Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

elvannn korkma bişi olmaz girmez tencelere eczanelerde yapışkanlar oluyo onlardan koy gezindiği yerlere yakalanır hemen...

Bugun burda bayram ya heryer kapali turk bi dukkan var kucuk ordan bulduk kapanida kiz ucundaki peyniri yemis ama kapan kapmamis demek hala dolasiyo evde Allahim Allahim sen yardim etttttt :KK5:

el öpenlerin çok olsun guzuuuum :)))

bilmem bakalım hayırlısı Allah ım bekletmesin inşaallah hayırlısıyla birlikte...
erken başlamışsın hazırlıklara maşaallah pire gibisin sen halledersin :) inşaallah bacım inşaallah güzel haberlerde buluşalım öpüyorum çok tatlı nanaklarından :)
eeee naparsın bizim yerler öleee her daim bitki meyve vermiyor bacımmm :) kış gelyorrr haniii...

elvan =) ayva ve hurafelerden bahsedesim geldi. benim annem bana hamileyken kilolarca ayva yemis. bulamayinca hüngür hüngür aglarmis. neyse, ayva aldigi tip kizim bu kadar yeme, bebegin cok gamzeli olur demis. :KK53::KK53: ayvayla ilgili degildir tabi de ben gamzeliyim =( hatta gülünce bes gamzem oluyor. bunu dün yine duydum, aklima sen geldin.
ayva boğuyorda beniii ayva reçeli yaparım doğal kendi ellerimle olurmu ki acep... :)

kızlar merhaba
kaç ay oldu giremedim hiç başımda türlü türlü dertler var Allah dermansiz dert vermesin
halen bebeğim yok olmadığı gibi haftaya sezeryan olacagim nur topu gibi bir miyomum olacak
rahim kası içinde 7 cm.e yakın bir miyom var bebek olursa düşer dediler bizde aldiralim dedik
22 ağustosta ameliyat var. sonrası 6 ay 1 yıl arası korunma sonra calismalara devam
zeala ile gorusuyoruz zaten başına bela oldum psikoterapi yapıyor bana :-)
ovulasyon testi alacağım gülücük atanindan :-) birikim yapayim da boşa gitmesin yavrular :-)
sizde ne var ne yok Elvan nasılsın canım
bacım allahım acil şifanı versin... sıkma canını inşallah rahata erersin... çok çok geçmişler ola

Ay kizlaaaaaaarrrrrr bu gece basima neler geldi neler bi bilseniiiiiizzzzz
:KK5::95::120::120::120::120:

Evde Fare VVAAAAARRRRR :KK5: esim uyuyodu koltukta bende ellerimi yikarken bi tikirti duydum bizim bu evdede cok normal sesler aldirmadim anam arkami bi donerimki ne goreyim faree ciglik atmamla kosmam bir oldu panik atakim biraz sanci girdi sonra kasiklarimaa :KK43: kahverengi kanamam oldu geceden beri acaba korktugum icinmi olfu Allahim sen koru ne kapan var ne bisey apartmanda otururken olmazdiki byle seyler gozunu seveyim apartmanin ev olunca turlu turlu sknti
neyse zar zor kapilari kapattik altlarina bsyler dayadk yukrida boluk boluk uyudum smdi kapan aldik ama ins yakalanir herseydn tiksindim acaba tencerelerin icine girermi yemekler ziyan olcak hep offffffff :KK14:
hain fareee tamda seni korkutacak vaktimi bulduuu aman korkup ani hareketler yapmayasın alttarafııı bir fareee:KK43: üzüldüm şimdiii ıyyyyyyyyyy

eeee naparsın bizim yerler öleee her daim bitki meyve vermiyor bacımmm :) kış gelyorrr haniii...

ayva boğuyorda beniii ayva reçeli yaparım doğal kendi ellerimle olurmu ki acep... :)

bacım allahım acil şifanı versin... sıkma canını inşallah rahata erersin... çok çok geçmişler ola

hain fareee tamda seni korkutacak vaktimi bulduuu aman korkup ani hareketler yapmayasın alttarafııı bir fareee:KK43: üzüldüm şimdiii ıyyyyyyyyyy

