Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Sagolun canlarim amin InsAllah birsey olmaz. Ayni sorunu 6 haftamda yasamistim ama cok sukur hemen kesilmisti.
simdilik bisey yok ins olmazda Rabbim su mubarek ayda dualarimiz kabul etsin ins

ben de sordum canım uçakla problem olur mu dedim yok olmaz dedi.

canım elvanım ilk mesajını okudum gözlerim doldu çok şükür derken diğer mesajını okudum, kalbini ferah tutmaya çalış ablacım Rabbim inşaallah bu kez o acıyı yaşana izin vermeyecek. burdaki arkadaşlarımla birlikte benim de dualarımda olacaksın, kendi haberimi aldığımda ilk konuştuğum dertleştiğimdin içimden hıçkırıyorum şu anda inşaallah Rabbim hayırlısıyla birlikte tamamına erdirsin inşaallah yüzünü güldürsün sevincini yarım bırakmasın tam eylesin ablacım. Allah ım dan bir sonraki ve sonraki mesajlarını gönül rahatlığıyla yazmanı diliyorum...

"Hamile bir kadının eşi,karnına şahadet parmağı ile bir daire çizerek 20 defa “YA MÜBDİ”yazsa ve okusa çocuk düşürülmekten korunur ve kurtulur" bana da gökçe söylemişti yapmıtık ama biz geç kalmışız biz yapmaya başladığımızda bebeğimin kalbi çoktan durmuştu. ben her gece yatmadan 33 kere okumuştum kocam da bir kereye mahsus baş parmağını karnıma koyup tam hatırlamıyorum ama sanırım sabah namazından önce 99 kere okumuştu. önemli olan niyet canım bol bol oku inşaallah sen geç kalmayacaksın...

CANIMMMM Allah razi olsun cok sagol yazin rahatlatti beni. InsAllah Rabbimin izniyle bisey olmaz. O dedigini ben iki hamileligimdede yaptim esimle. Yine yaparim takdir Rabbimin ne yazilmissa o.
Surekli yattigim yerden dua okuyorum.
dilerim Rabbim sana isteyen herkese nasip eder bu gunler geride kalacak seninde ins. Dualarimdasiniz

Daha guzel haberi vereli yarim saat olmadi benim demin kanamam oldu kizlar cok korkuyorum. Daha demin geldim doktordan karindan bakti braz bastirinca acidi ama zaten dunden sancim vardi. Dua edin bsy olmasin

Elvannnn ne temiz bi kalbimiz varmış bizim deli gibi önce kendi kalp temizliğime sevindim haaa:)) maşallah canım benim inş bu bebişinnnnn sağ salim doğar 70000 subhanallah Çek bebeğinin sağ salim doğması için çok ama çok sevindim ya :)) ben de diyorum bu kız nerelerde batımızı satımızıı söylüyoruz yazmıyo o da tam benim çalışma yaptığım aylara denk geldi sağlık olsun zaten hakkımızı da doldurduk 25 inde eşim askere addaaa gerçi bizle oyun oynuyo bu askeriye adam 30 yıldan sonra bi başvurayım dedi ilk kez gönlü oldu bu seferde talep fazla parçalı alacaz dediler ne zaman gideceği belli olmayacak gibi duruyo anlayacağınız düzenimizin içine ettiler bekliyoruz 25 inde bakalım açıklanacak (

Daha guzel haberi vereli yarim saat olmadi benim demin kanamam oldu kizlar cok korkuyorum. Daha demin geldim doktordan karindan bakti braz bastirinca acidi ama zaten dunden sancim vardi. Dua edin bsy olmasin

Elvan'ım benim ilk kısa hamileliğimde Dr ne zaman ultrasonlar baksa ağrırdı ve eve gidince kahverengi akıntı görürdüm çok bastırıyordu ya ben de söyleyememiştim Dr a acıdığını bilmiyorum normalmiydiki o ağrı sen de Dr una söyle muayeneden sonra olduğunu biraz daha dikkatli yapsın muayeneyi subhanallah ı unutma 70000 tane Çek lütfen bir de elini karnına koy ya şafi Çek dinlen bolca geçmiş olsun;(

canim insAllah. Cok sagol. Aslinda girmeme sebebim hamilelikten dolayi degilde o tasinma yogunlugu ve internetim olmayisi. Suanda cepten giriyorum. Ha brde tabi hamileligin verdigi yorgunluk bulanti yatma suresi derken uzak kaldim topikten farkindayim listede guncellenecek cok sey var.
Canim uzulme sende herseyde bi hayir var bunun farkindayiz cok sukur ben zamani olduguna inaniyorum InsAllah en en en en kisa zamanda kocani yollamadan bebisiniz olur bi mucize belki ertelenir askerligi. Hakkinda hayirlisi olr ins cnm

Canim soylediklerine baslicam hemen :) eve geldigimde o korkuyla aradim doktoru bastirinca ultrason cihazini acidigini soyledim ondan olamazmis ama. Rahat degilsen gel bakalim dedi ama 10 dkk once baktigimzda hersey yolundaydi. devam ederse gel dedi ins gerek kalmaz.

canım cok sevindim bu habere. inşallah hersey yolunda gider ve sag salım saglıklı bır sekılde alırsın bebegini kucagına...dualarım senınle ve mınıgınle...

canım cok sevindim bu habere. inşallah hersey yolunda gider ve sag salım saglıklı bır sekılde alırsın bebegini kucagına...dualarım senınle ve mınıgınle...

