Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

İnşallah canım.bir kese görünse öyle inanacağım.herkese dua ediyorum.herşey gönlünüzde olsun.
canım gözün aydın Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bende yarın gidicem doktora keseyi görmek için alttan bakar diye korkuyorum :18:insan keseyi görmeden inanamıyor hakikaten inş hayırlısıyla görürüz bebişlerimizi

Çok teşekkür ederim.işte birde ultrasonda görsem o zaman inanacağım ve çığlık atacağım :) İnşallah senin içinde en güzeli olsun.Çok merak ediyorum kese göründü mü? Lütfen paylaş vajınal ultrason oldun mu? Ayy hadi hayırlısı.Meraktan çatlıcam.İnşallah keseyi görürsün.

kese göründü canım çoooooook şükür vajinal ultrason olmadı canım üstten baktı korkmama gerek yokmuş hayırlısıyla sende görürsün inşallah canım bebişini

kese göründü canım çoooooook şükür vajinal ultrason olmadı canım üstten baktı korkmama gerek yokmuş hayırlısıyla sende görürsün inşallah canım bebişini

Çok sevindim.Ne güzel bir duygudur görmek, hadi hayırlısı olsun. Kaç haftalıkmış? Bir de beta hcg bugün baktırdın mı? Ben artık böyle sorar dururum. Ben de Pazartesi gideceğim.Yihuuuu bir kese göründü, darısı başıma olsun.

çok teşekkür ederim canım darısı sana inş...geç döllenme olduğu için kaç haftalık olduğunu bebeği görünce söylicek canım tahliller istedi canım kan idrar onları yaptık beta hcg bakmadı canım sanırım keseyi görünce gerek duymadı sorabilirsin tabiki canım anlıyorum seni ​insan merak ediyor...

16. ve 21.haftada doktora muayene olduğumda, ikisinde de rahim ağzı boyunun 28m olduğunu ve normal olduğunu,erken doğum riski olmadığını söyledi 25 altı olursa riskli olur dedi,
forumda dolanırken 26m olan birine doktoru riskli demiş istirahat vermiş sürekli yatmasını söylemiş,ayrıca bundan dolayı düşük yapanlarda varmış(bu arada neler öğreniyoruz ya) kafam karıştı bir problem olabilir mi ben çok rahat hareket ediyorum yürüyüş falan yapmaya başladım bunları görünce tereddüt ettim şimdi yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

24 haziran' da sezaryenle kızımı dünyaya getirdim. şimdi evdeyim, net yoktu, girip yazamadım. doğum hikayem maalesef çok kötü, hayal kırıklığı oldu biraz. kendimi toparlayana kadar yazmayacağım. düşündükçe üzülüyorum. bir de üstüne eşimin evde yaşattıkları var ki, hepten felaket. mutlu olması gereken günlerim zehir oldu. bunları yaşatanları asla affetmiycem. bir süre ortada olmayabilirim, mazur görün. adını idil koyduk. 3.400gr. doğdu. şükür ikimiz de iyiyiz. uykusuz çok günler geçiriyoruz. allah herkese anne olmayı nasip etsin. görüşmek üzere.

sağol kuzum!! senin şahsında tüm tebriklere teşekkür ediyorum. kız her an uyanabilir. nöbetteyim

canım cok uzuldum hem dogum anı kotu gecmıs hem sanıyorum kı esınden yana destek almamıssın tam anlamasam da sıkıntı yasadıgın cok bellı. cunku kolay kolay bu cumlelerı yazmazsın affedıcısındır sıkıntılarını da dıle getırmezsın yazdıgına gore.

canım benım adıyla yasasın senın gıbı kocaman kocaman gozlerı var mı guzel kızının bakem.

maasallah kılosu guzelmıs saglıgı da yerındeymıs cok sevındım ıcım kıpır kıpır oldu mutlulugun daım olsun canım benım.

bebıs bakmak demek cok zor haaa. ama sevgısı ıle ınsan herseye dayanıyor dıyorlar. beslenmene dıkkat et canım, gucten dusme az uyuyorsun zaten.