Alt tarafi fare olurmu kiz Allahim yaa isin kotusu fare peynirleri goturuyo ama kapanlar kapmiyo delircem smdide komsuyu cagirdi esim fare ariyo demin gormus ama ellemem diyo tiksiniyo oda Ay delircem elimde deglki panik atagim iste onume ciksa tamam gittm ben:KK4:

Son düzenleme:
Alt tarafi fare olurmu kiz Allahim yaa isin kotusu fare peynirleri goturuyo ama kapanlar kapmiyo delircem smdide komsuyu cagirdi esim fare ariyo demin gormus ama ellemem diyo tiksiniyo oda Ay delircem elimde deglki panik atagim iste onume ciksa tamam gittm ben:KK4:
fare konusunda uzmannn bir annnem var :)
yahuuu bu fareelr çok akıllı tabi kapan olayını geçç zaten kapana takılsa vıyyyy vıyyy vıyy bağıracakkk yarı canlı olyorrr keza yapışkandaa öyleeee canlı canlı yapışıyor ve 3-4 gün yemek yiyemediğinden geberyormuşş...

şimdi son teknoloji kokulu bişeyy varrr evde çocuk yoksaa eczaneden almışlardııı onu farenin olabilecek yerlere koyunca fare kokusundan oraları terk ediyormuş gelmez yaniii bilemem hem daha hümanistce:)
sizde mutsuz olan fare başka bir eve yarayabilir dermişimm.....

ciddden panik yapmaaa...

haaaahhh bunları benmi yazıyorum aman allahımmm:):KK16:

üniversitede oda arkadaşım eczacıydı, vede kuzenimmm ıyyyyyy bunların faresi vardı.... kuzenim erkekk o kola içiriyordu fareyee fare kolaylaaa 40 gün sonra ölmüştüüü kolanın zararları diye bişeler ediyordu ama bu oda arkadaşmı hala görürşüz ama elinden 1 yıl değil yemek kuru bir şey bile alıp yememişimdir elinde o grimsi beyazımsı farelerlee görünceeee .... iğrenççç haklısın

üniversitede oda arkadaşım eczacıydı, vede kuzenimmm ıyyyyyy bunların faresi vardı.... kuzenim erkekk o kola içiriyordu fareyee fare kolaylaaa 40 gün sonra ölmüştüüü kolanın zararları diye bişeler ediyordu ama bu oda arkadaşmı hala görürşüz ama elinden 1 yıl değil yemek kuru bir şey bile alıp yememişimdir elinde o grimsi beyazımsı farelerlee görünceeee .... iğrenççç haklısın

Koku moku koyamam hayatim yaa bebege zarar verirse. Kapan kapsa tutar atarda pis fare kapan tuzagina gelmiyo valla ya o neymis oyle bende yemem hatta dolaptaki yemeklerden bile tiksindm tamda benim gbi bi psikopatin evini buldu girecek

:KK52::KK52::KK52::KK52: ohhhhh fare kapana sksti kaldi kurtuldum beaaa bu gece uyuyabilirm artik:KK76:

elvanim gözün aydin, misafirin gelmis :KK52::KK52:
bende de vardi, cati katinda. bir kac aydir yoklar, kendiliklerinden gittiler hehe.

simdi sana derler, onlar tek dolasmaz falan. hic inanma. gayet tek dolasiyorlar. yolunu sasirmistir. eger bahceli evde oturuyorsaniz, sen bir kedi edin. benim kedi cildiriodu fareyi hissediodu, tepemizde yürürken. ama ben toksoplazma kapmasin diye salmadim catiya.
ev sahibinin kedisi var, kapinin önüne diziyor, hediye getiriyor. tavsan köstebek fare sincap kus ne yakalarsa. kedinin ahi gitmis vahi kalmis, nine olmus hala yakaliyor. :KK53:

hazalcim, kirmizi baslikli kiz gelmis ojjgelmis, yeni ay yeni umutlar, yeni sans =) o kirmizi basliklikli kizi görmek de iyi, onun yolunu bekleyen de var. oh sagklikliyim diye düsün. insallah eylülde yüzün güler. sen hamile kalinca ben ve oksamen de hamile kalmis sayilicaz hehe.

