Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

vaji yendıgım ayda bole olmustu doktra giitim sitresten 2 adetni goruyo olabilirsin demisti kucuk kisttin var oda adet kanıyla gıdıder korkma dedi bu ayda bole oldu gıtsemı bılmıyorum kı yanısını soler dıye gıdesım yokk.(

git bence bir görün. bak bebek de düşünüyorsun belki engelleyen küçük bi şey vardır. zaman kaybetme. folik asit kullanmaya başladın mı

hıc bı ilac kulanmıyorum daha dorusu adını ilk defa senden duydumm:)

ben ilk test için doktora gittiğimde( o zaman negatifti) bebek görünmüyor ama madem bebek düşünüyorsun folik asite başla dedi. hamile kalmadan 3 ay önce kullanmaya başlamak lazımmış esasen ama bende başlayalı 15 gün kadar oldu. hamilelikte kullanılan folik asit bebekte olabilecek olan gelişim bozukluklarını engellermiş

ben ilk test için doktora gittiğimde( o zaman negatifti) bebek görünmüyor ama madem bebek düşünüyorsun folik asite başla dedi. hamile kalmadan 3 ay önce kullanmaya başlamak lazımmış esasen ama bende başlayalı 15 gün kadar oldu. hamilelikte kullanılan folik asit bebekte olabilecek olan gelişim bozukluklarını engellermiş

hımm zaten ıcıme bı korku sardıı yarın degılde p.tesı gıderımmm o dedıgınıde solerım doktoraa ınsalahh bıse cıkmazz:KK43:

hımm zaten ıcıme bı korku sardıı yarın degılde p.tesı gıderımmm o dedıgınıde solerım doktoraa ınsalahh bıse cıkmazz:KK43:

çıkmaz Allahın izniyle. büyük bişey olsaydı geçen ayda görünürdü zaten . sadece kontrole gitmek iyidir. faydası olur zararı olmaz. öyle kötü düşünme hemen

çıkmaz Allahın izniyle. büyük bişey olsaydı geçen ayda görünürdü zaten . sadece kontrole gitmek iyidir. faydası olur zararı olmaz. öyle kötü düşünme hemen

doru soluyosun canım yınede gıtmekte fayda var :) ben kactım tatlım opuyorum bu arda tekrar bebis hayırlı olsunn :) iyi geclerrrr :)

slm kıslar
yumurtalıklarımın olduğu yer ağrıyo ve gece sankı karnım geriliyo gibi oluyo gebelik varsa bunlar normal mi??

slm kıslar
yumurtalıklarımın olduğu yer ağrıyo ve gece sankı karnım geriliyo gibi oluyo gebelik varsa bunlar normal mi??

evet normal, ben de ayaklarımı tam uzatamıyordum ilk öğrendiğim zamanlar. tebrik ediyorum hamileliğini :KK49::nazar:

Merhaba kizlarrr :80::80:

' Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim ' topiginde konu kaymasi nedeniyle yeni konu açmak istedim.. (ki bu günlere sükürler olsun :KK62::KK62: hepinizle gurur duyuyorum :KK16:)
Vajinusmusu yenip hamile kalmak isteyen ve HAMILE olan arkadaslarimi buraya bekliyorum.. Ins topigimiz hepimize ugurlu gelir ve en kisa zamanda hepimiz hamis kalirizzzz:emir_bebek::emir_bebek::KK49:

Hayirli ugurlu gelsin bu liste hepimize InsAllah :KK76:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:Cinsiyet:13:Bebek ismi:emir_bebek:Dogum tarihi:KK9::KK9:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:ErkekMehmet Akif11 Subat 2013:nazar::nazar:
Cicekrose:KK49::KK9::nazar::nazar:KizYagmur Melisa19 Subat 2013:nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:Kiz
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:ErkekGöktürk
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:ErkekYigit12 Nisan 2013:nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:Erkek
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:ErkekBerkay
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:ErkekMehmet Yigit/
Furkan
Mikrolif:KK49::KK9::nazar::nazar:
Shummir:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sela1:KK49::KK9::nazar::nazar:Kiz
Inciozmen:KK49::KK9::nazar::nazar:Erkek
Rabit:KK49::KK9::nazar::nazar:
Ayberk_ece:KK49::KK9::nazar::nazar:Erkek
Nacisss:KK49::KK9::nazar::nazar:
Yoruldum123:KK49::KK9::nazar::nazar:Erkek
Sekerpare_:KK49::KK9::nazar::nazar:
Pakizeg:KK49::KK9::nazar::nazar:
Huma2013:KK49::KK9::nazar::nazar:
Canikom12:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gelinkiz81 Mayis3 AyBekliyor
Korkak2220 Mayis1 AyBekliyor
Acemisufi????Bekliyor
Aybice????Bekliyor
Berna1627????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Dahlia34????Bekliyor
Ecrinx????Bekliyor
Hazal34????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Masumsu????Bekliyor
Mina13????Bekliyor
Nuysima????Bekliyor
Ocean????Bekliyor
Oksamen????Bekliyor
Oliviera????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Pissa????Bekliyor
Saskinanne????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Veracroft????Bekliyor
Zerbas????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor

benıde eklermısınız bende bu ay denemelere basladım ıns ay sonunda mutlu haberler alırım:)))

aynen canımm hamilelikte olan şeyler ...dikkat et kendine:KK34:
saol canım biz hala emin değiliz ama nasıl güzel biduyguymuş RABBİM isteyen herkese nasip etsin inşallah..

evet normal, ben de ayaklarımı tam uzatamıyordum ilk öğrendiğim zamanlar. tebrik ediyorum hamileliğini :KK49::nazar:

teşekkür ederim canım :KK70: bir kaç gündür ağrıdan duramıyorm normal midir değilmidir bilemedim çok saolun yardımlar için :KK70:

slm kıslar

umarım hamilesindir canım. bende dün öğrendim hamile olduğumu. bende de aynısı var. ağrıdan daha çok dürtme veya batma gibi bir his

X