ALLAHA emanet olun canım

Vajinismusu yeneli 4 ay olacak nerdeyse, çok şükür Rabbime yüzüme güldü bende kurtuldum.. Allah kimseye yaşatmasın..
10 yıla yakın çektim bunu, en sonunda azmettim başarıcam dedim ve oldu, önemli olan istemekmiş ve egzersizleri aksatmadan yapmakmış bunu anladım..
9 aylık evliyken vajiliyken hamile kaldım ve bir kızım oldu.. ve böylece benim için süreç daha da uzadı. bahane bulmak daha kolaydı artık, çünkü hep kaçıyordum egzersizlerden. kızım ne zaman bir bebek görse anne benim kardeşim neden yok olmayacak mı diye ağlıyordu. onun üzülmesine de kahroluyordum, benim yenmeme en büyük sebep bu oldu..
artık bebek çalışmalarına başladım çok şükür, inş. Rabbim en kısa zamanda yeniden anne olmayı nasip eder bana
Allah'ım tüm bebek bekleyenlerin tamamına erdirsin sağlıcakla kucaklarına almayı nasip etsin, bebekleri olanlarında hayırlısıyla büyütmeyi nasip etsin inş. bebek isteyenlere banada :)) en yakın zamanda hamile kalmayı nasip eylesin.. sağlıcakla kalın arkadaşlar..

tebrikler böyle uzun süre çekip de kurtulanlara daha bi seviniyorum ... Allah en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı bi evlat nasip etsin inşallah ...

Merhaba arkadaslar bende bu ayin 25de dogum yapicam kismetse ama vajinimus gecmism oldugu icin normal dogumu tercih edemiyorm cunku cati muaynesni bile yaptiramiyorm sezeryanda beni korkutmuyo deil aslinda napcam bilmiyorm valla simdiden uykularm kaciyo dua edin kizlar.. sezeryan dogum yapan varsa bana biraz anlatabilirmi cokmu zor ?

kızlarrr selam hayırlı ramazanlar ramazan ayımız mübarek olsun giremedim kaç gündür taşındım ama hala ev dandini devam edi toplanma süreci eşimle kaç gündür gece 3 -4 lere kadar ev topluyoruz ne çok eşya ıvır zıvır varmış evde dogalgaz yok kac gundur perısan olduk bıde ramazana denk gelmesı yemek yok dus su ısıtıp kovayla Neyse cok şükür kü ev içime sindi bide iki gğn hasta olmaz mıyım mikrop mu kaptım üşüttüm mü bilmüyorum hastanelik oldum karın ağrısı :S bugün işleri toparlamak için geldim zira haftasonu müşterinin biri arayıp sinirle suratıam kapattı umurum değil selamm çilekimin annesi şimdi bütün yasanmıslıkları bir kenara koy yanında yaşanılacak duyguların en güzeli duruyor ona bak ve herşeyi unut ...

Sela'm canim gozun aydin Rabbim hayirli omurler versin melegine.. aksi giden seyler olmus umarim unutulur biran once artik meleginle guzel yarinlar beklicek sizi ins..

yaramazpisim tasindinmi kizzzz zormus demii okadar ivir zivir cikiyoki ne ara almisizzz ne fuzuli seyler seytan bi ara bas hepsini cope dedi bizimde bi internet kaldi baglatmamiz gereken oda sanirim 1 ayi bulacak hallolana kadar. Neyseki icine sindi benim ilk basta pek sinmedi ama simdi memnunum cok sukur. Mazotlu galiba bizimde oyle alismistik dogalgazin rahatligina cok aricaz herhalde ins hersey biran once yoluna girer

kizlar gecmisi pek okuyamadim hepiniz aklimda ve dualarimdasiniz.
Hayirli ramazanlar iyi bakin kendinizeeee

Kese görüldü arkadaşlarrrrr. Çok şaşkınım, gördüm ve hayatımda gördüğüm en güzel resim. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…