pisicik, ovulasyon testi zamani isaret etmesi acisindan iyi ama aslinda cok da daraltmiyor. he faydasiz demiyorum ama ben uzun süre kullandim, sonuc malum. gün asiri yaptin mi yine ayni sey =)

leylekten ümidimi kestim, turna da leylege benziyor. buldum mu kuytuda kistiricam bakalim.

elvanim gözün aydin, misafirin gelmis :KK52::KK52:
bende de vardi, cati katinda. bir kac aydir yoklar, kendiliklerinden gittiler hehe.

simdi sana derler, onlar tek dolasmaz falan. hic inanma. gayet tek dolasiyorlar. yolunu sasirmistir. eger bahceli evde oturuyorsaniz, sen bir kedi edin. benim kedi cildiriodu fareyi hissediodu, tepemizde yürürken. ama ben toksoplazma kapmasin diye salmadim catiya.
ev sahibinin kedisi var, kapinin önüne diziyor, hediye getiriyor. tavsan köstebek fare sincap kus ne yakalarsa. kedinin ahi gitmis vahi kalmis, nine olmus hala yakaliyor. :KK53:

Ayyy neyseki 1 gece kaldi yatiliya sonra defoldu :KK4: bahcesine vuruldu zaten esim ne geliyosa o bahceden geliyo ben kedi edinmedim ama bahcemizden eksik olmaz yan komsulardan gelip duruyolar onlarinda degil kediler artik nerden geliyolarsa nasil kediyse kapamamis fareyi. Esim dedi kediyi aliyim koyim garaja bak fare kaliyomu ama ben tiksinirim sonra giremem o garaja diye istemedim aman yaa benden uzak olsunlarda :KK1: kedinin asisi varmi kiz sana bulastirmasin o hastaliktan fareyi kapinca kediyemi bulasirmis o hastalik

o kapidaki nasil kdiymis dikkat ette sizede saldirmasin bi o kalmis baksana

Son düzenleme:
Ayyy neyseki 1 gece kaldi yatiliya sonra defoldu :KK4: bahcesine vuruldu zaten esim ne geliyosa o bahceden geliyo ben kedi edinmedim ama bahcemizden eksik olmaz yan komsulardan gelip duruyolar onlarinda degil kediler artik nerden geliyolarsa nasil kediyse kapamamis fareyi. Esim dedi kediyi aliyim koyim garaja bak fare kaliyomu ama ben tiksinirim sonra giremem o garaja diye istemedim aman yaa benden uzak olsunlarda :KK1: kedinin asisi varmi kiz sana bulastirmasin o hastaliktan fareyi kapinca kediyemi bulasirmis o hastalik

fareden güvercinden kediye geciyor kedinin kakasindan insana. ben kediyi disari yollamiyorum ama tasininca yollicam, gezsin hava alsin, asik olsun.

garajda mi fare? karton kutu falan varsa ona gelmistir. bizim tasinma kartonlari duruyordu catida, ohhh bütün kis ziyafet cektiler.

bahceye acilan kapilarin önüne kum torbalari koyuyorlar, ama sicaklarda kapi pencere acik napican. basini soktugu heryere giriyor meretler.

bizim arabanin bazi kablolari sansar yedi. köstebek su borusunu patlatti. sismik dalga cihaziyla kovduk. sacma sapan, her yerden bir hayvanat cikiyor. bir sabah da geyik gelmisti bahceye rüya görüyürom herhalde dedim yattim uyudum yine. kücük bahce en iyisi. öyle meyve agaci seydiyim, kabak ekeyim, domates yetistireyim dememek lazim. :KK9::KK9:

ahaha bir ara da porsuk (kokarca demisim) dadanmisti =)) yani alis =))

Son düzenleme:
fareden güvercinden kediye geciyor kedinin kakasindan insana. ben kediyi disari yollamiyorum ama tasininca yollicam, gezsin hava alsin, asik olsun.

