Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

aminnnnnnnnnn bacımmmm çok sağol dualarımdasınız....

bak yusuf suresini bilmiyordum ben her gece meryem suresini (gebelik öncesi ve süresince okumak dinlemek)
enbiya suresini (80gün okuyan veya bebişine dinletenin bebeği güzel ahlaklı olurmuş diye)
ve yasin suresini (kuranı kerimin kalbi mahiyetinde) okuyamasamdaaa bir hocanın sesinden muhakkakk dinliyorumm... herkese tavsiye ederimmm özellikle hamile anneler 80gün enbiya suresini dinlesinler bebişleri güzel ahlaklı güzel huylu olsunnn inşallah....

bu arada ecrincimmm belinede dikkat yahu olucağı varsaaaa ALLAH verecektir en uygun zamandaaa rabbim sağlıklı sıhatli kalben bedenenn güzel evlatlar versin hepimize.... tam ezan okunurken sana dua mahiyetinde yazmaktayım bu msjı ... herşey gönlünce olsun en yakın zamanda haberinle seviniriz inşallah....

benim durum ise kızlar dün dr a gittik kese küçük hala kalp atışı yok dedi haftaya dediiii(haftayada yine yok diyecek gibi hisssediyorum)
hayırlısı

yeniden kan aldı ve idrarr tahlili verdim enfeksiyon olabilir diyee bakalım ne olucakkk haftaya gidecez hem sonuçlara hemde yenidennn gözükmeye.... 3 seferdir alttan bakıyolar SAT a göre 6 haftayı devirdik güya amaaaa sanırsammm 3-4 haftalık bişeyyyy mantıken bakalımmmm ne olucakkkk:)

her daim dualarınıza ihtiyacı olan ben....

ayberkece bacımmm sende tam baryam baryam doğucan kıssss hadi göbek adı baryam olur bebişin

kkaderim senin adres niye gitmişki bacım.. ikinci üyelik diyoo anlamadım....

karamsar sanada az kalyorrr şekerpare bacımmmm sanadaaa şimdiddennn allahım bir çırpıda kucağna almayı nasip etsin bebişini....

sağlıcakla kalın

bu arada benim adama bişey olduuu bana aldığı sebzeyi yemişi vs herşeyi aşırısıyla yiyor yiyorrrrr veeee abartısızzz tüm gün sırt üstü yatıpppp uzanıyor sanki o gebeeee.... şuan bile uyuyorrr dinlenyormuş baba olucakmışşş allahımmm gülermisin ağlarmısın
kızarmısın seevrmisinnn...
ama ben gıcık oluyorum 1 haftadır evi süpürecekkkkkk her yeride kırıntı yaptıı

Canım kalp atışının duyulmaması normal üzülme hiç inşallah haftaya duyarsın o mucizevi sesi :) hayırlısı olsun eşine çok güldüm düşünsene gebelik boyunca o senden fazla kilo alıyomuş :) dua konusuna gelince şuan aşırı bıraktım hiç bir şey okuyamıyorum halbuki hayalim bebeğimin hep dualarla ayetlerle karnımda büyümesi idi bayrama kadar süre verdim kendime Bayram sonrasında başlıcam inş Kur'an dinlemeye Yusuf süresi bebeğin güzel yüzlü olması için okunurmuş enbiyayı duymuştum inş onu da dinleyeceğim Meryem süresi de doğumu kolaylaştırırmış her gün mutlaka ayetel kürsi oku canım sabah kalktığında 7 kere

:) yusuf suresinide listeme ekliyorum bacımmmm sağolasınnn
bendede öyle bir eksiklik oluştu nedense takatim yokkkk ALLah AFFFETSİN gerekenleri ve hatta faslasını yparız inşallahhh

kızlar bugun bir arkadaşşş kendi kesesinin resmini görüntülemişti aynı zamanlardayızzzz diye ebnde son ultrasonun resmini çekem dedim o da nesiiiii hiç dikkat etmemmiştik resmenn türk bayrağı var gibi paylaşıyorummm sizlerlede acaba gözükecekmi bilemiyorum ama ben çok ekilendimmm

Eklentiler

• $06102013662 (1).jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 31
yukardaki bıdık resim benim ultrason görüntümmm eşimle şaşırdık vallaaa beni tanıyanlarr hemen klasik yorumlarını yapsadaa şaştıkk bu işeee dikkatli bakınca bariz hilal ve yıldız gözükmekte

canım ya insan kötü bir tecrübe yaşayınca daha teferruatlı düşünüyor dualarını daha teferruatlı yapıyor dimi... ben iki adetten sonra bırakmıştım dr un tavsiyesiyle, ama sen yine de dr unu dinle. inşaallah güzel bir şekilde unuttursun o günleri Rabbim...

hayırlı uğurlu olsun. ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin Allah.

