Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kemre ben de aynı haldeyim, moralini bozma ne olur. ben de surat beş karış dolaşıyorum ama ara verince olan bu maalesef. sık yapmak gerekiyor alışmak için, ona da eşim müsait değil. ilaç aldı, bugün yapmak istiyordu ben istemedim. çünkü gene cinlerim tepemde, tansiyonum yerlerde. hafta sonu inşallah iyi olurum da deneme yaparız. ben giriş yapabildim ama gitgel yaptıramıyorum. fena bir batma hissi var. iltihap var rahimde ondan olabilir belki diye kendimi avutuyorum. geçmesi için fitil verdi doktor onu kullanıyorum. sıkma canını yalnız değilsin

geçsin artık bizde alışalım ya aslında daha önce yoktu bu sorun ama son iki seferdir başladı cok yanma var ertesi gün bile devam etti.

idrarda yanma da oluyorsa muhtemelen kendini kastığın için oluyordur. jeli bol kullan canım zamanla jele bile ihtiyaç kalmayacak. anammm ben ne kötü oluyordum anlatamam hatta doktora gidecektim bu yanma yüzünden ama birgün bir baktım acı yanma yok zevk alıyorum zamanla alışıyor insan

.........................................................mesaj tekrarı

Son düzenleme:
heeey, ben de miki maus istiyom

hehe tamam, haftasonu beta versiyonun ilk testini yapalim diyor. iconlar o zamana yetisir mi bilmem. sigarsa miniyi öpen miki fare bile koydurturum senin icin. ama su emoticonlar kadar kücük olcak heralde, tipi kayiyor cünkü 3ten fazla ikon koyunca bir güne.

testinge potansiyel kullanici lazim. seni kesinlikle sectim pikachu!, pek eglenmissin.

bu haftasonu büyük ihtimal pazar aksami test ve bug raporu icin kullanici lazim kizlar, gelicek önerilere, hata raporlarina göre son sürümü hazirlayacak. test, hata ve öneri icin katilmak isteyenler elime mum diksin (bunu hatirlayan var midir, yasli miyim ben?)

kızlar çok alakasız olack belki ama sizlere bi şey sormak istyrm daha önce kimsede böyle bi şikayet duymadım anlayan varsa içinizde yardımcı olablr mi banaa göğüs ucum şiş ve yani nasıl desemki sıvı bi kese varmış gibi ve morarıyo hep böyle dokununca iniyo tabi ama uzun süredir böyle korkutuyo beni :/

evet canım idrara gidince gene başlıyo yanma.sabah kalktıgımda yoktu ama gün içinde idrara gittikçe başladı.biraz tahrişi gidren krem sürdüm doktorum vermişti egzersizler sırasında kullanmam için bakalım inşallah iyi gelirr

Geçmis olsun sela
Düzelince dahada rahat olur diye düsünyrm dedigin gibi aklin orda oldugu için o an kasiyosundur

yardımcı olmayı çok isterim ama hiç bilgim yok neden doktora gitmeyi denemiyosun?

Son düzenleme:

Ilk kez senden duydum, malum burda öyle dogru düzgün Türkçe kullanilmiyo yarim yamalak,
Önceden çok kitap okurdum, ozamanlar Türkçem bi hayli ilerlemisti ama son 1 yildir onuda yaptigim yok.
Hafta sonu bilmiyorum burda olabilirmiyim, ama gelmeye çalisacam canm bende denemek isterim

Aynen, benimde bi bilgim yok.. Umarim önemli bisey degildir.. Doktora gidip danisin, ihmale getirmeyin sakin..

canım bırsey soylıyım mı durumları net bılmıyorum ama bu kasılmalar sorunlarındandan olabılır mı?yanı ben esımle ne zaman aram bozuk olsa kafam net degıl ya inanki olmuyor olmuyor yanı hatta sende soylerdın yanılmıyorsam erkkeler bedenlerıyle kadınlar beynıyle sevısır dıye ..bız bunu sadece bedensel ıhtıyactan yapmıyoruz ruhsal ihtiyaçlarımızdan da yapıyoruz ve kafada en ufak bır soru ısaretı ese kızgınlık ya da bilinçaltında ona duydugun bı öfke,kırgınlık varsa inan devreye giriyor bizim muhteşem kaslarımız ..zaten bu hastalıga bu yüzden biz sahibiz daha düz düşünen, umursamayan ,kontrolcülüğümüz,mükemmelliyetçiliğimiz olmasa emin ol böyle bir sorunlada karşı karşıya asla kalmazdık ..Malesef bizde böyle şartlar olgunlaşmalı her anlamda ..Ha onun dışında iltihaptan söz etmişssin bilmiyorum doktora göründün mü geçmişide okumadım konuya hakim değilim ama bunun ilişki üzerine etkisi olup olmadığını danış istersen

