Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Canım ya, hamile olduğunu yeni öğreniyorum. Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah Allahım sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bir bebiş nasip eder sana.

Canım benim, dualarımız seninle. İnşallah yeğenimiz kalacak bizimle. İçini ferah tut, birşey olmayacak Allahın izniyle...

canım geçmiş olsun benim kahverengi akıntım hep vardı sürekli progestan içiyordum sen sadece stres yapma dualarımız seninle

Canım benim, dualarımız seninle. İnşallah yeğenimiz kalacak bizimle. İçini ferah tut, birşey olmayacak Allahın izniyle...

canım geçmiş olsun benim kahverengi akıntım hep vardı sürekli progestan içiyordum sen sadece stres yapma dualarımız seninle

Kemre ablam seni gormek guzel.. ins bsy olmaz cok mutsuzum

rabit cnm bende kullaniyorum ama sanki kucuk kucuk parcalar gelmeye basladi.. oyle bi agirlik coktuki yuregime, esimi boyle uzgun gormek beni kahrediyo ona bu aciyi yasatmak istemiyorum tekrar. Benimde pek dayanacak halim kalmadi su mubarek ayda Rabbime sigindim birtek Ondan medet umuyorum

canım sağol yazın için valal şimdilik gebe değilim zaten folbiol aldım gebe kalıncada doktoa gidince onun tavsiyesi ile yazdığı ilacı alırım artık
hadi bakalım hayırlısı bacım...

bacım yumurtlama akıntısıdır vede beslenmeden dolayı etkilenmiştir renk... bu arada yarın inşallah alo derimmmm sesin hiç iyi gelmedi banaaa... bende memlekete geldimmm eşimde anasına gitti. görüşürz inşallah günün ortalarında uyanıksındırr:)

elvan bacımmm allahım her daim yanında olsun bacım sıhhatler versin... stres yapmaaa... (kolay değil ama sakin ol)
ecrin bacımmm sen nasılsınnnn inşallah iyi haberlerini alırızzzz yakında
sela bacımmm tabi giremesssin veledle uğraşşş öpüyommm o misss kokuluyu rabbim dileyen herkese versin inşallah..
zealeee nirelerdesinnnn bacımm seni görmek ne güzelll:)

aci yasama ve yasatma olmayacak... bak herkesin duasindasin. burayi güncelle firsatin olunca. doktorunla umarim görüsebilmissindir ve güzel haberlerin vardir bize.

aci yasama ve yasatma olmayacak... bak herkesin duasindasin. burayi güncelle firsatin olunca. doktorunla umarim görüsebilmissindir ve güzel haberlerin vardir bize.

Naptın gittin mi Dr a hadi güzel haberler ver bize

Canlarim cok sagolun dualarinizin karsiliginda kat kat guzellikler versin Rabbim hepinize. Iyiki tanidim sizleri.
iyi haberlerle donmek istiyorum, aksam icin randevu aldim ins melegim benimle kalmaya karar vermis bana smski tutunmus olur. Aklima gelen ya rahim agzinda aciklik vardir ( bu durumda diktirmek soz konusu olabilir ) yada plasenta cok asagidadir ( bi operasyonla yukari kaldiriyorlarmis ve surekli yatmak gerekiyomus ) ins cozumu olan biseydir baska seyler getirmek istemiyorum aklima, onun kalbinin attigini duymak istiyorum..

Kafay koymuşun illa operasyon diyosun yani ... Bunları bile getirme aklına canım ... İyi düşün iyi olsun ... Bekliyoruz güzel haberlerini akşama yazarsın buraya

Kafay koymuşun illa operasyon diyosun yani ... Bunları bile getirme aklına canım ... İyi düşün iyi olsun ... Bekliyoruz güzel haberlerini akşama yazarsın buraya

Yani varsa bi aksilik bunlar geldi aklima ins yoktur tabiki, durduk yere kanama olmasi artk istemesemde elimde degl tedirgin ediyo beni sanki aksi giden seyler var. Ama hep kendi kendimi busefer dusmicek diye avutmaya calisiyorum Rabbimin izniyle

elvancım rabbim yardımcın olsun.aklına kötü şeyler getirme.moralini bozma.biliyorumki endişelenmemek elde değil ama ferah tut kalbini.bebişin seninle kalıcak inşallah...üzülme...

Canım hiçbirşey olmayacak Allah'ın izniyle...Güzel haberlerini bekliyoruz inşallah...

Allahım yanında olsun bacım yavrunu sizlere bağışlasınnn

elvanım naptın, akşam saatlerinde dr a gidicem demişsin. inşaallah kanamalar bi sorun teşkil etmez ama olurki bi sorun varsa dediğin gibi çözümü olan bir şey olsun inşaallah. ama Allah ın izniyle sana sadeece yat istirahat et dicek dr. dualarımızdassın canım

renk değişmedi be gökçem renk aynı şeffaf da şekli evrim geçirdi sanki :) inşaallah dediğiniz gibidir canım ya... iyiyim tatlım iyiyim sadece uygun bir zaman olmadığını düşündüğüm için tedirgindim biraz, ondan öyle gelmiştir sana. uykucu değilim ben ne zaman istersen bacım görüşmek üzere :))) annecin ve babacınla tadını çıkar tatilin inşaallah.

iyiyim çok şükür bekleyiş deyiz....korunmasız 3. ay bitti bide 3 ay korunduk düşük olunca toplam 6 aydır bekliyoruz...nazlı bebiş ortalarda yokkk :44::44::44::44: zaman uzadıkça tedirginlikle beraber stres li anlarda beraberinde geliyor.....:18::18::18: zamanının gelmesini bekliyoruz...belliki henüz vakti gelmemiş...

bir dokun bin ahhh işit gibi oldu
Sen nasılsınbacımmm görüşemez olduk...benim payım büyük tabiiieskisi gibi sık sık giremiyorum girsemde vakit geçiremiyorum uzunca bir zamandır...

hepinize selammmlarr olsun bendenn...öpüldünüz:))

canımmm nasılsınnn...gittinmi doktoraa...güzel haberlerini bekliyoruz bacımmmm....Rabbim sorun yaşatmasın sana bir daha inşaallah

Selam kizlar mesajlariniz endiseleriniz icn cok sagolun. Smdi geldim doktordan bebek iyidi cok sukur ama malesef kesenin dis tarafinda pihti varmis ve rahim agzinda yakin duruyormus bikac kez daha kanama yasayabilirsin dedi. Iki ihtimal var ya pihti kendiliginden temizlencekmis yada buyuyup bebegide dusurcekmis yada zarar vercekmis herhalde keseyimi bozarmis ne tam odaklanamadim soylediklerine. Yani eriyip gitmesi lazimm buyurse kotu olurmus Dualarda bulusalim ins dualarinizda beni unutmayin. Simdilik yapilcak bsy yokmus sadece bikac tahlil istedi enfeksyona bakmak icn. Ins bisey olmaz bu konuda tecrubesi yafa bilgisi olan varsa lutfn bana yardm edebilirmi

Son düzenleme:

canım çok geçmiş olsun bebeğin iyiymiş çok şükür ki inş o pıhtı da akar gider bebeğine zarar vermez dualarım seninle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…