi mi kandırıyorum :KK31:

hazalcım elbise çok güzel, görmesem de sana da çok yakışacaktır. ama aman aman bebek isteğiyle yanlış şeyler aklına getirme. düşük yaşamaktansa kayıp yaşamaktansa geç gelsin ama sıkıntısız bir şekilde gelsin canım. üçünüze birlikte inşaallah :)))

zeloş çok şükür çok şükür. demek yansıyor. sizlerin öyle olduğunu bilmek de çok iyi geliyor. zaten silkelenme sonraki iş :) önceki bacakları dikmek :KK9: sen bunu dene önce üşüngeç, bak askerler hazırmış şimdi sıra bunların derdine derman olacak sarıp sarmalayacak hemşilerde :)) leyleğe girmek de süper di :)))

göküşüm sen nasılsın, yazmamışın ne zamandır, en son görüşmemizin üzerinden de baya geçti. sen duramazsın gittin mi dr a. inşaallah bu kez sağlıklı bir bilgi verir dr. dur sen hele haberler netleşmeye başlasın o zaman yardıma başlar eşin :) şimdi enerji depolasın :)

yaramazpisi sen nasılsın okuyorum ama denk düşemedik. neşen yerinde görünüyor maşaallah Allah bozmasın inşaallah

kızlar hepinizi öpüyorum. Allah a emanet ediyor ve dualarınıza talip oluyorum

aa trinity, tebrikler. hic bilmiyordum ben hamile oldugunu =)) ne güzel kavusmussun minigine. saglikli güzel bir ömrü olsun.

Merhabalar hanımlar beni hatırlayanlar vardır uzun süre oldu girmeyeli çok değişiklikler olmuş bebeği olan arkadaşları tebrik ederim gözünüz aydın iyi günlerde sağlıkla büyütün bebeğinizi.. Ben İstanbulda Saygın MİCOZKADIOĞLU'na tadevi oldum 3 ay önce kurtuldum vajinismustan, ben de artık bebek istiyorum ama bizim sorunumuz tam çözülmedi yani çözdük ama zevk alamıyoruz eşim az da olsa alıyor ben pek alamıyorum ve baskı oluyor, bir de eşim içime boşalamıyor yanı çok uzun sürüyor ve p..... sertlik gidiyor ve yarıda bırakmak zorunda kalıyoruz çok hızlı yapmalıymışız eşime göre ben de çok hızlı git gele dayanamıyorum alışamadım tam olarak , benim gibi böyle sorunlar yaşayan oldumu bu yaşadıklarım normal mi çok üzülüyorum lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler iyi geceler...

tebrikler, hatirliyorum seni... herkes farklidir, kimisi cabuk alisir kimisinde süre uzar. ben ilk yendigimde ayy bu cekilecek cile degil diye düsünmüstüm, yani zorlaniyordum ama üstüne gittim simdi hom nom nom (kurabiye canavari sesi) degisik pozisyonlarda deneyin, daha rahat oldugunda uzun süre ve hizli git-gele de alisirsin. ben mesela kasik pozisyonunda cok mutluyum :KK9: en zor kismi atlatmissin. jel kullaniyor musunuz?

X