Bizimle de olsunnn :) ramazanda dua edin hayırlı zamanda sağlıklı evlatlar gelsin sessizçekimsesizcem ve ben kötü deneyim yaşadık ikimizin de minikleri zamanında ve sağlıklı şekilde gelsşn inşallah tabi herkesin Herkese dua ediyorum

tebrikler canım.Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.inşallah bu sefer bebeğine kavuşursun.rabbim cümle isteyenlere nasip etsin inşallah.

Tebrikler allah tamamına erdirsin.Benimde hep kanamam oldu progestan kullandım 3 hafta önce dogum sancılarım başladı progestanın depo ignesini vurunuyorum.KIZIM ELVAN ABLASINI DUYUNCA ÇOK MUTLU OLACAKKKKKKKKKK:54

ben yeni üyeyim. internetten medet umanlardan.. ben 1 senelik evliyim ve sizin yaşadığınız sorunu yaşıyorum.. hiçbirşey denemedim. sadece korkup kaçtım. ve hep erteledim.. sonra sorunlar sorunlar sorunlar.. intihar etmeyi bile düşündüm...

tecrübe ve deneyimlerimizle vajinusmusu yenelim topigine geçersen oradaki arkadaşlar yardımcı olur

tebrık ederım kızlar sizi cok sevındım:)gule gule buyutun bebeklerınızı.bızler ıcınde dua etmeyı unutmayın.

elvancım hamılelık habernı sımdı okudum sanada cok sevındım umarım bırdaha aynı sorunları yaşamassın kendıne stres yapma sakın hep olumlu dusun.Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsinn canım benım

Elvan önce senden başlamak istiyorum ınş bu şefer ssağlıkla kucağına alırsın
Bebeğini çok çok sevindim gözün aydın rabbim şifa versin geçen yıl ramazan
Ayinda nasıl yardımcı oldunuz unutamam geçen yıl vajinismus yenmek icin
Dualar ediyorduk bu yıl ise bebeklerimize sağlıkla kavuşabilmek icin hayat ne garip
Imkansız mucize dediklerimizi yaşıyoruz annelik hayal bile olamazdı benim icin
Ama suan çık az kaldı kavusmama. Kendine çok dikkat et yat dinlen dualarim seninle...

Selaaa canimmmmm gözün aydın maşallah bebeğin iyi olmasına sevindim ama meraktan da çatladın
Doğum hikayen i paylaş neler oldu bende nasıl ne yapacağımı bilmiyorum henüz konuşmadık dr la
Suan nasılsın alisabildijiz mi üçüncü sahisa ismi ne oldu geceleri uyuyor mu :)))))
Öpüyorum sizi

31hafta 4günlük olduk ınş Allahın izniyle şimdiye kadar gayet güzel bi
Hamilelik süreci geçirdim sıkıntısız ama artık bel sırt ağrılarım var dizlerim
Kopuyor resmen :)) ağırlığımızı kaldıramaz oldular ama karnm çok buyumedi
Eşim gidip gelip daha niye büyümedi deyip canımı sikiyo oglusum gayet sağlıklı
Görünüyor ınş ole devam eder 39cm boyu 1.490 kilosu ama geceleri hiç uyutmuyo
Karninda yeni yerler keşfediyor acayip hareketli bazen korkuyorumoyle bi vuruyorki kasiklarima sancı giriyo ahanda doguruyorum
Diyorum o an
Buarada doğum çantasi falan hazirlamadim henuz ne zaman hazirlamaliyim
Nts ye de girmedim 34. Hafta dedi doktorum
Ayol bebek nasıl dogurcam yolun sonuna gelmişim acayip tirsiyorum
Ama düşünmüyorum da bi taraftan aman daha çok var diyorm sonra saçmalama inci ne kalmış
Bu ay dogsa doğar diyorum ışte benden bu kadar dualarinizda unutmayın
Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun...

Tebrikler allah tamamına erdirsin.Benimde hep kanamam oldu progestan kullandım 3 hafta önce dogum sancılarım başladı progestanın depo ignesini vurunuyorum.KIZIM ELVAN ABLASINI DUYUNCA ÇOK MUTLU OLACAKKKKKKKKKK:54

tebrikler canım.Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.inşallah bu sefer bebeğine kavuşursun.rabbim cümle isteyenlere nasip etsin inşallah.

Sagolun kizlar dualariniz dilekleriniz icin cok tskrler kocaman bir amin diyorum. Ins sizlerde kolay bi dogumla bebeklerinizi dunyaya getirirsiniz saglik sihhat icinde. RABBIm hepimizin gonlune gore versin ins

Canim kisiden kisiye degisiyor ama internette okudugum kadariyla genelde son trimesterde birden buyuyormus bebek zaten son 3 ay icinde birden uzayip birden kilo aliyormus. kimisinde az cikiyo ama bebegin saglikli cok sukur dert etmeyin bence :) ha tabi insan istiyo kocaman gobisi olsun ama yapin oyle degilse olmuyo cikmiyo yapck bsy yok
Ins doguunda kolay gecer cnm smdiden dusunup strese sokma kendinii aklini kurcalayan herseyi butun tereddutlerini doktorunla konus soru isareti kalmasin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…