heee, çok eğlendim tamam ben mum dikiyorum, hatırlamam mı içim dışım mum artık, hayatımı kurtardı

pikaçuyu hiç izlemedim, çalıştığım zamanlardı. ama duydum biliyom. onun parodisini izlemiştim, pikaçu öldü vallaa öldü diye ağlayan bi tip

hatırlıyorumm

dr. ilişkide zorluk olur filan diye bişe demedi. sanırım etkisi yok, ben kendimi avutuyorum işte :))))

kasma durumu psikolojik değil, kesinlikle ara vermekle ilgisi var. hiçbir zaman sık deneyemedik, eşime onun öfkesi de var elbette. ama şu an aramız düzeldi, iyiyiz. ona rağmen zorlanıyorum. doğru beynimizle sevişiyoruz da onun için istek lazım, bende istek yok ki bu benim için görev hala, görev olduğu halde bile ilerleyemiyoruz, hayırlısı ne diyelim. zamanla düzelir, nasılsa yendim diye takmıyorum kafama. dediğin gibi eşimle daha iyi olursam daha istekli olacağımdır heralde... sıcağın çok etkisi var, evde klima yok ve çok sıcak, çok güneş alıyor. ikimiz de ölü modundayız.

Anne adaylari Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Owner20 Temmuz 2 ayGecikme var, bebekmi var
Trinity2 Agustos1 ayBekliyor
Dahlia344 Agustos3 ayBekliyor
Alexanderetta9 Agustos1 ayBekliyor
ElvanDüzensiz tahmin 11 Agustos2.ayBekliyor
Hanzadem2711 Agustos1 ayBekliyor
Saskinanne12 Agustos2 ayBekliyor
Canikom1220 Agustos3 ayBekliyor
Snowflaken23 Agustos10 ayBekliyor
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
Cileklipuding28 Agustos3 ayBekliyor
Kemre
Senay_Mehmet

Evvvvettt evet kizlar, Ownerdan ses seda yok merak içindeyim ins hamiledir..
Trinityyyy acaba regl oldunmuuuuu???
Dahlia34 Canim senin reglinde yarin bakalim ins regl olmazsin ins hamilesindir sende hepimizde ins

KIZLAR batlar yaklasti.. ama ben heycanli degilim nedense :44: hiiii düsünmeme taraftariyim.. ins Allah gönüllerimizdekini nasip eder hepimize

Sela tatlim senide yazayimmi listeye

yani su heyecana ortak olmak için insanın herşeyi bırakıp listeye giresi geliyor çok iştahlı sarılmışsın olaya elvan bayılıyorum sana ben korunma sürecindeyim bildiğiniz gibi 3 adet gecmeli üstümnden ilki geçti ama ben 3 ten sonra biraz daha korunmayı düşünüyorum eşim askere gidicek ama sizin heyecnaınına ortak olurum benim bebişte gelirse ilerde Allah nasip ederde deneyimli yoldaşlarımdan ders alırım :) hadi bakalımmm bebiş dolsun topik sonra da emzirme süreci cocugum emmiyor uyumuyor doğum hikayeleri

Sonrasi uzarda uzar, meme biraktirma, wc ögretme, vs vs ins uzun süreligine beraber oluruz ayyyyy dogum hikayeleri ay ben çok korkarim bu dogumdan vajinusmusu zor yendik dogumda napariz bilemiyorum :83::83:

Canm hakkinda hayirlisini versin Allah,sen çok güçlü bi kadinsin :) esin uzun süreli mi askerlik yapacak önce saglik haytm sonra bebekte olr ins.. Bizi yalniz birakmadigin içinde tskr ederim ayrica

Son düzenleme:

inş kısa dönem canım ...dua edin aklınıza geldikçe ben hepimize ediyorum allahım vajınusmusu yenemeyenlerı yenmeyı bebıs ısteyenelre bebısı hamıle olanlara saglıklı sıhhatlı bebıslerını kucagına almayı ve kolay dogum yapmayı nasıp et dıye kendıme zamanı gelınce hayırlı saglıklı ikiz istiyorum nedense ikiz istiyorum nasıl bakcaksam ben vajınusmsuekn yakınımön dogumuna sahıt oldum yanı amelıyathaneye gırmedım tabııkı ama o doguma kadar sancıları bırlkte cektık alttan muayene gelıdıoler falan bıkac kez allhım demsıtım ben bunu yenemezken nasıl Allahın ıznıyle hersey olurr gıder

Allah kavustursun canm
Bal damliyo agzindan valla kiz amin aminnnnnnn :)
ikizmi Allah gönlüne göre versin çok zor olsa gerek burda ikizi olanlara bakici gönderiyorlar sürekli yardim amaçli

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…