garajda mi fare? karton kutu falan varsa ona gelmistir. bizim tasinma kartonlari duruyordu catida, ohhh bütün kis ziyafet cektiler.

bahceye acilan kapilarin önüne kum torbalari koyuyorlar, ama sicaklarda kapi pencere acik napican. basini soktugu heryere giriyor meretler.

bizim arabanin bazi kablolari sansar yedi. köstebek su borusunu patlatti. sismik dalga cihaziyla kovduk. sacma sapan, her yerden bir hayvanat cikiyor. bir sabah da geyik gelmisti bahceye rüya görüyürom herhalde dedim yattim uyudum yine. kücük bahce en iyisi. öyle meyve agaci seydiyim, kabak ekeyim, domates yetistireyim dememek lazim. :KK9::KK9:

ahaha bir ara da kokarca dadanmisti =)) yani alis =))

Ayy yok artiiiiiiiikkk ne diyosun ya tamda ben alisirim ya hic istemedim zaten bahceli ev balkonlu olsn yeter dedm ama bizimki kocaman bahceli bulduya birakirmi kokarca geyik fln nerden gelck kiz yan tarafta komsularin bahceleri var arka tarafta mezarlik zaten u
yuksekte kaliyo onu sarili .
Kedinin diskisindan insana gecmezmi toksoplazma ben bahcedeki kedilerden korkuyorum uzak duruyorm mumkun oldukca Allah korusun.

Kdiyi salcam diyosunda aman hastalik kapar evde senle kalmiyomu dikkatli ol ya.

evet garaja girmis ama garajda salon gibi mutfaga giriyosun garajdan buzlugum alisveris dolabim camasir makinem hep orda kutu filan yoktu artik kapidaki sinekligin altinda bosluk vardi ordan girdi herhal.

sizde az cekmemissiniz ben olsam psikolojim bozulmustu onca seyden sonra herhalde :KK1:

bu arada tasinma isi ne oldu ariyomusunuz ev?

Ayy yok artiiiiiiiikkk ne diyosun ya tamda ben alisirim ya hic istemedim zaten bahceli ev balkonlu olsn yeter dedm ama bizimki kocaman bahceli bulduya birakirmi kokarca geyik fln nerden gelck kiz yan tarafta komsularin bahceleri var arka tarafta mezarlik zaten u
yuksekte kaliyo onu sarili .
Kedinin diskisindan insana gecmezmi toksoplazma ben bahcedeki kedilerden korkuyorum uzak duruyorm mumkun oldukca Allah korusun.

Kdiyi salcam diyosunda aman hastalik kapar evde senle kalmiyomu dikkatli ol ya.

evet garaja girmis ama garajda salon gibi mutfaga giriyosun garajdan buzlugum alisveris dolabim camasir makinem hep orda kutu filan yoktu artik kapidaki sinekligin altinda bosluk vardi ordan girdi herhal.

sizde az cekmemissiniz ben olsam psikolojim bozulmustu onca seyden sonra herhalde :KK1:

bu arada tasinma isi ne oldu ariyomusunuz ev?

ya meyve agaclarina geliyorlar, bahcede kiraz erik elma ceviz agaclari va. sansar zaten kiraz agacinda yasiyordu. ben de bezdim. ayy erzak dolabi ve dondurucu, ben de bodruma koyucam. kablolari kemiriyorlar diye duydum. arada sirada cekip bakin kablolara. kapiyi da kaplayin bari. iyk yani viyk viyk ses cikariolar fiti fiti yürüolar, bi de en beteri pisliyorlar. tuvalete gideyim demiyorlar hahah.

biz sanirim kasim ya da aralik gibi tasiniyoruz. tadilata bagli. artik aramiyoruz, kagit kürek isleri ve anahtar teslimini bekliyoruz. kücük bahceli =) haha. sifir meyve agaci politikasi güdücem. yetti valla. insan huylaniyo. ben korkmam da fareden tiksinirim. bak ziplama asiri heyecanlanma, gördün mü ciyakla hafiften, anahtarini al cik. napican. biri haklar elbet. insallah bir daha gelmez.