kendini sıkma, sen bahsettin mi hiç dr a vaji olayından. alttan nasıl baktırıcaz derken ben smear bile yaptırdım hiç bir şey hissetmedim. inşaallah sen de hissetmeyecceksin Allah sağlıklı kolay bir doğum nasip etsin inşaallah

cecem de inşaallah atlatır en kısa sürede. kimsenin özel hayatını bilemiyoruz ki Allah nasip etsin inşaallah[/QUOTE]

dr zaten biliyo vaji olayını hatta geçen ay alttan bakacaktı sonra pc ye baktı hmm vaji geçmişi var dedi gelecek ay bakalım dedi ve çok gerginim:18::18:

hay maşallah bacıma rabbim tamamına erdirsin.aklına kötü şeyleri getirme.iyi düşün iyi olsun.ey Allahım bi damladan can verip büyüten rabbim ne büyüksün.darısı bende dahil isteyen tüm kardeşlerimize olsun.:13:

:) valla ben de gördüm Türk Bayrağını :) bacım tam olarak yorum yapamıcam daha tecrübelilerimiz mutlaka yaparlar ama bi şey olduğu aşikar. en azından orda görünüyor bi şey. aslında en iyisi dr un açıklayıcı konuşması ama kerpetenle alınıyor bazılarının ağzından. sen hiç içini karartma, aydınlık ol. mantıken 4 haftalıksa sessizcenin de dediği gibi kalp atışının duyulmaması normal. en az 6-7 haftalıkken duyulur kalp atışı. inşaallah bu kez gittiğinde netleşecektir inşaallah. "bacılarııııııım çok şükür" diye gelcen inşaallah buraya. dualarımdasın. Allah ım tamamına erdirsin inşaallah

dr zaten biliyo vaji olayını hatta geçen ay alttan bakacaktı sonra pc ye baktı hmm vaji geçmişi var dedi gelecek ay bakalım dedi ve çok gerginim:18::18:

canım hiç korkma zamanında ben de korktum ama korkulacak bir şey değil. söylemekle olmaz deneyim yaşayınca anlayacaksın. hiç hissetmeyeceksin bile. zaten drr bilince daha hassas davranır diye düşünüyorum

Kizlar sanirim nisanim geldi dua edin bana lutfen

eceeee hadi hayırlısıyla inşaallah. Allah kolay ve güzel bir doğum nasip etsin inşaallah. sağlıcakla alırsın yavrunu kucağına inşaallah

ecrinim senin kutlamaları hep birlikte yaparız inşaallah :) zaman dile kolay bacım Allah ın izniyle sorunsuz bir şekilde aksın inşaallah hepimiz için

hopefor canim hersey yolundaymis cok sukur canim ins tamamina erdirsin Rabbim

sessizceeeee bgndu sanirim randevun haber bekliyorum senden

ecrinimm Rabbim en kisa zamanda nasip etsin bacim hayirlisiyla Meryem suresini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ben hala yatiyorum tehlike hala var ama biyandanda eksikleri almaya basladim 24. Haftamdayim, erken belki ama okadar bunaldimki evde esimde yok surekli yalnizim cikip kendimede su halimle bisey alamiyorum Allahtan beli lastikli bi elbisem vardi onunla idare ediyorum, bebege biseyler alincada stres atmis oluyorum normalde lakinnnnn bi magaza varki beni yedi bitirdi ne aldiysam hatali geldi hep, simdiyse cokta fazla olmayan bi miktarla susturmaya calisiyorlar ne yapacagimi bilmiyorumm magazada uzak epey zirt diye gidilmiyor!! Odasindaki hatalar evet fazla ama cokta goze carpmiyo yatagin kenari haric orayida degisecekler ikna ettim ama gerisi kalcak cogunluklada cekmece iclerinde hatalar var kabul etsemmiiii ceki, yoksa sonuna kadar yakalarinami yapissam bilemiyorum az parada degil insan aciyo o paraya zaten alinca, bde hatali olunca
Byle cildiriyorum iste

kızlar bende vajiyi yendim ve bebegim olmustu bundan 3 ay ıncesi ama kaybettım kurtajla aldılar tekrar ıstıyorum bu ay sonu yasagımız kalkacak tekrardan dusunuyorum ama korkuyorum tekrar aynı sorunları yasarmıyım diye nolur banada dua edin zamanında vajinismus derdiydı sımdıde cocuk derdi vakti zamanı geldiğinde saglıklı bebeklerimiz olsun ıns.arada girişlerde ve zaman zaman agrım oluyo gene ama atlattık bunada sukur.

ELVANCIM hata coksa değişim yapmıyorlar mı birebir?ya da iade verdiklri çekin miktarı nasıl az olabilir? sonucta bu bır takım cekmeceler kotu yatak ıyı sen sıfır almıssın hakkını ara canım bu senın ılkın herseye tabııkı ozenceksın ve parayla hızmet alıyorsun hatalılar ve bedelını odemelıler sende onune bakar zamann varken ya yenısnı yaptrr ya da baska bır yerden alırsın ayıp etmısler

sessızcekımsesızceee hadı gel ve cınsıyetı soyle artık :) hayırlı ve guzel haberlerle dön

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…