Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

İlk 4 ayda bebeğin düşmemesi için 70000 subhanallahi vebihamdihi çekilmeliymiş subhanallah değil :) düzeltme yapıyorum:KK66:

hoşgeldin gökçecim.ben kendi adıma iyiyim canım.evet yoktun merak ettik seni neyse ki iyisin herşey yolunda.görüşmek üzere hoşçakal:KK3::KK16:
hoşbuldum bacımmm inşallah iyisindir sende

merhabalar herkese uzun bir aradan sonraa ..bende vajinusmusdum arkadaşlar hemde 8 yıl çektim :KK43:(( ve kk sayesinde çok şükür yendim bu illetti herkesii allahım kurtarsınn..durumumm çok vahimdi ve hiç dr gitmeden ..sonrada bumuymuş beni 8 sene mahvedenn dedimm..şimdi bebek düşünüyoruzzz tabiki ama 3 aydır olmuyo ama :))) ne yapacam bilimiyorumm sabırsızlanıyorum herkes gibi çünkü çok çektimm allahım hayırlı zaman da banda nasip eder inş..bana fikir verecek birileri de varsa çok sevinirimmm...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
bacım seni burada görmek harikaaaa inşallah hayırlısı ile hamilede kalırsın sağlıklı bebişinde olur inşlh hoşgeldin:)
Ben galiba o masalım:) çok saol,Allahım herkese nasip etsin.
:) bacım tekrarr hayırlı olsun inşlh sapa sağlam güzelce bebişine kavuşursun

canım elvanım ilk mesajını okudum gözlerim doldu çok şükür derken diğer mesajını okudum, kalbini ferah tutmaya çalış ablacım Rabbim inşaallah bu kez o acıyı yaşana izin vermeyecek. burdaki arkadaşlarımla birlikte benim de dualarımda olacaksın, kendi haberimi aldığımda ilk konuştuğum dertleştiğimdin içimden hıçkırıyorum şu anda inşaallah Rabbim hayırlısıyla birlikte tamamına erdirsin inşaallah yüzünü güldürsün sevincini yarım bırakmasın tam eylesin ablacım. Allah ım dan bir sonraki ve sonraki mesajlarını gönül rahatlığıyla yazmanı diliyorum...

"Hamile bir kadının eşi,karnına şahadet parmağı ile bir daire çizerek 20 defa “YA MÜBDİ”yazsa ve okusa çocuk düşürülmekten korunur ve kurtulur" bana da gökçe söylemişti yapmıtık ama biz geç kalmışız biz yapmaya başladığımızda bebeğimin kalbi çoktan durmuştu. ben her gece yatmadan 33 kere okumuştum kocam da bir kereye mahsus baş parmağını karnıma koyup tam hatırlamıyorum ama sanırım sabah namazından önce 99 kere okumuştu. önemli olan niyet canım bol bol oku inşaallah sen geç kalmayacaksın...
heyooooooooooo nasılsınnnn ne var ne yok :)nasıl gidiyorrrr :KK66: güzel haberlerle buluşuruz inşlh:KK16:

Kizlar 3 ay gecince gecer dediler ama ben hala bisey yiyemiyorum iki dilim bsy atiyorum agzima zorla daha almiyo migdem istifra yok ama mgdem surekli rahstsiz cok zayifladm :KK43:
napicam ben :KK43: cok duzensiz besleniyorum bide ustune vejeteryanim doktor kanda b12mi demisti ne birseye bakicakmis ona gore ilac yazicakmis korkuyorum beslenemicek diye bebek tansiyonda surekli yerlerde ben duzelmeyi beklerken devam ediyo skntilarm

Kizlar 3 ay gecince gecer dediler ama ben hala bisey yiyemiyorum iki dilim bsy atiyorum agzima zorla daha almiyo migdem istifra yok ama mgdem surekli rahstsiz cok zayifladm :KK43:
napicam ben :KK43: cok duzensiz besleniyorum bide ustune vejeteryanim doktor kanda b12mi demisti ne birseye bakicakmis ona gore ilac yazicakmis korkuyorum beslenemicek diye bebek tansiyonda surekli yerlerde ben duzelmeyi beklerken devam ediyo skntilarm
allahım acil şifalar versin bacım.... vejeteryan olmanada üzüldüm benim kızkardeşimde vejeteryan...
sen et suyuyla pişmiş yemekleri yiyebiliyormusun bari öyle alsan depolasan be bacımmm... bebişin içinnn... ne diyim allah şifa versin ve iştahını açsın bacım:KK16:

hayırlı olsun demedim mi benim cok kardeşlerim olacak diye .kardeşime iyi bak :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

e_lvan tebrik ederim allah bebeğini sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin.
diger bütün hamişlerimizide tebrik ediyorum güzel bir hamilelik geçirirsiniz inşallah:KK49:

allahım acil şifalar versin bacım.... vejeteryan olmanada üzüldüm benim kızkardeşimde vejeteryan...
sen et suyuyla pişmiş yemekleri yiyebiliyormusun bari öyle alsan depolasan be bacımmm... bebişin içinnn... ne diyim allah şifa versin ve iştahını açsın bacım:KK16:

Amin canim cok sagol et suyu tavuk suyuyla yapilan yemegi hc yiyemem yne bikac gun once kendimi zorladm biraz balik yedim bebek icn mecburum dedign gbi bi sekilde artk zorlicam kendimi. Sende tasinmissin alisabildinmi yeni evine gule gule oturun ins

hayırlı olsun demedim mi benim cok kardeşlerim olacak diye .kardeşime iyi bak :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Oyyyy oy kimler gelmis sagol tatlim sende iyi bak kardesine burdaki herkesede dua et :)

e_lvan tebrik ederim allah bebeğini sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin.
diger bütün hamişlerimizide tebrik ediyorum güzel bir hamilelik geçirirsiniz inşallah:KK49:
Sagol cnm amin. Rabbim herkese nasip etsin ins. Sen napiyosun iyisin ins yoksun nezamandir

elvan bu mesaja bile çok sevindim biliyo musun :) en azından her şey yolunda demek diye :)
canım en azından ceviz ye günde en 3 tane, bir bardak sütünü iç, bir kase de olsa yoğurdunu ye inşaallah bunları yemen de bir sıkıntı yoktur. semiz otu bulabilirsen semizotu ye... çok bekledik yiğenimizi zorla da olsa en azından iki kaşık yemeye çalış canım öpüyorum seni çok Allah yanında olsun

gökçee kaçak nerelerdesin sen :) hep bi yerlere dağıldık ya... valla tekrar denk geliriz inşaallah... özledim ben hepinizi :KK50:

yurt değiştirmişsin Allah yeni ocağından huzurlu mutlu dumanlar tüttürsün inşaallah gökçem... ben iyiyim çok şükür dediğin gibi güzel haberlerde buluşuruz inşaallah öpüyorum çok Allah a emanet ol bacım :KK52:

aaaaa elvan hamilemisin cok sevindim cnm inşallah sıkıntısız bi şekilde doğumunu gerceklerşirsin bu sefer bebişin tutunur sana

kızlar selamlar nasılsınız ben bugün doktordan gelsim smear testinin sonucu temiz cıktı cok şükkür bişey yokmuş inşallah yakın zamanda hamiş haberi veririm size hayırlısıyla birlikte doktor folik asit kullan dedi ama hangisi daha iyi

kızlar selamlar nasılsınız ben bugün doktordan gelsim smear testinin sonucu temiz cıktı cok şükkür bişey yokmuş inşallah yakın zamanda hamiş haberi veririm size hayırlısıyla birlikte doktor folik asit kullan dedi ama hangisi daha iyi

inş en kısa zamanda hayırlısıyla nasip olur bu duygu, doktorlar genelde folbiol veriyor ben de ondan kullandım,hamile olmadan 4 ay öncesinden başlamıştım o zamanlar folic plus kullanıyordum doktora başladıktan sonra folbiol verdi ona geçtim sen de hemen tercihi yap ve al canım gebelik öncesinden başlamak önemli bebişlerin sağlıklı gelişimi için :KK16:

inş en kısa zamanda hayırlısıyla nasip olur bu duygu, doktorlar genelde folbiol veriyor ben de ondan kullandım,hamile olmadan 4 ay öncesinden başlamıştım o zamanlar folic plus kullanıyordum doktora başladıktan sonra folbiol verdi ona geçtim sen de hemen tercihi yap ve al canım gebelik öncesinden başlamak önemli bebişlerin sağlıklı gelişimi için :KK16:

işte bilemedim eczaneye sorcam doktor bişe demedi sadece folik asit dedi

4.cu ayin sonuna kadar yetistirebilirmiyim bilmiyorum ama niyet onemli bence. ins dualarimiz kabul olsun bu mubarek ayda

canıım cok servındım hamıleymışssın,allah ım kucagına almayı nasıp etsın,bulantıdan sonra hamılelgın taadını cıkar.coook tebrık edrım cok sevındım:nazar::nazar::nazar:

X