hazalcim, kirmizi baslikli kiz gelmis ojjgelmis, yeni ay yeni umutlar, yeni sans =) o kirmizi basliklikli kizi görmek de iyi, onun yolunu bekleyen de var. oh sagklikliyim diye düsün. insallah eylülde yüzün güler. sen hamile kalinca ben ve oksamen de hamile kalmis sayilicaz hehe.

pisicik, ovulasyon testi zamani isaret etmesi acisindan iyi ama aslinda cok da daraltmiyor. he faydasiz demiyorum ama ben uzun süre kullandim, sonuc malum. gün asiri yaptin mi yine ayni sey =)

leylekten ümidimi kestim, turna da leylege benziyor. buldum mu kuytuda kistiricam bakalim.

inşallah canım ya burda zaten biri hamile kalsa hepimiz seviniyoruzda yani zaten dediğim gibi umudum yoktu ölüm zaten karın ağrısından dün 1 saat kesintisiz agrırımı normalde agrıyo durup geciyo tekrar geliyodu galiba gecikme olduğu içinmi ağrıdı ne neyse hayırlısı benim içimde eylül ayına hep bi sempati vardır yıllardır belki eylül yada kasım doğum günüm evlilik yıldönümüm vayiyi yendiğim ay ne kaldıki kasıma :)

inşallah canım ya burda zaten biri hamile kalsa hepimiz seviniyoruzda yani zaten dediğim gibi umudum yoktu ölüm zaten karın ağrısından dün 1 saat kesintisiz agrırımı normalde agrıyo durup geciyo tekrar geliyodu galiba gecikme olduğu içinmi ağrıdı ne neyse hayırlısı benim içimde eylül ayına hep bi sempati vardır yıllardır belki eylül yada kasım doğum günüm evlilik yıldönümüm vayiyi yendiğim ay ne kaldıki kasıma :)

Eylul ayini bende cok seviyorum dogdugum ay oldugu icindeir muhtemelen ama yinede farkli bi sempatiklik duyuyorum eylul ayina ins senin icinde unutulmaz bir eylul olur :)

canım sen ne zamandır calısmaları sürdürüyorsun ben sanki baya oldu gibi hatırlıyorum bi sıkıntı yok demi bebek olması için

canım sen ne zamandır calısmaları sürdürüyorsun ben sanki baya oldu gibi hatırlıyorum bi sıkıntı yok demi bebek olması için

1 sene oldu olacak, aralarda atladik, kacirdik ettik ama belli ki bir sikinti var. belki bir kac ay sonraya doktora giderim. ben yasliyim heheh 31 yasindayim. bir sene dolmadan doktor test mest yapmiyor burda. iyi hatirlattin randevu alayim, bilmem kac ay sonrasina anca verir. bak yalniz degilsin. olmayinca olmuyor iste...

1 sene oldu olacak, aralarda atladik, kacirdik ettik ama belli ki bir sikinti var. Belki bir kac ay sonraya doktora giderim. Ben yasliyim heheh 31 yasindayim. Bir sene dolmadan doktor test mest yapmiyor burda. Iyi hatirlattin randevu alayim, bilmem kac ay sonrasina anca verir. Bak yalniz degilsin. Olmayinca olmuyor iste...

oı zaman tamam zealea abla:KK1::KK1: Bende tam yazacaktım neden doktora gitmedin diye benimde 1 sene olacak ama zaten kasımda yendim onun pskolojisi felan derken ondan da olmuyorumdur belki benbak ben yazdım aklına randevu geldi inşallah bi sıkıntı yoktur ablacım bu arada yaslıda değilsinn 31 yas neki dahaaa:KK76::KK12:

1 sene oldu olacak, aralarda atladik, kacirdik ettik ama belli ki bir sikinti var. belki bir kac ay sonraya doktora giderim. ben yasliyim heheh 31 yasindayim. bir sene dolmadan doktor test mest yapmiyor burda. iyi hatirlattin randevu alayim, bilmem kac ay sonrasina anca verir. bak yalniz degilsin. olmayinca olmuyor iste...

bende 31 im eylülde 32 olacam bebiş yok. geçmi kaldık ki yaa ondanmı olmuyo acep zealea...

X